Wypadek na Sienkiewicza. Motocyklista wjechał w auto [ZDJĘCIA]

THZaktualizowano 
Motocykl najechał na tył auta osobowego, który zatrzymało się przed przejściem dla pieszych na skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza i Świętokrzyskiej. Ulica Sienkiewicza korkuje się w kierunku placu Bema.

ZOBACZ TEŻ:

Wypadek na DK8. Zderzenie dwóch tirów i busa (ZDJĘCIA)

Ruszył III etap remontu na A4. Jak teraz jedziemy?

polecane: Flesz - e-papieros zagraża zdrowiu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 34

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

R
Rzeźnik
2019-06-17T13:30:50 02:00, M_M:

Kolejny prawidłowo jadący motocyklista.

2019-06-17T19:55:16 02:00, Areczek:

Ty jeździsz tramwajem to się nie wypowiadaj bo nie wiesz jak jest hamować motocyklem jak ktoś w ostatniej chwili Ci zachamuje bo chce być miły. Piesi poczekają ale nie jedna osoba zatrzymuje sto aut. To nieporozumienie jak rowerzyści Ci to dopiero odpuerdal_ją

Boże, dziękuję, żeś dał nam motocykl i transplantacje organów.

A
Areczek
2019-06-17T13:30:50 02:00, M_M:

Kolejny prawidłowo jadący motocyklista.

Ty jeździsz tramwajem to się nie wypowiadaj bo nie wiesz jak jest hamować motocyklem jak ktoś w ostatniej chwili Ci zachamuje bo chce być miły. Piesi poczekają ale nie jedna osoba zatrzymuje sto aut. To nieporozumienie jak rowerzyści Ci to dopiero odpuerdal_ją

G
Gość
Wroclaw nie ma kilku obwodnic bo jak sam zauważyłeś nie jest Belinem.Czyli próbujesz mysleć ale wyciągasz wnioski wygodne dla osoby uzależnionej od auta.

Tylko nie mów ze ty i inni uzależnieni jeździcie po zapałki do kiosku TIREm.

Wrocław dostał w kilak lat kilka obwodnic o łączników.Wyrzucono z miasta transporty niebezpieczne oraz duże ciężarówki.Właśnie wywalono ana ciężarówki.

Obecnie na zachodzie trwa wywalanie aut spalinowych z centrów miast.Polska musi szybko nadgonić zachód w wyzwalaniu się spod terroru kierowców.W zeszłym roku przygotowano kilka ustaw aby to ułatwić

2019-06-17T13:54:02 02:00, Gość:

Kilka obwodnic ??? "Dostal" (KAZDE miasto powinno miec obwodnice) AOW i probuje wybudowac wschodnia, ktora raczej pasuje do wiejskiej drogi niz obwodnicy (jeden pas! Kreta! A niedawno postaeili swiatla!? Obwodnica ma uplyynniac ruch a nie go hamowac). O Sridmiejskiej zapomnij, bo to zwykla droga miejska.

We Wroclawiu auta nie jada do centrum by wkurzac mieszkancow tylko dlatego ze przejazd przez centrum to jedyna mozliwosc przedostania sie z jednego konca miasta na drugi. Jak mam z Tarnogaju dostac sie na bialowieska?

Jak z Krzywoustego mam dostac sie na PKP jesli nie przez Centrum? Pomysl, nie boli

Poza tym...halo, jestesmy mobilini, mamy xxi wiek - mieszkamy w jednym miejscu i dojezdzamy do pracy. To nie sredniowiecze gdzie rzemiosko miales 5 metrow od koryta i wychodka. No i nie zapominaj ze w xxi wieku pracujesz by korzystac z zycia. A to wymaga przemieszczania sie. A nie na odwrot

A to winny tej sytuacji ??? Oczywiście Niemcy , bo zostawili nie dokończone obwodnice - teraz to technicznie i mentalnie niewykonalne. Zachciało się im budować dwupasmowe , bo mieli cement z Opola

G
Gość
2019-06-17T09:36:19 02:00, Gość:

Nigdy nie zatrzymujcie się przed przejściem dla pieszych! To jedna z najczęstszych przyczyn wypadków.

