Wypadek na Grabiszyńskiej, ruch wyłącznie buspasem (ZDJĘCIA)

Jarosław JakubczakZaktualizowano 
Wypadek dwóch samochodów osobowych na ulicy Grabiszyńskiej przy Hutmenie. Zablokowany jest prawy pas ruchu w stronę skrzyżowania z ulicą Klecinską, ruch odbywa się wyłącznie buspasem, a i on był przez dłuższy czas zablokowany przez interweniujące pogotowie. Tworzą się ogromne korki.

Po godzinie 18 na Grabiszyńskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Renault, w którym jechały trzy osoby, w tym małe dziecko, uderzyło w tył VW, w którym podróżowała jedna osoba. Nie ma osób poważnie rannych, ale na miejscu wypadku interweniuje pogotowie ratunkowe i straż pożarna.

polecane: Korytarz Życia

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 32

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-22T21:42:00 02:00, Gość:

Jak się rok szkolny zacznie to dopiero buspasy na Grabiszyńskiej zaczną zbierać żniwo. Już teraz w godzinach małego natężenia ruchu typu 11-12 jeździ się do d-py. Magistraccy urzędnicy powinni tam stać i kierować ruchem, może by się czegoś nauczyli. A tak to krążą po mieście i kombinują co by tu jeszcze spi-yć.

2019-08-23T07:48:56 02:00, Gość:

No tak ... Podwale, Tęczowa, Piłsudskiego ... Grabiszyńska do mostu pustki ... jak to na okres wakacyjny ... a NA zabusowanej Grabiszyńskiej ... stanie 2 cykle na jednych światłach koło Orlenu i 3 cykle na długich "podwójnych" światłach koło Lidla. Organizacja ruchu koło Lidla jest do d. zrobiona ... bo skręcający ( wystarczy 1 . 2 auta) blokują tych co prosto jadą ... a blokują bo to warunkowy skręt.

2019-08-23T10:21:15 02:00, mixmax:

i na Krakowskiej - od Księża korek i to samo z estakady od Armii Krajowej - a to tylko wakacje - czekamy na 1 września - oby urzędnicy utknęli w tych korkach, życzę im z całego serca

Gdyby nie było korków toby więcej ludzi kopiło lub odpaliło auta i korki by wróciły.

Kupując auta na miasto musisz się liczyć z korkami.

Jak myślałeś inaczej to jesteś głupcem i to tacy korkują to miasto

G
Gość
2019-08-22T21:42:00 02:00, Gość:

Jak się rok szkolny zacznie to dopiero buspasy na Grabiszyńskiej zaczną zbierać żniwo. Już teraz w godzinach małego natężenia ruchu typu 11-12 jeździ się do d-py. Magistraccy urzędnicy powinni tam stać i kierować ruchem, może by się czegoś nauczyli. A tak to krążą po mieście i kombinują co by tu jeszcze spi-yć.

Powinni zdąży do rozpoczęcia roku szkolnego zrobić jeszcze trochę buspasów.

Teraz dzieci mają darmową KZ więc szybko buspasami dojadą do szkoły

m
mixmax
2019-08-22T21:42:00 02:00, Gość:

Jak się rok szkolny zacznie to dopiero buspasy na Grabiszyńskiej zaczną zbierać żniwo. Już teraz w godzinach małego natężenia ruchu typu 11-12 jeździ się do d-py. Magistraccy urzędnicy powinni tam stać i kierować ruchem, może by się czegoś nauczyli. A tak to krążą po mieście i kombinują co by tu jeszcze spi-yć.

2019-08-23T07:48:56 02:00, Gość:

No tak ... Podwale, Tęczowa, Piłsudskiego ... Grabiszyńska do mostu pustki ... jak to na okres wakacyjny ... a NA zabusowanej Grabiszyńskiej ... stanie 2 cykle na jednych światłach koło Orlenu i 3 cykle na długich "podwójnych" światłach koło Lidla. Organizacja ruchu koło Lidla jest do d. zrobiona ... bo skręcający ( wystarczy 1 . 2 auta) blokują tych co prosto jadą ... a blokują bo to warunkowy skręt.

i na Krakowskiej - od Księża korek i to samo z estakady od Armii Krajowej - a to tylko wakacje - czekamy na 1 września - oby urzędnicy utknęli w tych korkach, życzę im z całego serca

J
J23

Dwa słoiki się zderzyły a my będziemy nadal mieli najdroższe OC w Polsce.

...

Się wieśniaki spotkały...

Poczekajcie co będzie jak się rok szkolny i akademicki zacznie...

G
Gość
2019-08-22T21:42:00 02:00, Gość:

Jak się rok szkolny zacznie to dopiero buspasy na Grabiszyńskiej zaczną zbierać żniwo. Już teraz w godzinach małego natężenia ruchu typu 11-12 jeździ się do d-py. Magistraccy urzędnicy powinni tam stać i kierować ruchem, może by się czegoś nauczyli. A tak to krążą po mieście i kombinują co by tu jeszcze spi-yć.

Ruch pewnie przerzuci się na Kruczą, Al. Pracy ... ku zadowoleniu mieszkańców tych ulic. A ulice te to kostka bukowa .. zdezelowana ... pewnie niektóre dziury są po 2 wojnie.

