Wypadek na S8 pod Wrocławiem. Kierowca BMW nie dał rady zjechać na MOP (ZDJĘCIA)

JEWZaktualizowano 
Wypadek na drodze ekspresowej S8 pod Wrocławiem, tuż przy Miejscu Obsługi Podróżnych Michałowice. Kierowca BMW jadący od Oleśnicy w kierunku Wrocławia próbował zjechać z S8 na MOP, ale manewr ten wykonał zbyt późno. Z impetem uderzył w barierę energochłonną rozdzielającą zjazd na parking od właściwej drogi. Do wypadku doszło w sobotę po godz. 17 przy bardzo dobrych warunkach panujących na drodze. Kierowca BMW wykonywał manewr zbyt późno, być może przy nadmiernej prędkości lub zasłabł za kierownicą i pojechał na wprost w miejscu, gdzie powinien był skręcić. Wyjaśnią to służby, które działały na miejscu. Nie było dużych utrudnień w ruchu.

polecane: Korytarz Życia

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 60

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

A
A4fan
2019-08-25T08:42:08 02:00, Gość:

"Jeszcze wyprzedzę kolejnego". No i zabrakło pasa na zhamowanie.

2019-08-25T09:00:20 02:00, Tomuś:

Bardzo trafna uwaga. Brawo dla tego pana

25 sierpnia, 13:32, Gość:

Dokładnie, pewnie 3 minuty wcześniej migał i trąbił na jadącego 120 lewym pasem.

Hehhehe. Zapewne tak było. Myśle, że z lewego pasa próbował zjechać ale nie zdążył :P

M
Maja
25 sierpnia, 16:40, jaca:

Pomijając fakt, że kierowca to debil. Ale na zjazdach powinny stać beczki z wodą a nie barierki metalowe/betonowe.

Co by nie stało, kierowca to dzban! I tyle w temacie.

G
Gość
2019-08-25T16:40:08 02:00, jaca:

Pomijając fakt, że kierowca to debil. Ale na zjazdach powinny stać beczki z wodą a nie barierki metalowe/betonowe.

25 sierpnia, 18:51, lulek:

Postaw sobie mędrku beczke z wodą, taki pojemnik powiedzmy kubik = 1000 litrów i w nią zapitol. Potem powiesz jak było. Aniołkom.... haha

haha, lulek, wyjedź autem na wycieczkę poza Polskę a zobaczysz takie plastikowe beczki z wodą na zjazdach z autostrady...haha.

s
sd

typowy mistrz prostej, gaz do podlogi, okupacja lewego pasa i heja do przodu! ale juz zjazd z autostrady go przerosl. Mam nadzieje ze straci prawko bo jezdzic to on nie umie

G
Gość

Takiego artysty to ja w życiu nie widziałem.

Posłać do ponownie na szkolenie PRD egzamin ... bo braki ma spore ...

S
SR
2019-08-25T16:40:08 02:00, jaca:

Pomijając fakt, że kierowca to debil. Ale na zjazdach powinny stać beczki z wodą a nie barierki metalowe/betonowe.

25 sierpnia, 18:51, lulek:

Postaw sobie mędrku beczke z wodą, taki pojemnik powiedzmy kubik = 1000 litrów i w nią zapitol. Potem powiesz jak było. Aniołkom.... haha

ahm, to dlatego beczki z wodą są jednak na świecie stosowane?

M
Mocarz
2019-08-25T12:42:57 02:00, AntyPedofil:

Jednego pedała w beemwe mniej

2019-08-25T14:53:22 02:00, Gość:

pedala? przeciez takimi autami jezdza tylko prawdziwi polacy, anty-lgbt, antypedofile, antylewaki itd

Prawdziwi polacy jeżdżą także passatem i golfem na gaz czyżbyś zapomniał o tych markach prawdziwy Polaku.

a
assd
2019-08-25T13:14:38 02:00, Gość:

A gdzie informacja o stanie kierowcy??

ciagle jest debilem, nie poprawilo mu sie

l
lulek
2019-08-25T16:40:08 02:00, jaca:

Pomijając fakt, że kierowca to debil. Ale na zjazdach powinny stać beczki z wodą a nie barierki metalowe/betonowe.

Postaw sobie mędrku beczke z wodą, taki pojemnik powiedzmy kubik = 1000 litrów i w nią zapitol. Potem powiesz jak było. Aniołkom.... haha

g
ghj

Geniusz, no ku...a geniusz w samochodzie standardowo pozbawionym migaczy buahahaha

h
hehe

myślał że jedzie bolidem i przy 200km/h wjedzie w zakręt..kolejny beton w beemwuuu

j
jaca

Pomijając fakt, że kierowca to debil. Ale na zjazdach powinny stać beczki z wodą a nie barierki metalowe/betonowe.

R
Rafał
2019-08-25T10:46:06 02:00, TT DRIVE:

Może czas zacząć cisnąć po mułach drogowych w SUVów, albo kierowcach Insigni, Superb, Pasarati co im się wydaje że mają umiejętności i wspaniałe samochody. Najlepsi kierowcy jeżdżą Subaru a BMW jedna słuszna partia i ja😛

Najlepsi kierowcy jeżdżą FIATami np panda albo grande punto

G
Gość
2019-08-25T12:42:57 02:00, AntyPedofil:

Jednego pedała w beemwe mniej

pedala? przeciez takimi autami jezdza tylko prawdziwi polacy, anty-lgbt, antypedofile, antylewaki itd

G
Gość

Każdy kierowca powinien mieć badanie poczucia odległości. Takie badanie jakie mają zawodowcy.

Dodaj ogłoszenie