2019-06-17T09:57:06 02:00, Gość:

To wina glupich kierowcow . Zblizajac sie do pasow nalezy zachowac szczegolna ostrożność

No właśnie ten zachował ostrożności jak się skończyło?

G
Gość
2019-06-17T09:36:19 02:00, Gość:

Nigdy nie zatrzymujcie się przed przejściem dla pieszych! To jedna z najczęstszych przyczyn wypadków.

2019-06-17T10:05:02 02:00, Gość:

Jak zwykle kłamstwo maniaka, który wkleją tą pastę przy każdej możliwej okazji.

Niedostosowanie prędkości

Niezachowanie odległości między poj.

Zmęczenie, zaśnięcie

Nieprawidłowa zmiana pasa ruchu

Nie ma tu niczego o przejściach kłamliwa mendo.

2019-06-17T10:23:38 02:00, MonX:

Napisał niewygodną prawdę, oszołomie. Tak - nagłe zatrzymywanie się przed przejściem dla pieszych to w tej chwili jeden z najniebezpieczniejszych manewrów.

2019-06-17T10:48:30 02:00, heniek:

zjezdzilem praktycznie cala europe, w sztokholmie, berlinie, wiedniu, frankfurcie czy geteborgu jakos kierowcy ustepuja pieszym i nic sie nie dzieje, tylko w polsce sie nie zatrzymuj "bo zatrzymanie sie przed przejsciem to niebezpieczny manewr", brak slow, trzymaj dystans to zdazysz wyhamowac

2019-06-17T11:00:58 02:00, MonX:

A zauważyłeś w tym swoim Sztokholmie i Berlinie wielkie Tiry jadące głównymi ulicami, bystry obserwatorze? Nie, prawda? Przyjmij więc głąbie do wiadomości, że Wrocław to nie Berlin, który ma kilka obwodnic, estakady, metro i kolejkę nadziemną. Przez Wrocław nadal biegną drogi tranzytowe, a piesi, we własnym interesie, póki co muszą uważać na pasach, a nie wpieprzać się na nie gapiąc się w smartfon. Tu jest Polska a nie Europa.

2019-06-17T11:10:18 02:00, Gość:

Wroclaw nie ma kilku obwodnic bo jak sam zauważyłeś nie jest Belinem.Czyli próbujesz mysleć ale wyciągasz wnioski wygodne dla osoby uzależnionej od auta.

Tylko nie mów ze ty i inni uzależnieni jeździcie po zapałki do kiosku TIREm.

Wrocław dostał w kilak lat kilka obwodnic o łączników.Wyrzucono z miasta transporty niebezpieczne oraz duże ciężarówki.Właśnie wywalono ana ciężarówki.

Obecnie na zachodzie trwa wywalanie aut spalinowych z centrów miast.Polska musi szybko nadgonić zachód w wyzwalaniu się spod terroru kierowców.W zeszłym roku przygotowano kilka ustaw aby to ułatwić

Kilka obwodnic ??? "Dostal" (KAZDE miasto powinno miec obwodnice) AOW i probuje wybudowac wschodnia, ktora raczej pasuje do wiejskiej drogi niz obwodnicy (jeden pas! Kreta! A niedawno postaeili swiatla!? Obwodnica ma uplyynniac ruch a nie go hamowac). O Sridmiejskiej zapomnij, bo to zwykla droga miejska.

We Wroclawiu auta nie jada do centrum by wkurzac mieszkancow tylko dlatego ze przejazd przez centrum to jedyna mozliwosc przedostania sie z jednego konca miasta na drugi. Jak mam z Tarnogaju dostac sie na bialowieska?

Jak z Krzywoustego mam dostac sie na PKP jesli nie przez Centrum? Pomysl, nie boli

Poza tym...halo, jestesmy mobilini, mamy xxi wiek - mieszkamy w jednym miejscu i dojezdzamy do pracy. To nie sredniowiecze gdzie rzemiosko miales 5 metrow od koryta i wychodka. No i nie zapominaj ze w xxi wieku pracujesz by korzystac z zycia. A to wymaga przemieszczania sie. A nie na odwrot

M
M_M

Kolejny prawidłowo jadący motocyklista.

