Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Grzegorz Matyjasik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(34,78%)
Mariusz Gąska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI
47
(34,06%)
Anna Jośko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ
43
(31,16%)
Okręg 2
Wojciechów (od nr 1 do nr 77), Romanówka, Cyganówka
Pokaż więcej
Grzegorz Dariusz Jędrej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(20,81%)
Elżbieta Rynkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI
27
(15,61%)
Marcin Mirosław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WOJCIECHÓW
74
(42,77%)
Joanna Małgorzata Czajkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ
36
(20,81%)
Okręg 3
Wojciechów (od nr 78 do końca), Tomaszówka
Pokaż więcej
Waldemar Józef Koziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(6,16%)
Michał Sumiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI
71
(33,65%)
Leszek Iwaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(16,59%)
Andrzej Janusz Moroz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ
43
(20,38%)
Ewa Jadwiga Gajowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WOJCIECHÓW
38
(18,01%)
Tomasz Robert Rybacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ
11
(5,21%)
Okręg 4
Wojciechów-Kolonia Pierwsza, Nowy Gaj
Pokaż więcej
Józef Stanisław Krasecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(6,71%)
Grzegorz Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI
16
(10,74%)
Marek Czesław Górniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(14,77%)
Michał Krzysztof Gierat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ
50
(33,56%)
Grzegorz Piróg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ
51
(34,23%)
Okręg 5
Wojciechów-Kolonia Piąta
Pokaż więcej
Stanisław Kamela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI
75
(39,89%)
Marek Leszek Rejmak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(28,72%)
Ewa Barbara Masiak-Sokołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ
59
(31,38%)
Okręg 6
Szczuczki VI Kolonia, Szczuczki, Góra
Pokaż więcej
Monika Marek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(39,33%)
Kazimierz Żywicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WOJCIECHÓW
63
(42,00%)
Marta Borkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ
28
(18,67%)
Okręg 7
Stary Gaj, Łubki
Pokaż więcej
Dariusz Kazimierz Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(41,95%)
Anna Swęda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ
55
(31,61%)
Tomasz Michał Łuka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WOJCIECHÓW
39
(22,41%)
Iwona Maria Skowron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ
7
(4,02%)
Okręg 8
Łubki-Kolonia, Łubki-Szlachta, Halinówka
Pokaż więcej
Beata Anna Woś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI
35
(20,83%)
Jarosław Paweł Zubrzycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(51,19%)
Piotr Michał Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ
47
(27,98%)
Okręg 9
Grzegorz Wiktor Wróblewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI
18
(8,14%)
Tomasz Kowalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(57,92%)
Ewa Kubecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WOJCIECHÓW
59
(26,70%)
Waldemar Czępiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ
16
(7,24%)
Okręg 10
Maszki k. Wojciechowa, Palikije Drugie (od nr 35 do nr 65), Miłocin (od nr 90 do końca)
Pokaż więcej
Marek Pluta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(17,83%)
Dariusz Malik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ
59
(45,74%)
Jacek Trojanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WOJCIECHÓW
47
(36,43%)
Okręg 11
Miłocin (od nr 1 do nr 89)
Pokaż więcej
Marian Grzegorz Chudzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(34,55%)
Miłosz Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ
116
(47,15%)
Magda Pluta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ
45
(18,29%)
Okręg 12
Palikije Drugie (od nr 1 do nr 34A i od nr 66 do końca)
Pokaż więcej
Grzegorz Wojciech Nakonieczny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(24,84%)
Anna Zabiegła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(49,69%)
Krzysztof Tadeusz Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ
41
(25,47%)
Okręg 13
Palikije Pierwsze (od nr 81 do końca)
Pokaż więcej
Sławomir Marek Mazurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(37,42%)
Mariusz Błaszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ
97
(62,58%)
Okręg 14
Palikije Pierwsze (od nr 1 do nr 80), Stasin
Pokaż więcej
Sylwia Pękalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(14,59%)
Izabela Wierzchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI
10
(5,41%)
Andrzej Twardowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(35,14%)
Joanna Piróg-Di Santo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ
54
(29,19%)
Anna Wanda Panasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ
29
(15,68%)
Okręg 15
Anna Małgorzata Grądziel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(10,99%)
Zbigniew Marcin Brodziak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(27,75%)
Tomasz Jan Zielonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ
117
(61,26%)