Wybraliście najpopularniejsze firmy rodzinne na Dolnym Śląsku. WYNIKI GŁOSOWANIA!

jpl
W dniach 6-7 marca we Wrocławiu odbędzie się największe w regionie wydarzenie adresowane do właścicieli przedsiębiorstw rodzinnych i ich następców. Tegoroczny Kongres Firm Rodzinnych będzie min. okazją do nagrodzenia tych, które cieszą się największą popularnością wśród Czytelników Gazety Wrocławskiej.

Zakończyliśmy plebiscyt na Najpopularniejszą Firmę Rodzinną na Dolnym Śląsku. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni 6 marca, w pierwszym dniu kongresu.

Zobacz listę nominowanych

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WYNIKI:

FIRMY RODZINNE

Laureatów wybrali Czytelnicy

Głosowanie w plebiscycie zakończyło się w czwartek, 28 lutego, do godz. 22.00 .

Laureaci miejsc I do III zdobędą tytuł Najpopularniejszej Firmy Rodzinnej Roku 2018, statuetkę oraz voucher na kampanię reklamową w Gazecie Wrocławskiej.
Nagrody zostaną wręczone na Kongresie Firm Rodzinnych we Wrocławiu.

O Kongresie

Kongres Firm Rodzinnych „Ciągłość i zmiana” odbędzie się w dniach 6-7 marca 2019 r. we Wrocławiu. Będzie to druga edycja największego w regionie wydarzenia adresowanego do grupy przedsiębiorców, jaką stanowią osoby prowadzące własne firmy rodzinne.
Podczas dwudniowego Kongresu odbędzie się konferencja i warsztaty biznesowe oraz networking sprzyjający wymianie doświadczeń i nawiązywaniu kontaktów. W pierwszym dniu Kongresu przeprowadzone zostaną panele dyskusyjne poświęcone budowaniu marki, wychodzeniu na zewnętrzne rynki oraz innowacyjności. Prowadzącymi i uczestnikami paneli będą eksperci oraz przedstawiciele odnoszących sukcesy firm rodzinnych. Drugiego dnia Kongresu odbędzie się śniadanie biznesowe połączone z networkingiem oraz warsztaty tematyczne min. z zakresu: sukcesji, czyli przygotowania firmy i rodziny do objęcia sterów przez młodsze pokolenie, a także mediacji, marketingu, finansowania firm oraz innowacyjności. Uczestnictwo w Kongresie jest bezpłatne.

Ciągłość i zmiana

Celem Kongresu jest wsparcie właścicieli firm rodzinnych w budowaniu silnych i stabilnych przedsiębiorstw poprzez dostarczenie im inspiracji do dalszego rozwoju, rzetelnej wiedzy oraz okazji do wymienienia się doświadczeniem. Tematyką tegorocznej edycji jest „Ciągłość i zmiana” a zamierzeniem organizatorów wsparcie rodzimych przedsiębiorców w wydobyciu potencjału wynikającego z połączenia dwóch elementów - wartości niesionych przez firmy rodzinne oraz wdrożenia zmian i innowacji, które będą stymulować wzrost biznesu.

̵ Na Kongres zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, zarówno tych prowadzących małe firmy jak i duże przedsiębiorstwa. Chcemy pokazać, że rodzinny charakter biznesu, nawet bardzo prostego, rzemieślniczego lub każdego innego założonego niedawno bądź 20-30 lat temu, to kapitał na którym można budować przyszłość firmy. Oparciem w rozwoju mogą być własne dzieci i instytucje otoczenia biznesu – tłumaczy dr hab. Krzysztof Safin, prof. WSB we Wrocławiu, inicjator Kongresu Firm Rodzinnych.
Organizatorzy chcą przekonać przedsiębiorców, że rodzinnym charakterem biznesu warto się chwalić i można nim wygrać z konkurencją. Dlatego też głównymi tematami poruszanymi na Kongresie będzie wyjście firmy na rynki zewnętrzne, otwartość na zmiany i wdrażanie innowacji.

̵ Rozszerzenie działalności i rozwój biznesu jest konieczny, ponieważ firmy nieustannie działają w środowisku konkurencyjnym. Jeśli nie wyjdą ze swojego rynku lokalnego, będą poddane konkurencji zewnętrznej, z którą prędzej czy później zaczną dzielić swój rynek. Jedną z przewag może w tym wypadku być rodzinny charakter przedsiębiorstwa, który określany jest przez tradycje i wartości wyznawane przez pokolenia właścicieli. Klienci to cenią, kojarzą biznes rodzinny z poczuciem ciągłości, bezpieczeństwa i trwałości a przez to nabywają zaufania do danej firmy i jej oferty. Na marcowym Kongresie będziemy chcieli pokazać przedsiębiorcom, że ich rodzinny charakter jest unikalnym potencjałem rozwojowym – dodaje dr hab. Krzysztof Safin, prof. WSB we Wrocławiu, inicjator Kongresu Firm Rodzinnych.
Organizatorami Kongresu Firm Rodzinnych „Ciągłość i zmiana” są Centrum Biznesu Rodzinnego Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Regionalna Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Związek Pracodawców Polska Miedź, Dolnośląski Fundusz Rozwoju.

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Marszałka Województwa Opolskiego oraz Marszałka Województwa Lubuskiego a także Komitetu Przedsiębiorstw Rodzinnych Krajowej Izby Gospodarczej.
Sponsorem strategicznym jest PKO Bank Polski.

Program wydarzenia i zapisy

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy na uczestnictwo w Kongresie. Program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są TUTAJ

W sprawach technicznych prosimy o kontakt z Anną Bijak-Bednarską - tel. 502 499 313, (pon-pt w godz 9.00-16.00)
e-mail: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Strefa Biznesu - sytuacja pracownika na rynku pracy

Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska