Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Próchna Wróblew
Pokaż więcej
Anna Kulczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
147
(60,74%)
Andrzej Cupryniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(39,26%)
Okręg 2
Tomasz Maciej Łukasiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(58,57%)
Krzysztof Jan Wodzinowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(41,43%)
Okręg 3
Roman Zientara
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(36,60%)
Jolanta Wojtysiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(63,40%)
Okręg 4
Rakowice Smardzew
Pokaż więcej
Tadeusz Leonard Kucharski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(47,88%)
Małgorzata Przybylska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
123
(52,12%)
Okręg 5
Dąbrówka Ocin
Pokaż więcej
Karolina Dorota Kulesza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
143
(65,00%)
Elżbieta Maria Wrąbel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(35,00%)
Okręg 6
Inczew Sędzice
Pokaż więcej
Marcin Piotr Tatucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(31,10%)
Jarosław Stanisław Janiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(68,90%)
Okręg 7
Słomków Mokry
Pokaż więcej
Piotr Adam Łuczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁUCZAKA
0
(0,00%)
Okręg 8
Słomków Suchy
Pokaż więcej
Sylwester Jacek Tomczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
Dziebędów Tubądzin
Pokaż więcej
Władysław Jerzy Podsiadły
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(32,56%)
Grzegorz Radosław Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA INICJATYWA SPOŁECZNA
116
(67,44%)
Okręg 10
Charłupia Wielka Gęsówka
Pokaż więcej
Andrzej Stefan Dawid
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Rowy (wsie: Rowy, Krzakowizna) Tworkowizna (wsie: Tworkowizna, Tworkowizna Oraczewska)
Pokaż więcej
Kamila Katarzyna Banasiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Oraczew (wsie: Oraczew, Oraczew Mały)
Pokaż więcej
Grzegorz Jasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(41,50%)
Roman Banaś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(58,50%)
Okręg 13
Drzązna Józefów
Pokaż więcej
Andrzej Sobieraj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(36,90%)
Dariusz Owczarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
118
(63,10%)
Okręg 14
Wągłczew (wsie: Gaj, Orzeł Biały, Wągłczew, Wągłczew-Kolonia)
Pokaż więcej
Krystyna Teresa Kędzia
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Bliźniew Sadokrzyce
Pokaż więcej
Aleksander Pawlik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(50,44%)
Władysław Wojciech Garncarek
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
113
(49,56%)