reklama

Wypadek na drodze Jawor - Legnica. Wiatr zepchnął ciężarówkę do rowu (ZDJĘCIA)

Jerzy Wójcik
Jerzy Wójcik
Zaktualizowano 
Groźnie wyglądający wypadek pod Jaworem, na drodze krajowej nr 3 z Jawora do Legnicy. We wtorek koło godziny 16 silny podmuch wiatru zepchnął samochód ciężarowy z jezdni do rowu. Auto i przyczepa przewróciły się. Kierowcy udało się o własnych siłach wydostać z pojazdu. Na miejscu wypadku interweniowały 3 zastępy strażaków, policja i pomoc drogowa. Droga przez ponad dwie godziny była zablokowana. Teraz jeździmy tam już bez przeszkód.

Jak udzielić pierwszej pomocy?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 14

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

f
felek
2019-08-06T21:25:59 02:00, TIRy na TORY!!:

Kolejny tir w akcji... Wczoraj Ziemia Kłodzka. Dziś po Jaworem. Zawodowy kierowca kurde.... Nie raz miałem boczny wiatr, wystarczy zwolnić a nie zapierdalać. Szkoda że nie zdechł. Przynajmniej więcej by nie jeździł. A tak jutro wsiądzie w zestaw i znów coś narobi. Bo nie myśli. Jak każdy tirowiec. A najbardziej żałosne są ich wywody 'kto chleb do biedronki przywiezie'

2019-08-06T22:00:23 02:00, Gość:

Przestań gościu pierdolic. Nie wiesz nic to się nie wypowiadaj...

Pewnie powozisz bmw a to wiele wyjaśnia to na razie z Bogiem oraz tatusiem z Torunia .

G
Gość

https://gazetawroclawska.pl/za-ten-wyczyn-tirowiec-straci-prawo-jazdy-nagranie-wypadku/ar/c16-14333481

Kolejne popisy przygłupów w Tirach. Chyba nikt nie powie ze oni są normalni. Precz z tirami!

G
Gość
2019-08-06T23:10:07 02:00, Gość:

Kolejny parch za fajerą

2019-08-07T07:10:58 02:00, Gość:

parch to cię się kiedyś zapomniał w przypływie radości i cię spłodził

....miękka fajeczko w rurkach.

ps.

Usiądź kiedyś na zestaw i poprowadź, w zimie, deszczu, wtedy zacznij komentować. Nie zapomnij o pampersie, szkoda fotela na takiego pomiota którego jedynym celem w życiu jest opluwanie wszystkiego i wszystkich. Kreaturo.

Mam większe ambicje w życiu jak stoczyć się na takie dno jakim jest kierowanie tirem. Z racji zawodu dużo przejeździłem. Z Tirami i przygłupami w BMW są największe przypały. Bo takie przypały i parchy je prowadzą. Z Twojej wypowiedzi wynika że to twój ojciec się zapomniał i spłodził tirowca... Dlatego pamiętaj głupi tirowcu. Jak się bzykasz to gumkę zakładaj to z lateksu z apteki a nie tą z koła zapasowego. Bo kolejna kreatura się urodzi podobna do CIebie hahaha

P
Prawniczek
2019-08-06T21:25:59 02:00, TIRy na TORY!!:

Kolejny tir w akcji... Wczoraj Ziemia Kłodzka. Dziś po Jaworem. Zawodowy kierowca kurde.... Nie raz miałem boczny wiatr, wystarczy zwolnić a nie zapierdalać. Szkoda że nie zdechł. Przynajmniej więcej by nie jeździł. A tak jutro wsiądzie w zestaw i znów coś narobi. Bo nie myśli. Jak każdy tirowiec. A najbardziej żałosne są ich wywody 'kto chleb do biedronki przywiezie'

2019-08-07T09:56:58 02:00, Gość:

Za takie komentarze, życzenie komuś śmierci grozi kara prawna :) A po IP łatwo namierzyć, jesli już się zgłosi takie cos

Pokaż mi Polski przepis z tą swoją karą prawną domorosły prawniku. I nie myl życzenia zdechnięcia z podżeganiem do samobójstwa. A o moje IP się nie martw. Tu gdzie się teraz obecnie znajduję obowiązuje inne prawo

U
Urzędnik
2019-08-06T21:44:33 02:00, Żal debili:

Debilu..... Spróbuj popracować jak oni.... Nie jest to łatwy kawałek chleba a potem się wypowiadaj.... Mój tato był zawodowym kierowcą... I uwierzcie mi nie raz z nim w trasę jeździłem za dzieciaka... Każdy cię ciśnie na czas, gdzie jesteś, za ile będziesz, czemu tak późno....

