Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miedzna Kolonie 10 - do końca, Kolonie Budziska ul. Kościelna 14A, 16 - do końca, ul. Kredytowa 9 - do końca, ul. Napoleona, ul. Przechodnia 12, 15, 16, ul. Sowińskiego 7 do końca
Pokaż więcej
Anna Gołębiewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODWAŻNI SPRAWIEDLIWI AKTYWNI
30
(22,56%)
Marek Pietrak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(24,81%)
Zbigniew Gmiter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
70
(52,63%)
Okręg 2
Miedzna ul. Bednarska 3 - do końca ul. Kościuszki 3 - do końca ul. Kredytowa 1 - 8 ul. Orzeszowska Plac Wolności 5 - 7 ul. Przechodnia 1 - 11, 14 ul. Sienkiewicza 15 - do końca ul. Sowińskiego 1 - 6
Pokaż więcej
Łukasz Gmiter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODWAŻNI SPRAWIEDLIWI AKTYWNI
54
(30,68%)
Anna Beata Gmiter
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(39,77%)
Piotr Zdzisław Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
52
(29,55%)
Okręg 3
Miedzna ul. 11 Listopada ul. Bednarska 1 - 2 ul. Kościelna 1 - 14, 15 - 15A ul. Kościuszki 1 - 2 Plac Wolności 1 - 2, 8 ul. Sienkiewicza 1 - 14 ul. Węgrowska 1 - 5A ul. Żurawia
Pokaż więcej
Elżbieta Zofia Grzymała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODWAŻNI SPRAWIEDLIWI AKTYWNI
16
(13,68%)
Dariusz Koterba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(47,01%)
Janusz Szymon Filipek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
46
(39,32%)
Okręg 4
Miedzna ul. 1000 - lecia Kolonie 1 - 7A ul. Nadstawna ul. Sokołowska ul. Węgrowska 6 - do końca
Pokaż więcej
Sabina Walicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODWAŻNI SPRAWIEDLIWI AKTYWNI
24
(19,35%)
Maciej Janusz Batorowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(51,61%)
Grażyna Gąsior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
36
(29,03%)
Okręg 5
Miedzna ul. 3 Maja ul. Księdza Teofila Rybki ul. Ogrodowa ul. Zwycięstwa ul. Sosnowa
Pokaż więcej
Paweł Andrzej Kłos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODWAŻNI SPRAWIEDLIWI AKTYWNI
24
(15,58%)
Ryszard Parys
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(59,09%)
Dariusz Piotr Boratyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
39
(25,32%)
Okręg 6
Wola Orzeszowska
Pokaż więcej
Tomasz Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODWAŻNI SPRAWIEDLIWI AKTYWNI
42
(32,31%)
Bożena Stanisława Domańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(36,15%)
Waldemar Stanisław Ścięgosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
41
(31,54%)
Okręg 7
Orzeszówka, Wrzoski
Pokaż więcej
Radosław Lipiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(59,41%)
Tadeusz Jan Wyszomirski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
69
(40,59%)
Okręg 8
Tchórzowa, Zuzułka
Pokaż więcej
Tadeusz Andrzej Wojtyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODWAŻNI SPRAWIEDLIWI AKTYWNI
55
(46,61%)
Marek Rostek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
63
(53,39%)
Okręg 9
Wrotnów 1 - 76
Pokaż więcej
Stella Zofia Dziubiela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODWAŻNI SPRAWIEDLIWI AKTYWNI
9
(9,57%)
Patryk Mielańczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(19,15%)
Małgorzata Murawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
67
(71,28%)
Okręg 10
Wrotnów 77 - do końca
Pokaż więcej
Wojciech Feliks Postek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(18,45%)
Mirosław Filipek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
26
(25,24%)
Michał Piotr Bartnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
58
(56,31%)
Okręg 11
Glina, Rostki, Ugoszcz
Pokaż więcej
Emilia Wróblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODWAŻNI SPRAWIEDLIWI AKTYWNI
8
(4,26%)
Krzysztof Wycech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(18,62%)
Agnieszka Ewa Pietrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
73
(38,83%)
Marek Stryjek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
72
(38,30%)
Okręg 12
Poszewka, Warchoły
Pokaż więcej
Monika Strzałkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODWAŻNI SPRAWIEDLIWI AKTYWNI
7
(5,65%)
Bartosz Karczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(54,84%)
Jacek Barbachowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
19
(15,32%)
Jarosław Małkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
30
(24,19%)
Okręg 13
Żeleźniki nieparzyste: 1 - 3, 4 - 4A - 7, 10 - 11, 14 - 15, 17 - 28A parzyste: 30 - 36A, 37, 40 - 41, parzyste: 44 - 48, 49 - 56, 58 - 58A, 68 - 107
Pokaż więcej
Marek Wrzosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODWAŻNI SPRAWIEDLIWI AKTYWNI
49
(32,03%)
Adam Bzowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(18,30%)
Ireneusz Cholewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
76
(49,67%)
Okręg 14
Żeleźniki parzyste: 2 - 2A - 2B - 2C - 2D, 9, 12 - 13, 16, nieparzyste: 29 - 35, 38 - 38B, 42, nieparzyste: 43 - 47 - 47A, 57 - 57A, 59 - 67, 108 - 108A do końca
Pokaż więcej
Jolanta Anna Mięszała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODWAŻNI SPRAWIEDLIWI AKTYWNI
7
(5,38%)
Jarosław Dybowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(53,08%)
Mariola Krystyna Żeleźnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
54
(41,54%)
Okręg 15
Szymon Rojek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODWAŻNI SPRAWIEDLIWI AKTYWNI
27
(13,71%)
Marcin Dariusz Matusik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(60,41%)
Andrzej Supeł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
51
(25,89%)