Wypadek na DK8. Zderzenie dwóch tirów i busa (ZDJĘCIA)

szZaktualizowano 
Wypadek na wysokości Jordanowa Śląskiego Strzelin 998
Groźny wypadek na drodze krajowej nr 8. W Jordanowie Śląskim doszło do wypadku z udziałem dwóch tirów oraz busa. Jeden z kierowców był zakleszczony w pojeździe, lądował śmigłowiec LPR. Drogą lotniczą przetransportowano rannego do szpitala we Wrocławiu.

Do wypadku doszło ok. godz. 8. Jeden z samochodów ciężarowych z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na drugi pas ruchu i czołowo zderzył się z drugą ciężarówką. W wypadku brał udział również bus, który nie został aż tak bardzo uszkodzony.

Droga krajowa jest zablokowana.

Jaki informuje GDDKiA utrudnienia potrwają do godz. 19.

ZOBACZ TEŻ:

Ruszył III etap remontu na A4. Jak teraz jedziemy?

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 19

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-06-17T11:35:31 02:00, Gość:

Ta droga jest przeładowana,jak dużo ma być wypadkow i ofiar,kiedy ci bezmózgowcy dojdą do wniosku o rozbudowę DK8 !!!

2019-06-17T14:14:44 02:00, Gość:

Jesteś mało zorientowany, doszli juz dawno do tego wniosku, wlasnie realizowany jeat przetarg, plany rozbudowy poszly juz w eter

2019-06-17T20:14:20 02:00, mela:

Tak i może będzie za 10 lat, a potrzebna jest teraz. Niech wywalą te TIR-y na inne trasy

o ile nie będzie jakiejś politycznej machloi to będziemy się nią cieszyć już za 5 lat. I co to znaczy ,,teraz,, możesz ją sobie wyimaginować to będziesz miał teraz

X
Xyz

Dzień bez dzwona z udziałem auta ciężarowego to dzień stracony. Elyyta .... jego mac. Kaganiec na 90kmh to jak widać za dużo. 60km byłoby w sam raz i wóz drabiniasty to max. Auta ciężarowe na tory. Holandia daje idealny przykład transportu. Powinnismy brać z nich przykład.

M
Monika

Proszę poszkodowanych kierowców lub ich rodzinę o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: monika1806jo@popk.pl

s
ser

Jechałem tamtą drogą w niedzielę. Wyprzedzali mnie w tym miejscu dwaj motocykliści. Tam jest baardzo uszkodzona jezdnia przy zjeździe z wiaduktu w stronę Wrocławia. Wyprzedzając mnie (motocyklista)wjechał na te "muldy" w asfalcie (bardzo duże góry) i nim strasznie zawiało na boki, także już myślałem że będzie miazga z niego pod kołami busa. Jak tylko zobaczyłem ten news że wypadek pod Jordanowem od razu widziałem że to w tym miejscu. Zobacznie sobie na doba.pl

G
Gość
2019-06-17T20:08:17 02:00, Gość:

Chyba muszę zmienić okulistę, ten mnie za mocno oszukuje. Patrzę na te zdjęcia i patrzę i nigdzie nie widzę tira tylko ciężarówki. Oberwie się temu okuliście.

2019-06-17T20:16:53 02:00, mela:

Znasz takie słowo "slang"? To jest właśnie to czego nie widzisz i nie rozumiesz

Nie pisz że to slang skoro tak jak dziennikarz używasz skrótu nazwy organizacji międzynarodowej do złej roboty.

W
Wacek

Co to miało być? Crash test tirów na drodze publicznej. Kogoś pop.iło? To już nie mają gdzie crash testów robić??

z
zibi
2019-06-17T21:24:55 02:00, Gość:

Dk8, droga śmierci. Mamy rosje na drogach.

gość WSTYDŻ się to nie droga śmierci a niedokształconych kierowców do których się i ty zaliczasz . Ja jeżdzę po niej ponad 40 lat i problemów nie mam

d
dtr
2019-06-17T20:08:17 02:00, Gość:

Chyba muszę zmienić okulistę, ten mnie za mocno oszukuje. Patrzę na te zdjęcia i patrzę i nigdzie nie widzę tira tylko ciężarówki. Oberwie się temu okuliście.

2019-06-17T20:16:53 02:00, mela:

Znasz takie słowo "slang"? To jest właśnie to czego nie widzisz i nie rozumiesz

Niema czegoś takiego jak pojazd typu tir.To nawet nie jest slang tylko określanie ciężarówek przez dyletantów.

G
Gość

Dk8, droga śmierci. Mamy rosje na drogach.

m
mela
2019-06-17T20:08:17 02:00, Gość:

Chyba muszę zmienić okulistę, ten mnie za mocno oszukuje. Patrzę na te zdjęcia i patrzę i nigdzie nie widzę tira tylko ciężarówki. Oberwie się temu okuliście.

Znasz takie słowo "slang"? To jest właśnie to czego nie widzisz i nie rozumiesz

m
mela
2019-06-17T11:35:31 02:00, Gość:

Ta droga jest przeładowana,jak dużo ma być wypadkow i ofiar,kiedy ci bezmózgowcy dojdą do wniosku o rozbudowę DK8 !!!

2019-06-17T14:14:44 02:00, Gość:

Jesteś mało zorientowany, doszli juz dawno do tego wniosku, wlasnie realizowany jeat przetarg, plany rozbudowy poszly juz w eter

Tak i może będzie za 10 lat, a potrzebna jest teraz. Niech wywalą te TIR-y na inne trasy

G
Gość

Chyba muszę zmienić okulistę, ten mnie za mocno oszukuje. Patrzę na te zdjęcia i patrzę i nigdzie nie widzę tira tylko ciężarówki. Oberwie się temu okuliście.

G
Gość
2019-06-17T08:45:57 02:00, Gość:

/

,.,,Hej Panowie, 23 letnia studentka AWF-u szuka zadbanego pana na "SEKS" spotkaania, moje zdjęcia i kontakt na stronie: schacka.pl

i wyszukaj mnie po niku: Sandra23 napisz ,do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam,

2019-06-17T13:47:32 02:00, Gość:

Kompletne dno...

studenci .... same kurwy i alkoholicy ... Kwiat społeczenstwa

G
Gość
2019-06-17T11:35:31 02:00, Gość:

Ta droga jest przeładowana,jak dużo ma być wypadkow i ofiar,kiedy ci bezmózgowcy dojdą do wniosku o rozbudowę DK8 !!!

Jesteś mało zorientowany, doszli juz dawno do tego wniosku, wlasnie realizowany jeat przetarg, plany rozbudowy poszly juz w eter

G
Gość
2019-06-17T08:45:57 02:00, Gość:

/

,.,,Hej Panowie, 23 letnia studentka AWF-u szuka zadbanego pana na "SEKS" spotkaania, moje zdjęcia i kontakt na stronie: schacka.pl

i wyszukaj mnie po niku: Sandra23 napisz ,do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam,

Kompletne dno...

Dodaj ogłoszenie