G
Gość

Tak w ogóle to co ten pieszy robił na pasach? W domu siedzieć a nie czyhają tylko żeby zrobić wypadek na biednych kierowcach...

#tiry na tory #stop rowerzystom #piesi do domu

G
Gość

Kto by sie spodzewal ze trzeba sie zatrzmac przed przejsciem dla pieszych. Szczegolnie maja prawko i oc. Szczegolnie gdy w miescie sie jezdzi 50km/h i zachowuje odste od poprzedzajacego pojazdu.

h
heniek
2019-06-17T09:36:19 02:00, Gość:

Nigdy nie zatrzymujcie się przed przejściem dla pieszych! To jedna z najczęstszych przyczyn wypadków.

2019-06-17T10:05:02 02:00, Gość:

Jak zwykle kłamstwo maniaka, który wkleją tą pastę przy każdej możliwej okazji.

Niedostosowanie prędkości

Niezachowanie odległości między poj.

Zmęczenie, zaśnięcie

Nieprawidłowa zmiana pasa ruchu

Nie ma tu niczego o przejściach kłamliwa mendo.

2019-06-17T10:23:38 02:00, MonX:

Napisał niewygodną prawdę, oszołomie. Tak - nagłe zatrzymywanie się przed przejściem dla pieszych to w tej chwili jeden z najniebezpieczniejszych manewrów.

2019-06-17T10:48:30 02:00, heniek:

zjezdzilem praktycznie cala europe, w sztokholmie, berlinie, wiedniu, frankfurcie czy geteborgu jakos kierowcy ustepuja pieszym i nic sie nie dzieje, tylko w polsce sie nie zatrzymuj "bo zatrzymanie sie przed przejsciem to niebezpieczny manewr", brak slow, trzymaj dystans to zdazysz wyhamowac

2019-06-17T11:00:58 02:00, MonX:

A zauważyłeś w tym swoim Sztokholmie i Berlinie wielkie Tiry jadące głównymi ulicami, bystry obserwatorze? Nie, prawda? Przyjmij więc głąbie do wiadomości, że Wrocław to nie Berlin, który ma kilka obwodnic, estakady, metro i kolejkę nadziemną. Przez Wrocław nadal biegną drogi tranzytowe, a piesi, we własnym interesie, póki co muszą uważać na pasach, a nie wpieprzać się na nie gapiąc się w smartfon. Tu jest Polska a nie Europa.

2019-06-17T11:35:52 02:00, heniek:

Tiry nie maja nic do tego, tacy pseudo kierowcy jak ty, glabie, sa powodem tego ze "tu jest Polska a nie europa". Noga na gaz, klapki na oczy i heja do przodu, wielki pan przesiadl sie z furmanki do paska 1.9 tdi i cisnie "szybko ale bezpiecznie".

Wiekszosc wypadkow na pasach nie ma nic wspolnego z tirami. Polecam program "Jedz bezpiecznie" o ulicach Krakowa. Obejrzyj pare odcinkow, zobacz co osobowki odp..dalaja na przejsciach dla pieszych, to moze cos dotrze do twojego pustego lba i nauczysz sie jezdzic jak czlowiek.

2019-06-17T12:21:54 02:00, MonX:

Napisałeś zbyt mało wyzwisk. Im więcej wyzwisk od głąbów, furmanek itp tym bardziej będzie wiadomo, że to ty masz rację.

sam zaczales z "glabem", wiec nie graj teraz swietoszka koles, albo dyskutujesz kulturalnie albo po sobie jezdzimy

wybrales opcje numer 2

M
MonX
2019-06-17T09:36:19 02:00, Gość:

Nigdy nie zatrzymujcie się przed przejściem dla pieszych! To jedna z najczęstszych przyczyn wypadków.

2019-06-17T10:05:02 02:00, Gość:

Jak zwykle kłamstwo maniaka, który wkleją tą pastę przy każdej możliwej okazji.

Niedostosowanie prędkości

Niezachowanie odległości między poj.

