Wypadek dwóch aut i motocykla na Mickiewicza. Młoda motocyklistka w szpitalu (ZDJĘCIA)

Jarosław JakubczakZaktualizowano 
Groźnie wyglądający wypadek na na ulicy Mickiewicza, na wysokości skrzyżowania z Kopernika. Po zderzeniu dwóch aut i motocykla, młoda kobieta prowadząca motor trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło, gdy kierowca prowadzący seata i jadący Mickiewicza w kierunku centrum, rozpoczął hamowanie przed przejściem dla pieszych. Chciał przepuścić pieszego. Bez problemów wyhamowała kobieta jadąca za nim na motocyklu, czego nie można już powiedzieć o kolejnej prowadzącej. Kobieta jadąca z tyłu renaultem z impetem wjechała w motocykl i wepchnęła go jeszcze w tył seata.

Najpoważniejsze obrażenia odniosła kobieta prowadząca motocykl. Została zabrana przez karetkę do szpitala, na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wskazanie winnego, a raczej winnej spowodowania tego wypadku nie powinno być dla policjantów problemem. W miejscu wypadku na ul. Mickiewicza wprowadzono ruch wahadłowy.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 29

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Poprosze rodzinę motocyklistki o kontakt ze mną mój e-mail: magdalenakowalczyk117@o2.pl

G
Gość
2019-06-11T19:28:44 02:00, taka prawda:

Wieśniaki się bawią we Wrocławiu, a OC i AC wyższe zapłacą WROCŁAWIANIE, albo mieszkańcy Wrocławia którzy mają tutaj zarejestrowane samochody.

Ciekawe skad sa twoi rodzice , czyżby jakis kompleksik wsi.

G
Gość
2019-06-11T19:28:44 02:00, Gość:

Się teraz kierowcy zatrzymują przed przejściem zanim nawet pieszy dojdzie do krawężnika, już hamują! I po co? Tak się to kończy.

2019-06-11T20:36:54 02:00, baba:

Te wiesniaku z Polski w cywilizowanym swiecie to pieszy ms pierszenstwo na pasach. Polska to dzicz. Nie dyskutuj.

2019-06-12T05:42:26 02:00, Gość:

Zgadza się. Pieszy ma pierwszeństwo będąc na przejściu a nie na chodniku. To mała, acz subtelna różnica. A jak niektórzy chcą być pardziej papiescy od papieża, to mamy tego właśnie takie skutki.

2019-06-12T06:33:08 02:00, Gość:

ty chyba jestes jebniety! Jesli masz to oddawaj prawo jazdy tumanie. Kurwa jesli dalej najwieksi kretyni będą dostawac prawo jazdy to dalej bedziemy mieli tyle wypadkow. No zenada.

Tuman to ty jesteś i do tego nieznający obowiązujących przepisów. Najpierw poczytaj a potem możesz się mądrzyć. Żebyś nie musiał długo szukać, to zacytuję:

Art. 26 ust. 1 ustawy prawo o ruchu:

„Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych obowiązany jest zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.”

B
Breslauer49

Ta z renówki pewno poprawiala makijaż .

G
Gość
2019-06-11T19:28:44 02:00, taka prawda:

Wieśniaki się bawią we Wrocławiu, a OC i AC wyższe zapłacą WROCŁAWIANIE, albo mieszkańcy Wrocławia którzy mają tutaj zarejestrowane samochody.

Dlatego zakaz wjazdu do Wro dla tych debili.

G
Gość
2019-06-11T19:28:44 02:00, Gość:

Się teraz kierowcy zatrzymują przed przejściem zanim nawet pieszy dojdzie do krawężnika, już hamują! I po co? Tak się to kończy.

2019-06-11T20:36:54 02:00, baba:

Te wiesniaku z Polski w cywilizowanym swiecie to pieszy ms pierszenstwo na pasach. Polska to dzicz. Nie dyskutuj.

2019-06-12T05:42:26 02:00, Gość:

Zgadza się. Pieszy ma pierwszeństwo będąc na przejściu a nie na chodniku. To mała, acz subtelna różnica. A jak niektórzy chcą być pardziej papiescy od papieża, to mamy tego właśnie takie skutki.

ty chyba jestes jebniety! Jesli masz to oddawaj prawo jazdy tumanie. Kurwa jesli dalej najwieksi kretyni będą dostawac prawo jazdy to dalej bedziemy mieli tyle wypadkow. No zenada.

