Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Oborniki: ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Armii Poznań, Betoniarska, Boczna, Fryderyka Chopina, Cicha, Cmentarna, Czarnkowska numery nieparzyste od 3a do 19 i numery parzyste od 4 do 28, Majora Mikołaja Dobrzyckiego, Garażowa, Szczepana Gniedzińskiego, Gołaszyńska, Graniczna, Maksymiliana Jackowskiego, Jagiellońska, Jesienna, Kasztanowa, Klasztorna, Hugo Kołłątaja, Komunalna, Mikołaja Kopernika, Kościelna, Kowalska, Kowanowska, Krańcowa, Krótka, Kwiatowa, Bosmana Leśniaka, Lipowa, Łazienkowa, Łąkowa, Konstantego Łopatyńskiego, Łukowska, Karola Marcinkowskiego, Adama Mickiewicza, Młyńska, Stanisława Moniuszki, Mostowa, Nadbrzeżna, Nowa, Objezierska, Ogrodowa, Okrężna, Owocowa, Ignacego Paderewskiego, Piaskowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich, Przemysłowa, Przesmyk, Różana, Rynek, Rzemieślnicza, Sądowa, Władysława Siwka, Słoneczna, Bolesława Smorawskiego, Edwarda Sowiaka, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Starorzeczna, Stanisława Staszica, Edmunda Stefanowicza, Szamotulska, Szkolna, Szpitalna, Księdza Stefana Szymańskiego, Średnia, Towarowa, Księdza Piotra Wawrzyniaka, Wąska, Piotra Wedelickiego, Wiosenna, Wjazdowa, Wymysłowska, Zacisze, Zamkowa, Zapiecek, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Maria Stefania Kromolicka
37
(0,99%)
-
7
Marcin Dykcik
35
(0,94%)
-
5
Julia Julita Rymer
5
(0,13%)
-
6
Maria Skibińska
13
(0,35%)
-
1
Kazimierz Grzegorz Karwański
43
(1,15%)
-
4
Donata Maria Hogiel
11
(0,30%)
-
2
Marek Stróżyk
48
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
-
7
Mateusz Łukasz Roszkiewicz
52
(1,40%)
-
4
Sonia Anna Jagodzińska
30
(0,81%)
-
1
Krzysztof Piotr Piotrowski
295
(7,92%)
-
3
Agata Krzyścin
62
(1,67%)
-
2
Adrian Szymot
84
(2,26%)
-
5
Adriana Teresa Runowska
52
(1,40%)
-
6
Kordian Kasper Tempolin
47
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Marcin Kamiński
303
(8,14%)
-
2
Krzysztof Warguła
102
(2,74%)
-
4
Teresa Janina Krzysztoń
85
(2,28%)
-
5
Adam Henryk Skowroński
43
(1,15%)
-
8
Janusz Ryszard Wolniewicz
51
(1,37%)
-
6
Ewa Józefa Szymańczyk
10
(0,27%)
-
7
Agnieszka Anna Goch
23
(0,62%)
-
3
Jarosław Włodzimierz Janasek
99
(2,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
-
2
Henryk Antoni Brodniewicz
258
(6,93%)
-
4
Andrzej Janusz Gintrowicz
161
(4,32%)
-
1
Paweł Drewicz
750
(20,15%)
-
3
Jarosław Edward Paulus
374
(10,05%)
-
8
Aleksandra Kulupa
176
(4,73%)
-
6
Alicja Rezlewicz-Frąckowiak
169
(4,54%)
-
5
Anna Dubisz
161
(4,32%)
-
7
Władysław Haraj
144
(3,87%)
Okręg 2
miasto Oborniki: ulice: 1 Maja, 15 Sierpnia, 4 Stycznia 1919r. , Generała Romana Abrahama, Aleja Akacjowa, Generała Franciszka Altera, Generała Władysława Andersa, Armii Krajowej, Bielawska, Generała Mikołaja Bołtucia, Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego, Brzozowa, Bukowa, Chłopska, Cisowa, Czarnkowska numery nieparzyste od 19a do końca i numery parzyste od 30 do końca, Haliny Czerny-Stefańskiej, Ignacego Daszyńskiego, Generała Henryka Dąbrowskiego, Marii Dąbrowskiej, Dębowa, Romana Dmowskiego, Droga Leśna, Grabowa, Franciszka Jaegera, Jaworowa, Jesionowa, Kalinowa, Generała Franciszka Kleeberga, Klonowa, Marii Konopnickiej, Wojciecha Korfantego, Generała Tadeusza Kościuszki, Kręta, Antoniego Kruszki, Juliana Kubiaka, Generała Tadeusza Kutrzeby, Leszczynowa, Ludwika Waryńskiego, Franciszka Łazarewicza, Generała Stanisława Maczka, Generała Stefana Majewskiego, Harcmistrza Jana Miękusa, Franciszka Mikołajczaka, Stanisława Mikołajczyka, Heleny Modrzejewskiej, Nad Wartą, Nad Wełną, Zofii Nałkowskiej, Obrzycka, Generała Leopolda Okulickiego, Olchowa, Elizy Orzeszkowej, Parkowa, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Emilii Plater, Półwiejska, Przylesie, Generała Kazimierza Pułaskiego, Marii Rodziewiczówny, Generała Stefana Roweckiego, Rudki, Generała Władysława Sikorskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Sosnowa, Szarych Szeregów, Świerkowa, Franciszka Taberskiego, Generała Stanisława Taczaka, Tartaczna, Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Wodna, Jerzego Wolniewicza, Wybudowanie, Gabrieli Zapolskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Krzysztof Springer