Zmęczenie, zaśnięcie

Nieprawidłowa zmiana pasa ruchu

Nie ma tu niczego o przejściach kłamliwa mendo.

2019-06-17T10:23:38 02:00, MonX:

Napisał niewygodną prawdę, oszołomie. Tak - nagłe zatrzymywanie się przed przejściem dla pieszych to w tej chwili jeden z najniebezpieczniejszych manewrów.

2019-06-17T10:48:30 02:00, heniek:

zjezdzilem praktycznie cala europe, w sztokholmie, berlinie, wiedniu, frankfurcie czy geteborgu jakos kierowcy ustepuja pieszym i nic sie nie dzieje, tylko w polsce sie nie zatrzymuj "bo zatrzymanie sie przed przejsciem to niebezpieczny manewr", brak slow, trzymaj dystans to zdazysz wyhamowac

2019-06-17T11:00:58 02:00, MonX:

A zauważyłeś w tym swoim Sztokholmie i Berlinie wielkie Tiry jadące głównymi ulicami, bystry obserwatorze? Nie, prawda? Przyjmij więc głąbie do wiadomości, że Wrocław to nie Berlin, który ma kilka obwodnic, estakady, metro i kolejkę nadziemną. Przez Wrocław nadal biegną drogi tranzytowe, a piesi, we własnym interesie, póki co muszą uważać na pasach, a nie wpieprzać się na nie gapiąc się w smartfon. Tu jest Polska a nie Europa.

2019-06-17T11:35:52 02:00, heniek:

Tiry nie maja nic do tego, tacy pseudo kierowcy jak ty, glabie, sa powodem tego ze "tu jest Polska a nie europa". Noga na gaz, klapki na oczy i heja do przodu, wielki pan przesiadl sie z furmanki do paska 1.9 tdi i cisnie "szybko ale bezpiecznie".

Wiekszosc wypadkow na pasach nie ma nic wspolnego z tirami. Polecam program "Jedz bezpiecznie" o ulicach Krakowa. Obejrzyj pare odcinkow, zobacz co osobowki odp..dalaja na przejsciach dla pieszych, to moze cos dotrze do twojego pustego lba i nauczysz sie jezdzic jak czlowiek.

Napisałeś zbyt mało wyzwisk. Im więcej wyzwisk od głąbów, furmanek itp tym bardziej będzie wiadomo, że to ty masz rację.

h
heniek
2019-06-17T09:36:19 02:00, Gość:

Nigdy nie zatrzymujcie się przed przejściem dla pieszych! To jedna z najczęstszych przyczyn wypadków.

2019-06-17T10:05:02 02:00, Gość:

Jak zwykle kłamstwo maniaka, który wkleją tą pastę przy każdej możliwej okazji.

Niedostosowanie prędkości

Niezachowanie odległości między poj.

Zmęczenie, zaśnięcie

Nieprawidłowa zmiana pasa ruchu

Nie ma tu niczego o przejściach kłamliwa mendo.

2019-06-17T10:23:38 02:00, MonX:

Napisał niewygodną prawdę, oszołomie. Tak - nagłe zatrzymywanie się przed przejściem dla pieszych to w tej chwili jeden z najniebezpieczniejszych manewrów.

2019-06-17T10:48:30 02:00, heniek:

zjezdzilem praktycznie cala europe, w sztokholmie, berlinie, wiedniu, frankfurcie czy geteborgu jakos kierowcy ustepuja pieszym i nic sie nie dzieje, tylko w polsce sie nie zatrzymuj "bo zatrzymanie sie przed przejsciem to niebezpieczny manewr", brak slow, trzymaj dystans to zdazysz wyhamowac

2019-06-17T11:00:58 02:00, MonX:

A zauważyłeś w tym swoim Sztokholmie i Berlinie wielkie Tiry jadące głównymi ulicami, bystry obserwatorze? Nie, prawda? Przyjmij więc głąbie do wiadomości, że Wrocław to nie Berlin, który ma kilka obwodnic, estakady, metro i kolejkę nadziemną. Przez Wrocław nadal biegną drogi tranzytowe, a piesi, we własnym interesie, póki co muszą uważać na pasach, a nie wpieprzać się na nie gapiąc się w smartfon. Tu jest Polska a nie Europa.