2019-08-06T21:54:03 02:00, Urzędnik:

Co Ty wiesz o trudzie pracy? A praca to niepotrzebna i jeszcze niosąca tyle problemów. Tiry uszkadzają drogi i są zakałą autostrad. I dobrze że się tych leni ciśnie. Myśli że jak jest sam na ciągniku to szef nie ma nad nim kontroli. Niech tatuś nie ma do nikogo pretensji. Nikt nie kazała mu iść do roboty i lać na koło na postoju bez prysznica latem bo szkoda kasy na nocleg

2019-08-06T23:41:17 02:00, Gość:

Pierdolony frajerze... Hamuj się.... Bo gdyby nie tacy jak on to gówno z kibla byś jadł... Moze spróbuj takiej pracy i potem się wypowiedz.... A na świętej pamięci ojca złego słowa nie pozwole powiedzieć. 15 lat w MPK i 25 lat na trasach międzynarodowych i nie miał wypadku

Frajerem to jesteś chyba Ty. A za pracę w MPK to mogę mu się nisko pokłonić. Tam to jest faktycznie ciężki kawałek chleba. I nie trzeba nawet tym gównem jeździć by to dostrzec. Wszystko idzie do przodu a MPK "stoi". Jak nie miałem zdarzenie drogowego to jeszcze większa mu chwała. I piszę to bez jakiegoś szyderstwa...

Ale za jazdę tirem to taki średni szacunek... Żałosny zawód z przerośniętym ego... Już nie raz czytałem co by ludzie jedli gdyby nie bohaterscy kierowcy tirów. Nie tylko zestawy są w logistyce ale głównie z nimi są problemy. Dlatego pomysł puszczenie tirów koleją wydaje się nie do końca taki głupi

G
Gość
2019-08-06T21:25:59 02:00, TIRy na TORY!!:

Kolejny tir w akcji... Wczoraj Ziemia Kłodzka. Dziś po Jaworem. Zawodowy kierowca kurde.... Nie raz miałem boczny wiatr, wystarczy zwolnić a nie zapierdalać. Szkoda że nie zdechł. Przynajmniej więcej by nie jeździł. A tak jutro wsiądzie w zestaw i znów coś narobi. Bo nie myśli. Jak każdy tirowiec. A najbardziej żałosne są ich wywody 'kto chleb do biedronki przywiezie'

Za takie komentarze, życzenie komuś śmierci grozi kara prawna :) A po IP łatwo namierzyć, jesli już się zgłosi takie cos

G
Gość

Tam nie ma drogi krajowej nr 3, to jest wojewódzka.

G
Gość
2019-08-06T23:10:07 02:00, Gość:

Kolejny parch za fajerą

parch to cię się kiedyś zapomniał w przypływie radości i cię spłodził

....miękka fajeczko w rurkach.

ps.

Usiądź kiedyś na zestaw i poprowadź, w zimie, deszczu, wtedy zacznij komentować. Nie zapomnij o pampersie, szkoda fotela na takiego pomiota którego jedynym celem w życiu jest opluwanie wszystkiego i wszystkich. Kreaturo.

G
Gość
2019-08-06T21:25:59 02:00, TIRy na TORY!!:

Kolejny tir w akcji... Wczoraj Ziemia Kłodzka. Dziś po Jaworem. Zawodowy kierowca kurde.... Nie raz miałem boczny wiatr, wystarczy zwolnić a nie zapierdalać. Szkoda że nie zdechł. Przynajmniej więcej by nie jeździł. A tak jutro wsiądzie w zestaw i znów coś narobi. Bo nie myśli. Jak każdy tirowiec. A najbardziej żałosne są ich wywody 'kto chleb do biedronki przywiezie'

2019-08-06T22:00:23 02:00, Gość:

Przestań gościu pierdolic. Nie wiesz nic to się nie wypowiadaj...

2019-08-06T22:09:15 02:00, TIRy na TORY!!:

Zdjęcia z obu zdarzeń mówią same za siebie. Kierowcy tirów to skończone chamy i durnie za kółkiem. Powinna w końcu wyjść jakaś dyrektywa unijna co zlikwiduje całe to tirowe dziadostwo

2019-08-07T02:00:12 02:00, Gość:

Co mówią zdj? No śmiało.

Przecież to idiota co po za rowerem z komunii nic więcej nie ma.

G
Gość
2019-08-06T21:25:59 02:00, TIRy na TORY!!:

Kolejny tir w akcji... Wczoraj Ziemia Kłodzka. Dziś po Jaworem. Zawodowy kierowca kurde.... Nie raz miałem boczny wiatr, wystarczy zwolnić a nie zapierdalać. Szkoda że nie zdechł. Przynajmniej więcej by nie jeździł. A tak jutro wsiądzie w zestaw i znów coś narobi. Bo nie myśli. Jak każdy tirowiec. A najbardziej żałosne są ich wywody 'kto chleb do biedronki przywiezie'

2019-08-06T22:00:23 02:00, Gość:

Przestań gościu pierdolic. Nie wiesz nic to się nie wypowiadaj...

2019-08-06T22:09:15 02:00, TIRy na TORY!!:

Zdjęcia z obu zdarzeń mówią same za siebie. Kierowcy tirów to skończone chamy i durnie za kółkiem. Powinna w końcu wyjść jakaś dyrektywa unijna co zlikwiduje całe to tirowe dziadostwo

Co mówią zdj? No śmiało.

G
Gość
2019-08-06T21:44:33 02:00, Żal debili:

Debilu..... Spróbuj popracować jak oni.... Nie jest to łatwy kawałek chleba a potem się wypowiadaj.... Mój tato był zawodowym kierowcą... I uwierzcie mi nie raz z nim w trasę jeździłem za dzieciaka... Każdy cię ciśnie na czas, gdzie jesteś, za ile będziesz, czemu tak późno....