Wypadek na A4. Autostrada zablokowana. Laweta stanęła w ogniu

Piotr KrzyżanowskiZaktualizowano 
W piątek, po godzinie 10 doszło do groźnego wypadku na 84. kilometrze autostrady A4 (tuż za węzłem Złotoryja), na pasach biegnących w stronę Zgorzelca. Droga w kierunku granicy państwa była zablokowana. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy - samochód osobowy, laweta i samochód ciężarowy. Wiadomo, że laweta stanęła w ogniu i doszczętnie spłonęła. Trzy osoby zostały ranne.

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 39

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

k
kierowca

Laweciarze śmigają po A4 jadąc nawet po 120 km całkowita bezkarność wczoraj na odcinku z Wrocławia do Krakowa był tylko jeden radiowóz na wężle Gogolin a wszyscy gnają jak po śmierć trzeba wprowadzić pomiary odcinkowe na całej A 4 albo wybudować cmentarze

G
Gość
2019-08-02T13:32:19 02:00, Ilona Wąska:

Dziś widziałem na a4 mnóstwo aut w których za kierownicą siedziały zwierzęta.Najwięcej baranów, małp i goryli.

2019-08-02T15:39:19 02:00, Gość:

O pawianach, świniach, kozach i amebach zapomniałeś. Same bezmózgi.

Dobre

G
Gość
2019-08-02T15:52:15 02:00, Gość:

ZNOWU DEBILE NIE ZNAJĄCY SŁOWA "DYSTANS". DY-STA-NS. POWTARZAĆ ZA MNĄ, KRETYNI - DYSTANS!!!

2019-08-02T16:42:30 02:00, Florek:

Powiedział co wiedział! Ja już coś to DYS-TANS!

Kolejny mistrz co się zmieści

N
Normalka

A4 dzień bez wypadku dzniem straconym, tymczasem zero policji, zero fotoradarów, zero monitoringu, jeżdzę tą autostradą kilka razy dziennie i to co część kierowców robi woła o pomstę do nieba, taki jest erekt tego, że co niektórzy raz w roku furmanką się z wiochy wyrwą i nie potrafią się zachować w ruchu na autosradzie piłując starego grata

G
Gość
2019-08-02T13:59:55 02:00, Kiero:

Szybciej, kur...a szybciej, bo nie zdążysz i bliżej jeszcze zderzaka bo kij od szczotki się jeszcze mieści.

Banda debili i nic więcej. Przy prędkości 120km/h 10-20m i jazda do przodu, byle jechać i wyprzedzić 2,3 samochody i znowu hamulec w podłodze bo ktoś jedzie wolniej, ale oczywiście 10m odległości bo on ma hamulce.

To nie jest wina drogi tylko wina bezmózgowia za kierownicą.

2019-08-02T14:32:28 02:00, Gość:

Dziekuje ze nie musialam tego pisac masz racje !!!!

2019-08-02T15:37:04 02:00, Gość:

Jak wyżej. Efekt otrzymywania prawa jazdy z aktem urodzenia.

A co masz do nas komentujących popatrz jak jeżdża,aaaa chyba nie masz prawka i nigdy sam nie jechałes po OW albo autostradzie no tak w Detroit jedna głowna;D

H
Hehe

Widzę że piszą tu głównie pryszcze bez prawka i bez pojęcia o prowadzeniu auta

ż
żyj bida

Nowy film "Laweta w Ogniu"...

F
Florek
2019-08-02T15:52:15 02:00, Gość:

ZNOWU DEBILE NIE ZNAJĄCY SŁOWA "DYSTANS". DY-STA-NS. POWTARZAĆ ZA MNĄ, KRETYNI - DYSTANS!!!

Powiedział co wiedział! Ja już coś to DYS-TANS!

G
Gość

ZNOWU DEBILE NIE ZNAJĄCY SŁOWA "DYSTANS". DY-STA-NS. POWTARZAĆ ZA MNĄ, KRETYNI - DYSTANS!!!

J
Jurek

Ta "autostrada" już dawno powinna być zdegradowana do drogi szybkiego ruchu lub niżej.

Do tego wariaci z pedałem w podłodze i całkowitym brakiem wyobraźni byle wyprzedzić kolejne auto nie ważne czy z lewej, czy z prawej - królowie szos. Oraz ci co w ogóle nie patrzą w lusterka, też "miszczowie" szos uważający się za wyrocznie przepisów.

Dodać choćby mistrzów wolnej jazdy lewym pasem (lub środkowym - np na obwodnicach) czy ciągłego dzwonienia z telefonem przy uchu i wyłania się zakompleksiony kierowca o wybujałym ego co "ja wam pokażę".

Nie mamy najgorszych dróg (ta A4 niestety jest niebezpieczna), ale sporą grupę najgorszych kierowców. I starszych, i "świeżaków" pozbawionych rozumu na drodze.

G
Gość
2019-08-02T13:32:19 02:00, Ilona Wąska:

Dziś widziałem na a4 mnóstwo aut w których za kierownicą siedziały zwierzęta.Najwięcej baranów, małp i goryli.

O pawianach, świniach, kozach i amebach zapomniałeś. Same bezmózgi.

G
Gość
2019-08-02T13:59:55 02:00, Kiero:

Szybciej, kur...a szybciej, bo nie zdążysz i bliżej jeszcze zderzaka bo kij od szczotki się jeszcze mieści.

Banda debili i nic więcej. Przy prędkości 120km/h 10-20m i jazda do przodu, byle jechać i wyprzedzić 2,3 samochody i znowu hamulec w podłodze bo ktoś jedzie wolniej, ale oczywiście 10m odległości bo on ma hamulce.

To nie jest wina drogi tylko wina bezmózgowia za kierownicą.

2019-08-02T14:32:28 02:00, Gość:

Dziekuje ze nie musialam tego pisac masz racje !!!!

Jak wyżej. Efekt otrzymywania prawa jazdy z aktem urodzenia.

G
Gość
2019-08-02T14:51:45 02:00, A:

Czy ktoś wie czy autostrada w stronę granicy jest już przejezdna? Według map google nie ma tam żadnego korka i ruch odbywa się normalnie.

Tak. Wyczyszczone.

K
Kierowca zawodowy

Hehehe Janusz biznesu myślał że swoją lawetą przewiezie sztrucla na klepanie do Mirka a tu taka niespodzianka, dobrze się stało, jedna laweta mniej, to potencjalnie 100 trumnień mniej na drodze

A
A

Czy ktoś wie czy autostrada w stronę granicy jest już przejezdna? Według map google nie ma tam żadnego korka i ruch odbywa się normalnie.

Dodaj ogłoszenie