Tiry nie maja nic do tego, tacy pseudo kierowcy jak ty, glabie, sa powodem tego ze "tu jest Polska a nie europa". Noga na gaz, klapki na oczy i heja do przodu, wielki pan przesiadl sie z furmanki do paska 1.9 tdi i cisnie "szybko ale bezpiecznie".

Wiekszosc wypadkow na pasach nie ma nic wspolnego z tirami. Polecam program "Jedz bezpiecznie" o ulicach Krakowa. Obejrzyj pare odcinkow, zobacz co osobowki odp..dalaja na przejsciach dla pieszych, to moze cos dotrze do twojego pustego lba i nauczysz sie jezdzic jak czlowiek.

G
Gość
2019-06-17T10:31:50 02:00, Gość:

Ja zawsze zatrzymuje się przed przejściem, jeżeli:

a) Pieszy wchodzi mi na przejście (na spokojnie wyhamowuje)

b) Mam możliwość zahamować nie stwarzając zagrożenia (za mną auto trzyma duży odstęp, lub go nie ma)

Nie zatrzymuje się gdy:

a) Pieszy stoi przed przejściem a ktoś siedzi mi na zderzaku.

b) Pieszy stoi przed przejściem, na drodze która ma więcej niż 2 pasy ruchu w jednym kierunku i wiem, że kierowca na sąsiednim pasie może się nie zatrzymać.

2019-06-17T11:01:39 02:00, Gość:

Nie napisałeś czy się zatrzymujesz na drodze z 2 pasami dla jednego kierunku bo takich jest większość.

Popełniasz wykroczenie nie ustępując pierwszeństwa pieszemu pod byle pretekstem np ze jakieś auto siedzi ci na ogonie.

Ciekawe czy przejeżdżasz też na czerwonym gdy masz auto na ogonie.

Czas karać i szybko się wyreguluje

2019-06-17T11:25:20 02:00, Gość:

Nie napisałeś czy się zatrzymujesz na drodze z 2 pasami dla jednego kierunku bo takich jest większość. - Właśnie to napisałem.

Prawo jazdy w chipsach wygrałeś?

Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.

Czemu snujesz jakieś wnioski za przeproszeniem z dupy o światłach ?

Poprawka, nie więcej niż 2, tylko więcej niż 1. Zwracam honor

G
Gość
2019-06-17T10:31:50 02:00, Gość:

Ja zawsze zatrzymuje się przed przejściem, jeżeli:

a) Pieszy wchodzi mi na przejście (na spokojnie wyhamowuje)

b) Mam możliwość zahamować nie stwarzając zagrożenia (za mną auto trzyma duży odstęp, lub go nie ma)

Nie zatrzymuje się gdy:

a) Pieszy stoi przed przejściem a ktoś siedzi mi na zderzaku.

b) Pieszy stoi przed przejściem, na drodze która ma więcej niż 2 pasy ruchu w jednym kierunku i wiem, że kierowca na sąsiednim pasie może się nie zatrzymać.

2019-06-17T11:01:39 02:00, Gość:

Nie napisałeś czy się zatrzymujesz na drodze z 2 pasami dla jednego kierunku bo takich jest większość.

Popełniasz wykroczenie nie ustępując pierwszeństwa pieszemu pod byle pretekstem np ze jakieś auto siedzi ci na ogonie.

Ciekawe czy przejeżdżasz też na czerwonym gdy masz auto na ogonie.

Czas karać i szybko się wyreguluje



Nie napisałeś czy się zatrzymujesz na drodze z 2 pasami dla jednego kierunku bo takich jest większość. - Właśnie to napisałem.

Prawo jazdy w chipsach wygrałeś?

Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.

Czemu snujesz jakieś wnioski za przeproszeniem z dupy o światłach ?

k
kierowca
2019-06-17T09:36:19 02:00, Gość:

Nigdy nie zatrzymujcie się przed przejściem dla pieszych! To jedna z najczęstszych przyczyn wypadków.

