Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Grabowo: ul. kpt Adama Gątkiewicza
Pokaż więcej
Mariusz Dariusz Melaniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(44,92%)
Iwona Jarząbek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(55,08%)
Okręg 2
Grabowo: ul. im. Wincentego Witosa, ul. Kościelna
Pokaż więcej
Ewa Korytkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(44,74%)
Jadwiga Milewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(53,51%)
Ryszard Kurzątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KAZIMIERZ SOKOŁOWSKI
2
(1,75%)
Okręg 3
Grabowo: ul. Gen. Władysława Sikorskiego, ul. im. Jakuba Wagi, Plac 3 Maja, ul. Szkolna, ul. im. Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcej
Sebastian Krasiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(33,33%)
Marek Zielonka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(66,67%)
Okręg 4
Bagińskie, Łebki Duże, Przyborowo
Pokaż więcej
Krzysztof Borawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(59,26%)
Ewa Szwedo
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(40,74%)
Andrzej Wojsław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KAZIMIERZ SOKOŁOWSKI
0
(0%)
Okręg 5
Golanki, Grabowskie, Świdry-Dobrzyce
Pokaż więcej
Marianna Lemańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(77,57%)
Bogdan Nawrocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(22,43%)
Okręg 6
Guty Podleśne, Łebki Małe, Stare Guty
Pokaż więcej
Dariusz Biedrzycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(50,00%)
Adam Gutowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(39,53%)
Krzysztof Kiełczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KAZIMIERZ SOKOŁOWSKI
9
(10,47%)
Okręg 7
Skroda Wielka, Wiszowate
Pokaż więcej
Józef Konopka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(43,70%)
Rafał Sierzputowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(56,30%)
Okręg 8
Ciemianka, Świdry Podleśne
Pokaż więcej
Janusz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(50,62%)
Wojciech Grzegorz Śleszyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(49,38%)
Okręg 9
Andrychy, Chełchy, Milewo-Gałązki
Pokaż więcej
Krzysztof Okulewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(72,41%)
Regina Konopko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(14,66%)
Jerzy Szymanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KAZIMIERZ SOKOŁOWSKI
15
(12,93%)
Okręg 10
Konopki-Białystok
Pokaż więcej
Józef Borawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(32,58%)
Michał Skrodzki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(51,69%)
Danuta Rydzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
14
(15,73%)
Okręg 11
Konopki-Monety
Pokaż więcej
Ryszard Rydzewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(60,29%)
Leszek Konopka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(39,71%)
Okręg 12
Grądy-Michały, Grądy-Możdżenie, Łubiane, Pasichy, Stawiane
Pokaż więcej
Edward Chrzanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(51,33%)
Darosław Antoni Borawski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(30,97%)
Leszek Bagiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KAZIMIERZ SOKOŁOWSKI
20
(17,70%)
Okręg 13
Kamińskie, Kownacin, Marki, Surały, Wojsławy, Żebrki
Pokaż więcej
Adam Dobrzycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(53,21%)
Małgorzata Konopko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(35,78%)
Czesław Pieniążek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KAZIMIERZ SOKOŁOWSKI
12
(11,01%)
Okręg 14
Kurkowo, Rosochate
Pokaż więcej
Kazimierz Górski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(24,29%)
Dorota Przyborowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(68,57%)
Ryszard Karwowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KAZIMIERZ SOKOŁOWSKI
5
(7,14%)
Okręg 15
Gnatowo, Siwki
Pokaż więcej
Robert Banachowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(40,58%)
Michał Stachelski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(44,93%)
Marzanna Kurkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KAZIMIERZ SOKOŁOWSKI
10
(14,49%)