Wypadek na autostradzie A4. Trasa była zablokowana

JEW
Wypadek na autostradzie A4 w pobliżu Legnicy. Doszło do niego w czwartek po godz. 7. Pomiędzy węzłami Legnickie Pole i Legnica Wschód (97. kilometr autostrady) na jezdni przewrócił się bus. Jedna osoba została ranna.

Droga jest jak na razie całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą trwać do godz. 10. Na jezdni w kierunku Zgorzelca, na której doszło do wypadku, stworzył się korek długości około 3 km, ale wciąż się powiększa. Być może wkrótce uda się udrożnić jeden z pasów tej jezdni.

Utrudnienia zakończyły się ok. godz. 10.

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA LEGNICA.NASZEMIASTO.PL

Kolno wolne od koronawirusa

Wideo

Komentarze 15

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

L
LubieZapitaćA4

Tacho dla busiarzy!! Dwudziestą godzine pewnie kręcił ;)

G
Gosc

W samochodzie wybuchła opona. Po co zaraz oczerniac kierowce. Nie zawsze to jego wina!

G
Gość

Proponuję więcej wydawania ludziom prawa jazdy i jeszcze więcej samochodów. Połowa ludzi nie ma pojęcia o jeździe. Panie siedzą na telefonach i się malują podczas jazdy. Przepisów też nie znają a panowie gaz do dechy bo ma fure. A już nie mówiąc o studencikach jak korku ja parkingi i drogi biedny student ciekawe. S

k
kierowca
2019-06-06T08:30:08 02:00, Gość:

Ciekawe ile lat zajmie polaczkom konstatacja, że lepiej trzymać dystans i jechać nawet nieco wolniej, ale jechać... zamiast stać w korku bo znowu wypadek... trzeci tego dnia.

pytanie do ciebie, dlaczego od Zgorzelca do /- Legnicy wypadków i korku jest mało...od Legnicy nagle nie utzymują dystansu ?? na tym odcinku autostrada jest zrypana i tyle w temacie, nie wybaczy żadnego błędu...

G
Gość
2019-06-06T08:30:08 02:00, Gość:

Ciekawe ile lat zajmie polaczkom konstatacja, że lepiej trzymać dystans i jechać nawet nieco wolniej, ale jechać... zamiast stać w korku bo znowu wypadek... trzeci tego dnia.

Sprawa nie do ogarnięcia w umyśle

I
Igma
2019-06-06T08:47:31 02:00, sdds:

Ostatnio praktycznie non stop jakiś wypadek. To nie autostrada, to droga na rzeź!

Obojętnie jak ta droga się nazywa.

Co czearty Polak na tej drodze to bydle i świnia.

G
Gość
2019-06-06T08:30:08 02:00, Gość:

Ciekawe ile lat zajmie polaczkom konstatacja, że lepiej trzymać dystans i jechać nawet nieco wolniej, ale jechać... zamiast stać w korku bo znowu wypadek... trzeci tego dnia.

2019-06-06T10:18:02 02:00, Gość:

Odezwał się ... podczas ostatniego ruchu Ślązaków do faterlandu takie to niemcy mądre że stoją już na A4 od bolesławca ... a już powinni się nauczyć bo u siebie już mają doświadczenie wielokrotnie większe niż w kraju orła białego gdzie dopiero co autostrady budują.

Stoją bo:

A) Jakiś polaczek nie dostosował prędkości i odstępów

B) Jakiś polaczek nie przewidział, że 3 bramki to nieco za mało i podczas kiedy płatność kartą w biedronce trwa 1sek, na polaczkowej bramce trwa minutę

G
Gość
2019-06-06T08:47:31 02:00, sdds:

Ostatnio praktycznie non stop jakiś wypadek. To nie autostrada, to droga na rzeź!

Jak rzeź ... to zagęszczenie ruchu ... auto za autem jedzie .... mały błąd i niestety w tym zagęszczeniu trafisz na czyjeś auto.

A kierowcy białych busów są specyficzni ... snu nie potrzebują, km na akord robią wiec gaz w podłodze ... no i alkohol na nich nie działa.

Przejechałem sie kiedyś jako pasażer takim busikiem do Hanoveru .... i nigdy więcej bo życie mi miłe.

G
Gość
2019-06-06T09:55:53 02:00, Wkurwiony:

Jaja juz mnie bolo, szczac sie chce

2019-06-06T10:17:17 02:00, Gość:

Hahaha

Pod Berlinem ostatnio znalazłem toaletę w rowie .... na A4 to nawet krzaczek znajdziesz.

G
Gość
2019-06-06T08:30:08 02:00, Gość:

Ciekawe ile lat zajmie polaczkom konstatacja, że lepiej trzymać dystans i jechać nawet nieco wolniej, ale jechać... zamiast stać w korku bo znowu wypadek... trzeci tego dnia.

Odezwał się ... podczas ostatniego ruchu Ślązaków do faterlandu takie to niemcy mądre że stoją już na A4 od bolesławca ... a już powinni się nauczyć bo u siebie już mają doświadczenie wielokrotnie większe niż w kraju orła białego gdzie dopiero co autostrady budują.

G
Gość
2019-06-06T09:55:53 02:00, Wkurwiony:

Jaja juz mnie bolo, szczac sie chce

Hahaha

G
Gość

oj tam oj tam... posiedzicie sobie troszku w koreczku i ciepełku. Chcieliście słoneczka to macie :)

W
Wkurwiony

Jaja juz mnie bolo, szczac sie chce

s
sdds

Ostatnio praktycznie non stop jakiś wypadek. To nie autostrada, to droga na rzeź!

G
Gość

Ciekawe ile lat zajmie polaczkom konstatacja, że lepiej trzymać dystans i jechać nawet nieco wolniej, ale jechać... zamiast stać w korku bo znowu wypadek... trzeci tego dnia.

Dodaj ogłoszenie