2019-06-17T10:05:02 02:00, Gość:

Jak zwykle kłamstwo maniaka, który wkleją tą pastę przy każdej możliwej okazji.

Niedostosowanie prędkości

Niezachowanie odległości między poj.

Zmęczenie, zaśnięcie

Nieprawidłowa zmiana pasa ruchu

Nie ma tu niczego o przejściach kłamliwa mendo.

2019-06-17T10:23:38 02:00, MonX:

Napisał niewygodną prawdę, oszołomie. Tak - nagłe zatrzymywanie się przed przejściem dla pieszych to w tej chwili jeden z najniebezpieczniejszych manewrów.

NIE !!!

To najechanie na tył pojazdu przepuszczającego (zgodnie z przepisami) pieszego na przejściu dla pieszych to jeden z najczęstszych przykładów łamania przepisów KRD.

M
MonX
2019-06-17T09:36:19 02:00, Gość:

Nigdy nie zatrzymujcie się przed przejściem dla pieszych! To jedna z najczęstszych przyczyn wypadków.

2019-06-17T10:05:02 02:00, Gość:

Jak zwykle kłamstwo maniaka, który wkleją tą pastę przy każdej możliwej okazji.

Niedostosowanie prędkości

Niezachowanie odległości między poj.

Zmęczenie, zaśnięcie

Nieprawidłowa zmiana pasa ruchu

Nie ma tu niczego o przejściach kłamliwa mendo.

2019-06-17T10:23:38 02:00, MonX:

Napisał niewygodną prawdę, oszołomie. Tak - nagłe zatrzymywanie się przed przejściem dla pieszych to w tej chwili jeden z najniebezpieczniejszych manewrów.

2019-06-17T10:48:30 02:00, heniek:

zjezdzilem praktycznie cala europe, w sztokholmie, berlinie, wiedniu, frankfurcie czy geteborgu jakos kierowcy ustepuja pieszym i nic sie nie dzieje, tylko w polsce sie nie zatrzymuj "bo zatrzymanie sie przed przejsciem to niebezpieczny manewr", brak slow, trzymaj dystans to zdazysz wyhamowac

2019-06-17T11:00:58 02:00, MonX:

A zauważyłeś w tym swoim Sztokholmie i Berlinie wielkie Tiry jadące głównymi ulicami, bystry obserwatorze? Nie, prawda? Przyjmij więc głąbie do wiadomości, że Wrocław to nie Berlin, który ma kilka obwodnic, estakady, metro i kolejkę nadziemną. Przez Wrocław nadal biegną drogi tranzytowe, a piesi, we własnym interesie, póki co muszą uważać na pasach, a nie wpieprzać się na nie gapiąc się w smartfon. Tu jest Polska a nie Europa.

2019-06-17T11:10:18 02:00, Gość:

Wroclaw nie ma kilku obwodnic bo jak sam zauważyłeś nie jest Belinem.Czyli próbujesz mysleć ale wyciągasz wnioski wygodne dla osoby uzależnionej od auta.

Tylko nie mów ze ty i inni uzależnieni jeździcie po zapałki do kiosku TIREm.

Wrocław dostał w kilak lat kilka obwodnic o łączników.Wyrzucono z miasta transporty niebezpieczne oraz duże ciężarówki.Właśnie wywalono ana ciężarówki.

Obecnie na zachodzie trwa wywalanie aut spalinowych z centrów miast.Polska musi szybko nadgonić zachód w wyzwalaniu się spod terroru kierowców.W zeszłym roku przygotowano kilka ustaw aby to ułatwić

Ustawy niczego nie zmienią, chłopcze. Dopiero wybudowanie estakad i obwodnic coś zmieni. Pomyśl o tym, bystrzaku.

Pomyśl też o tym, że twój rozmówca może być kimś zupełnie innym, niż twój mały móżdżek jest sobie wyobrazić. Jeżdżę po Wrocławiu głównie rowerem. Średnio 100 km na tydzień. Autem tylko wtedy, gdy muszę, np po wielkie zakupy.

Dodaj ogłoszenie