W
Wrocławianin.
2019-06-11T19:28:44 02:00, taka prawda:

Wieśniaki się bawią we Wrocławiu, a OC i AC wyższe zapłacą WROCŁAWIANIE, albo mieszkańcy Wrocławia którzy mają tutaj zarejestrowane samochody.

2019-06-12T00:14:52 02:00, Gość:

Ooooj, serio? xD OC o sprawcy spoza wroca podniesie stawki we wrocławiu :D No, szerlocku...

Tak właśnie jest, ponieważ Wrocław się rozrasta, jest bardzo dużo przyjezdnych i większe prawdopodobieństwo kolizji, więc ten kto ma zarejestrowane auto we wrocławiu płaci wyższe stawki OC, czego w tym nie rozumiesz? Ze wsi jesteś, wieś ci się wyludnia, bo wszystko leci do Wrocławia to stawki masz niższe.

G
Gość
2019-06-11T19:28:44 02:00, Gość:

Się teraz kierowcy zatrzymują przed przejściem zanim nawet pieszy dojdzie do krawężnika, już hamują! I po co? Tak się to kończy.

2019-06-11T20:36:54 02:00, baba:

Te wiesniaku z Polski w cywilizowanym swiecie to pieszy ms pierszenstwo na pasach. Polska to dzicz. Nie dyskutuj.

Zgadza się. Pieszy ma pierwszeństwo będąc na przejściu a nie na chodniku. To mała, acz subtelna różnica. A jak niektórzy chcą być pardziej papiescy od papieża, to mamy tego właśnie takie skutki.

z
zwyrol
2019-06-11T20:50:02 02:00, Gość:

Prowadzila motor? A to dobre xD

2019-06-12T00:13:38 02:00, z:

Co takiego? Może od razu winna? Czy ból dupy, że motocykle, potocznie zwane "MOTORAMI", są na drogach i nie z ich winy wypadek?

Myślę, że Twojemu przedmówcy bardziej chodziło właśnie o to, co napisałeś w trzecim zdaniu, czyli że "motor" nie "motocykl". Mniej spinki, wychodzi na to, że nie macie się o co spierać.

G
Gość
2019-06-11T19:28:44 02:00, taka prawda:

Wieśniaki się bawią we Wrocławiu, a OC i AC wyższe zapłacą WROCŁAWIANIE, albo mieszkańcy Wrocławia którzy mają tutaj zarejestrowane samochody.

Ooooj, serio? xD OC o sprawcy spoza wroca podniesie stawki we wrocławiu :D No, szerlocku...

z
z
2019-06-11T20:50:02 02:00, Gość:

Prowadzila motor? A to dobre xD

Co takiego? Może od razu winna? Czy ból dupy, że motocykle, potocznie zwane "MOTORAMI", są na drogach i nie z ich winy wypadek?

.

uwielbiam te komentarze!

z
zwyrol

Kobieta prowadząca motocykl, a dopiero ten motocykl miał motor, który go napędzał. Tak, wiem, że się czepiam. Ewentualnie mógłby być MOTÓR, ale akurat tutaj nie było Motóra :D

G
Gość
2019-06-11T21:26:03 02:00, Kiero:

Nie motor niedouczony pismaku, tylko motocykl. Jak nie masz pojęcia o czymś, to napisz podanie o przyjęcie do szkoły.

Uczył Marcin...Marcina. Przed "niedouczony pismak" powinieneś postawić przecinek, to raz. Dwa - nie zaczyna się zdania od "jak". Napisałeś?

G
Gość

Bezpieczny odstęp? Po co. We Wrocławiu to jest drugą, po wymuszaniu pierwszeństwa, przyczyną wypadków. Jeżdżą mistrzowie "na zderzaku", często jeszcze poganiając, a gdy dochodzi do sytuacji opisanych jak wyżej, nagle zdziwienie. Kiedyś w drogówce jeden człowiek zabawnie próbował się tłumaczyć: "bo ten przede mną hamował awaryjnie!" :D

Dodaj ogłoszenie