G
Gość
2019-08-22T21:42:00 02:00, Gość:

Jak się rok szkolny zacznie to dopiero buspasy na Grabiszyńskiej zaczną zbierać żniwo. Już teraz w godzinach małego natężenia ruchu typu 11-12 jeździ się do d-py. Magistraccy urzędnicy powinni tam stać i kierować ruchem, może by się czegoś nauczyli. A tak to krążą po mieście i kombinują co by tu jeszcze spi-yć.

2019-08-23T07:48:56 02:00, Gość:

No tak ... Podwale, Tęczowa, Piłsudskiego ... Grabiszyńska do mostu pustki ... jak to na okres wakacyjny ... a NA zabusowanej Grabiszyńskiej ... stanie 2 cykle na jednych światłach koło Orlenu i 3 cykle na długich "podwójnych" światłach koło Lidla. Organizacja ruchu koło Lidla jest do d. zrobiona ... bo skręcający ( wystarczy 1 . 2 auta) blokują tych co prosto jadą ... a blokują bo to warunkowy skręt.

A jeszcze warunkowy skręt na zielonym to piesi i rowerzyści mają zielone ... oj w szkoplandzie tak niebezpiecznie nie organizują ruchu bo rowery mogą rozwijać większe prędkości ich pieszy ... często u nas jest dodatkowa przesłona tak aby nie było za bezpiecznie w formie żywopłotu ( Legnica, Na ostanim groszu), reklam, słupów, drzew. Tak się u nas w Polsce buduje "bezpiecznie".

G
Gość
2019-08-22T21:42:00 02:00, Gość:

Jak się rok szkolny zacznie to dopiero buspasy na Grabiszyńskiej zaczną zbierać żniwo. Już teraz w godzinach małego natężenia ruchu typu 11-12 jeździ się do d-py. Magistraccy urzędnicy powinni tam stać i kierować ruchem, może by się czegoś nauczyli. A tak to krążą po mieście i kombinują co by tu jeszcze spi-yć.

No tak ... Podwale, Tęczowa, Piłsudskiego ... Grabiszyńska do mostu pustki ... jak to na okres wakacyjny ... a NA zabusowanej Grabiszyńskiej ... stanie 2 cykle na jednych światłach koło Orlenu i 3 cykle na długich "podwójnych" światłach koło Lidla. Organizacja ruchu koło Lidla jest do d. zrobiona ... bo skręcający ( wystarczy 1 . 2 auta) blokują tych co prosto jadą ... a blokują bo to warunkowy skręt.

G
Gość
2019-08-22T23:33:05 02:00, Gość:

Kolejny co nie zachował odstępu bo był zbyt zajęty PISANIEM SMSKA.

Tak debilizm smartfonowy ... czemu nie wprowadzą przepisów jak szkopy ... dotknąć ci tego nawet nie wolno jak kierujesz autem.

G
Gość
2019-08-23T06:58:25 02:00, Gość:

No i oczywiście jakie rejestracje....spoza Wrocławia. A później my wrocławianie płacimy przez takich wysokie OC. Czym prędzej niech miasto zrobi parkingi na obrzeżach dla przyjezdnych i zacznie dowozić ich do centrum autobusami. W Słowenii przykładowi ten system doskonale działa. Będzie bezpieczniej i mniejsze zanieczyszczenie. W tym zatłoczonym mieście coraz trudniej żyć.

Sorry koleś, ale DW też ma sporo za uszami. Codziennie jadąc do pracy to widzę i sam jestem wrocławianinem. Także nie bądźmy hipokrytami i nie zwalajmy całej winy na osoby spoza Wrocławia. Pozdrawiam

G
Gość

No i oczywiście jakie rejestracje....spoza Wrocławia. A później my wrocławianie płacimy przez takich wysokie OC. Czym prędzej niech miasto zrobi parkingi na obrzeżach dla przyjezdnych i zacznie dowozić ich do centrum autobusami. W Słowenii przykładowi ten system doskonale działa. Będzie bezpieczniej i mniejsze zanieczyszczenie. W tym zatłoczonym mieście coraz trudniej żyć.

G
Gość

O, jak to dobrze, że był tam bus-pas.

G
Gość

Kolejny co nie zachował odstępu bo był zbyt zajęty PISANIEM SMSKA.

G
Gość
2019-08-22T19:48:33 02:00, Gość:

Chamstwo na drogach chamstwo, trabienie, wymachiwanie rękoma, buractwo i nadmierny pośpiech.... O to kierowcy Wrocławia i to bez nr tablic.... Zarówno Wrocławiacy jak i osoby z innymi tablicami..... Słoma wam z butów wystaje. Chwała spokojnym kierowca

2019-08-22T20:00:27 02:00, Gość:

kierowcom to raz

a dwa to brak odstepu, bo oni nie sa rowerzystami, maja prawko i oc, wiec nic zlego ich nie moze spotkac

ot tacy niesmiertelni wykleci

2019-08-22T20:05:57 02:00, Gość:

Dokładnie, bydło do potęgi n-tej.

Przecież to jest normalny przekrój naszego społeczeństwa, tyle tylko że nieco spotęgowane emocje bezsensownym staniem w korkach.

J
Jacek Sutryk

Kochanie wrocławianie czy kot może mieć uczulenie na białko kurze???

Dodaj ogłoszenie