Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wieś: Brodnica, ulice: Główna, Polna, Kanałkowa, Jarzębinowa, Parkowa, Słoneczna, Osiedle Łąkowe, Osiedle Wichrowe Wzgórze
Pokaż więcej
Łukasz Pakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA
0
(0,00%)
Okręg 2
Wieś: Brodnica, ulice: Orzechowa, Krótka
Pokaż więcej
Paweł Owczarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA
15
(11,36%)
Krzysztof Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA
117
(88,64%)
Okręg 3
Wieś: Chaławy, Kopyta, Piotrowo
Pokaż więcej
Lucyna Jenczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA
22
(22,00%)
Marek Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA
78
(78,00%)
Okręg 4
Wieś: Górka, Żurawiec, Przylepki
Pokaż więcej
Zenon Sztuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA
0
(0,00%)
Okręg 5
Wieś: Grabianowo
Pokaż więcej
Paweł Piotr Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA
27
(28,72%)
Jagoda Chorała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA
67
(71,28%)
Okręg 6
Wieś: Grzybno
Pokaż więcej
Ewa Wiesława Bobrówko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA
45
(29,03%)
Andrzej Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA
110
(70,97%)
Okręg 7
Wieś: Iłówiec
Pokaż więcej
Luiza Agata Włodarczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA IŁÓWCA
0
(0,00%)
Okręg 8
Wieś: Iłówiec Wielki, Sucharzewo, Ogieniowo
Pokaż więcej
Dorota Oleszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA
0
(0,00%)
Okręg 9
Wieś: Szołdry, Rogaczewo
Pokaż więcej
Roman Tylczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA
0
(0,00%)
Okręg 10
Wieś: Manieczki, Osiedle Słowiańskie
Pokaż więcej
Dariusz Paweł Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA
0
(0,00%)
Okręg 11
Wieś: Manieczki, ulice: Ogrodowa, Topolowa, Droga Jakubowa
Pokaż więcej
Damian Grabny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA
112
(70,89%)
Henryk Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA
46
(29,11%)
Okręg 12
Wieś: Manieczki ul. Borecka, Działkowa, Łąkowa, Parkowa, Szkolna, Wybickiego i wieś: Boreczek
Pokaż więcej
Mariola Jakubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA
66
(53,23%)
Andrzej Szcześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA
58
(46,77%)
Okręg 13
Wieś: Jaszkowo, Osiedle Sosnowe, Osiedle Leśne, Osiedle Akacjowe, Osiedle Warciańskie Pola, Osiedle Pod Lasem, Osiedle Świerkowe, Wieś: Ludwikowo, Osiedle Ostoja, Wieś: Tworzykowo
Pokaż więcej
Maciej Paweł Grygier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUCHARCZYKA
53
(64,63%)
Robert Baraniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA
29
(35,37%)
Okręg 14
Wieś: Żabno od nr 6 do końca
Pokaż więcej
Daniel Paweł Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PAKOWSKIEGO RAZEM DLA GMINY BRODNICA
158
(73,15%)
Henryk Stanisław Kosowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KOSOWSKIEGO
58
(26,85%)
Okręg 15
Wieś: Żabno od nr 1 do nr 5, Osiedle Żabi Gród, Osiedle Słoneczne, Osiedle Zielone Wzgórze, Osiedle Leśne, Osiedle Natura, Wsie: Brodniczka, Esterpole, Sulejewo, Sulejewo Folwark
Pokaż więcej
Wojciech Kazimierz Lisek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA LISKA
0
(0,00%)