Wymarzona przestrzeń z ogrodem dla rodziny

Artykuł sponsorowany

Malinowy Zakątek I, nowa inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej „Kamieniec”, realizowana jest przy ul. Malinowej w Kamieńcu Wrocławskim. To idealne miejsce do życia dla wszystkich, którzy poszukują własnego lokum w bliskiej odległości od Wrocławia, w cichej spokojnej okolicy zapewniającej doskonałe warunki do wypoczynku. Inwestycję realizuje i sprzedaż prowadzi Awbud-developer Sp. z o.o., znana wrocławska firma, specjalizująca się w budownictwie wielorodzinnym, która do tej pory oddała do użytkowania już 20 inwestycji, starając się zapewnić mieszkańcom wygodę i otoczenie zieleni.

„W ramach inwestycji powstaną cztery 2-lokalowe budynki w zabudowie bliźniaczej posiadające dwie kondygnacje” – informuje przedstawiciel dewelopera. „Będą to pięcio- lub sześciopokojowe segmenty o powierzchni 150,00 do 178,00 m2, w których na parterze zaprojektowano wygodną część dzienną tworzącą przyjazną przestrzeń dla rodziny, z której można wyjść na przynależny ogródek” – dodaje przedstawiciel biura sprzedaży.

Z informacji dewelopera, powierzchnie na I piętrze zaprojektowano tak, aby każdy z członków rodziny znalazł tam swój azyl. Znajdują się tam cztery przestronne pokoje bez skosów i dwie łazienki, z których jedna z bezpośrednim wejściem z sypialni. Zaprojektowane wnętrza, zapewnią komfort życia ich przyszłym mieszkańcom. W każdym segmencie znajdzie się garaż. Istnieje możliwość zaadoptowania części strychu na pomieszczenie gospodarcze. Lokale oddawane będą w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie na który składają się: instalacja kominkowa, rolety elektryczne na parterze, kocioł gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, kompletnie wykończony dom z zewnątrz, ogrodzony ogródek z zasianą trawą oraz przyłącza: prądu, wody, gazu i kanalizacji.

Standard wykończenia

Okolica.

Budynki położone będą wśród osiedla domków jednorodzinnych z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą. W najbliższej okolicy znajduje się Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym oraz Przedszkole Niepubliczne. Tuż obok działają Delikatesy Centrum, Apteka, Przychodnia. W odległości 160 metrów od inwestycji Malinowy Zakątek I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kamieniec Wrocławski Szkoła.

W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się:

Restauracja – 700 m
PKO Bank Polski – 750 m
Urząd Pocztowy – 850 m
Parafia Rzymskokatolicka – 950 m

Warunki do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu zapewniają położona w pobliżu rzeka Odra na której można uprawiać kajakarstwo, na wałach wzdłuż rzeki można biegać, spacerować, jeździć na rowerze i uprawiać Nordic Walking. Nieopodal ulicy Malinowej w Parku Pałacowym znajduje się plac zabaw dla dzieci i siłownia na świeżym powietrzu a zainteresowani piłką nożną mogą trenować w pobliskim Klubie Sportowym.

Park Pałacowy – 500m
Klub Fitness – 700 m
Stadion Piłkarski w Łanach – 2,4 km
Plaża nad J. Bajkał – 2,5 km
Las Strachociński – 3,4 km

Termin zakończenia planowany jest na IV kwartał 2020 r.

Więcej informacji w biurze sprzedaży mieszkań:

Awbud-developer Sp. z o. o.
ul. Szybka 1f/C, 50-421 Wrocław
tel: 71 357 18 18, 660 752 194
e-mail: sprzedaz@awbud-developer.pl

Informacje dodatkowe:

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kamieniec" od 2000 roku wybudowała na powierzchni 15 ha około 100 domków jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej, tworząc tym samym przyjemne osiedle mieszkaniowe z pełną infrastrukturą.

Dodaj ogłoszenie