Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kietlów budynek nr 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10
Pokaż więcej
Joanna Daria Przystańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SIERPOWSKIEJ
0
(0,00%)
Okręg 2
Kietlów budynek nr 2, 2A, 3, 3A, 4, 5, 11, 12, 13
Pokaż więcej
Jan Zyśk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
28
(41,18%)
Zdzisław Jan Sura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SIERPOWSKIEJ
40
(58,82%)
Okręg 3
Luboszyce, Uszczonów , Równa
Pokaż więcej
Aneta Irena Kurpiel - Mingielewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
52
(45,22%)
Krystyna Grochowina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SIERPOWSKIEJ
63
(54,78%)
Okręg 4
Luboszyce Małe, Aleksandrówka, Irządze
Pokaż więcej
Zbigniew Andrzej Kurpiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
18
(16,22%)
Irena Marianna Giecewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SIERPOWSKIEJ
49
(44,14%)
Irena Pokrop
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
44
(39,64%)
Okręg 5
Ciechanów, Chorągwice
Pokaż więcej
Monika Dorota Rydzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
49
(66,22%)
Dawid Stariat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SIERPOWSKIEJ
25
(33,78%)
Okręg 6
Lubów, Marcinówka
Pokaż więcej
Bogusława Anna Urbaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
0
(0,00%)
Okręg 7
Bieliszów, Majówka, Chobienia, Smolne, Borki
Pokaż więcej
Aneta Renata Sutor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
25
(43,86%)
Józef Wapiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SIERPOWSKIEJ
32
(56,14%)
Okręg 8
Zdziesławice, Śleszów
Pokaż więcej
Ludmiła Załanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
16
(25,40%)
Bogdan Eugeniusz Opat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(74,60%)
Okręg 9
Jemielno od Nr 1 do Nr 54B
Pokaż więcej
Róża Anna Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
38
(40,43%)
Andrzelika Ewa Sackiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(19,15%)
Andrzej Pukała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SIERPOWSKIEJ
38
(40,43%)
Okręg 10
Jemielno od Nr 55 do Nr 129
Pokaż więcej
Kazimiera Małgorzata Zaręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
45
(51,14%)
Andrzej Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SIERPOWSKIEJ
43
(48,86%)
Okręg 11
Łęczyca, Piskorze, Cieszyny
Pokaż więcej
Magdalena Dzioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
58
(48,74%)
Agnieszka Gil
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(18,49%)
Anita Agnieszka Sierpowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SIERPOWSKIEJ
39
(32,77%)
Okręg 12
Psary od Nr 1 do Nr 49, Czeladź Mała
Pokaż więcej
Łucja Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
35
(41,67%)
Bogusława Magdalena Olszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5
(5,95%)
Rafał Albert Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SIERPOWSKIEJ
44
(52,38%)
Okręg 13
Psary od Nr 51 do Nr 94, Zawiszów
Pokaż więcej
Teresa Szylderowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
8
(13,56%)
Sylwia Beata Baryga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SIERPOWSKIEJ
51
(86,44%)
Okręg 14
Daszów, Stanowice
Pokaż więcej
Anna Jadwiga Polańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
43
(47,25%)
Irena Ankutowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SIERPOWSKIEJ
48
(52,75%)
Okręg 15
Osłowice, Raczki, Piotrowice Małe
Pokaż więcej
Marcin Bursztyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA UCINKA
20
(25,00%)
Krzysztof Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY SIERPOWSKIEJ
60
(75,00%)