Wypadek na Chrobrego. Autobus MPK zderzyły się z fordem

sz
Wrocławski Kierowca
Udostępnij:
Ok. godz. 16 doszło do wypadku na ul. Chrobrego. Autobus linii 144 zderzył się z samochodem osobowym.

Po zderzeniu ford z urwanym kołem wpadł na chodnik. Ulica Chrobrego jest zablokowana. W okolicy tworzą się duże korki.

Tramwaje linii 7 skierowano objazdem przez ul. Drobnera, pl. Bema, Jedności Narodowej, Słowiańską w obu kierunkach.

Autobusy linii 144 skierowano objazdem przez ul. Trzebnicką, Łokietka w obu kierunkach.

Zdjęcia pochodzą z fanpage Wrocławski Kierowca.

ZOBACZ TEŻ:

Opłaty za parkowanie w górę! Bo kierowcy kombinowali

Przełomowe odkrycie polskich naukowców

Wideo

Komentarze 12

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-05T04:46:15 02:00, Snodog:

Klikam bo niby miał być wypadek, a tutaj zwykła kolizja :-)

2019-07-05T06:40:19 02:00, Stop ludzkiej głupocie!:

Nic z tego badziewnego pseudoartykułu nie wynika. Sprawdzałem gdzie indziej, to był wypadek, kierowca autobusu ranny, zaprany do szpitala, winny woźnica z fora, wymusił pierwszeństwo na autobusie.

Kierowca autobusu ranny? To tak, jakby w zderzeniu ciężarówki z pociągiem maszynista był poszkodowany...jakoś w to nie wierzę...

S
Stop ludzkiej głupocie!
2019-07-05T04:46:15 02:00, Snodog:

Klikam bo niby miał być wypadek, a tutaj zwykła kolizja :-)

Nic z tego badziewnego pseudoartykułu nie wynika. Sprawdzałem gdzie indziej, to był wypadek, kierowca autobusu ranny, zaprany do szpitala, winny woźnica z fora, wymusił pierwszeństwo na autobusie.

S
Snodog
Klikam bo niby miał być wypadek, a tutaj zwykła kolizja :-)
S
Stop ludzkiej głupocie!
2019-07-04T17:14:10 02:00, Gość:

To już 3wypadek od tygodnia tam ludzie nie ogarniają znaku STOP!!!!

Te ćwierćinteligenty z osobówek to potrafią tylko smartfona ogarnąć. Z rzeczywistością mają zaje.bisty problem.

n
norm
2019-07-04T18:02:39 02:00, Q:

I znowu jebło. Czy ktoś wie, kiedy nowy gorszy prezes MPK zostanie odwołany?

2019-07-04T18:08:45 02:00, !!!:

U Ciebie to rodzinne czy Jesteś rodzynkiem w rodzinie? Co ma prezes MPK do wypadku i to jeszcze z winy kierowcy osobówki

Nie ma co się przejmować takimi trollami, logiczne tłumaczenie nic nie da, bo on celowo wypisuje głupoty. Ważne, żeby mieć swój rozum i nie dać nabierać na takie marne prowokacje.

Z
Z Nadodrza
Od kiedy miasto wyłączyło tam sygnalizację, są tam codziennie wypadki. Samochody jakoś lądują codziennie na przejściu dla pieszych i nie życzę wam, żeby akurat wtedy przechodziło tamtędy wasze dziecko. To, że kierowcy to idioci i nie patrzą na znaki to jedno, ale to, że urzędnicy mają klapki na oczach to drugie.
!!!
2019-07-04T18:02:39 02:00, Q:

I znowu jebło. Czy ktoś wie, kiedy nowy gorszy prezes MPK zostanie odwołany?

U Ciebie to rodzinne czy Jesteś rodzynkiem w rodzinie? Co ma prezes MPK do wypadku i to jeszcze z winy kierowcy osobówki

P
Pa Show Von
2019-07-04T18:02:39 02:00, Q:

I znowu jebło. Czy ktoś wie, kiedy nowy gorszy prezes MPK zostanie odwołany?

Pajacu! Wjechal fordzik z bocznej uliczki, bo sie zagapil a ty srasz koksem o prezesie. Zadaj sobie pytanie czy jestes normalny? Sprobuj sie zastanowic, jesli w ogole potrafisz, czy nie dreczy cie jakas obsesja.

V
Vjejd
2019-07-04T18:02:39 02:00, Q:

I znowu jebło. Czy ktoś wie, kiedy nowy gorszy prezes MPK zostanie odwołany?

Co ma do tego prezes. Artykuł jest z du. Bo wprowadza w błąd to Ford wjechał w busa....

G
Gość
A co za idiota wyłączył tam sygnalizację?
R
Robert
2019-07-04T17:14:10 02:00, Gość:

To już 3wypadek od tygodnia tam ludzie nie ogarniają znaku STOP!!!!

STOP to stop. Drugi raz się zatrzyma i dobrze popatrzy :)

G
Gość
To już 3wypadek od tygodnia tam ludzie nie ogarniają znaku STOP!!!!
Dodaj ogłoszenie