60
(1,55%)
-
5
Natalia Modrak
28
(0,72%)
-
1
Sebastian Stanisław Budyła
110
(2,84%)
-
7
Kamila Paszyk
142
(3,66%)
-
2
Dawid Andrzej Grądzielewski
84
(2,17%)
-
4
Kamil Górski
58
(1,50%)
-
6
Joanna Urban
11
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
-
1
Milena Elwira Maciąg
69
(1,78%)
-
2
Bartosz Wesoły
146
(3,77%)
-
4
Beata Lidia Lisiecka-Matłoka
37
(0,95%)
-
5
Tomasz Jakub Miklejewski
10
(0,26%)
-
6
Aleksander Piotr Zachciał
38
(0,98%)
-
3
Magdalena Dolata
34
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Katarzyna Maria Urbańska
81
(2,09%)
-
2
Mateusz Błażej Daszkiewicz
132
(3,41%)
-
5
Agnieszka Stępniewska
79
(2,04%)
-
6
Anna Paterka
59
(1,52%)
-
7
Tomasz Karol Kierończyk
123
(3,17%)
-
4
Piotr Jan Adaszewski
43
(1,11%)
-
1
Wiesław Garbarz
164
(4,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
-
3
Jarosław Nosal
306
(7,89%)
-
1
Beata Katarzyna Matelska
691
(17,83%)
-
6
Adriana Urbaniak
139
(3,59%)
-
4
Artur Łukasz Wróblewski
280
(7,22%)
-
2
Ariel Łukasz Mańczak
534
(13,78%)
-
5
Małgorzata Maria Ludzkowska
128
(3,30%)
-
7
Marek Henryk Lemański
290
(7,48%)
Okręg 3
Bąblin, Marylówka, Bąblinek, Bąbliniec, Lipka, Dąbrówka Leśna, Bębnikąt, Mycin, Gołaszyn, Antonin, Kiszewko, Kiszewo, Kowanowo, Kowanówko, Łukowo, Marszewiec, Nowołoskoniec, Pacholewo, Podlesie, Rożnowo, Słonawy, Stobnica, Wypalanki, Żerniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewa Kaźmierczak
95
(3,17%)
-
1
Małgorzata Witek
112
(3,74%)
-
3
Kazimierz Adamek
98
(3,27%)
-
7
Henryk Bartol
79
(2,64%)
-
5
Włodzimierz Grzegorz Prochowski
17
(0,57%)
-
4
Przemysław Lucjan Cebulski
21
(0,70%)
-
6
Natalia Kosmowska
14
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
-
3
Maciej Michał Nogalski
11
(0,37%)
-
1
Paweł Adam Rydzewski
303
(10,11%)
-
5
Edyta Prętka
14
(0,47%)
-
2
Agnieszka Maria Zydorczak
9
(0,30%)
-
4
Jarosław Sobczak
46
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Renata Barbara Małyszek
262
(8,74%)
-
3
Hieronim Tadeuszyk
70
(2,33%)
-
2
Przemysław Gronostaj
190
(6,34%)
-
4
Weronika Skrzypek-Chmielak
52
(1,73%)
-
5
Dawid Steinke
35
(1,17%)
-
7
Natalia Więczkowska
22
(0,73%)
-
6
Weronika Byczyńska
25
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
-
4
Barbara Maria Bacic-Gaertner
225
(7,51%)
-
5
Zenon Talar
72
(2,40%)
-
1
Tomasz Mikołaj Szrama
593
(19,78%)
-
2
Adam Stańko
258
(8,61%)
-
3
Stefania Maria Kiwertz
135
(4,50%)
-
6
Sylwia Agnieszka Łuczkowiak
64
(2,13%)
-
7
Dariusz Piotr Szrama
176
(5,87%)
Okręg 4
Bogdanowo, Chrustowo, Gołębowo, Górka, Kowalewko, Lulin, Maniewo, Nieczajna, Sepno, Niemieczkowo, Objezierze, Ocieszyn, Osowo Nowe, Osowo Stare, Popowo, Popówko, Przeciwnica, Dołęga, Ruks-Młyn, Sławienko, Sycyn, Ślepuchowo, Świerkówki, Urbanie, Zagaj, Uścikowo, Uścikówiec, Wargowo, Wychowaniec, Wymysłowo, Żukowo, Nowakowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Lucyna Agnieszka Chudzicka
159
(5,21%)
-
2
Agnieszka Sylwia Mucha
127
(4,16%)
-
5
Zbigniew Myszkowski
151
(4,95%)
-
4
Magdalena Nowak
84
(2,75%)
-
3
Barbara Kałek
63
(2,07%)
-
6
Wojciech Partyka
42
(1,38%)
-
7
Krzysztof Dachtera
46
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ
-
1
Joanna Tomczak
81
(2,66%)
-
3
Dawid Tomasz Mazur
35
(1,15%)
-
2
Jakub Filipiak
21
(0,69%)
-
5
Daria Anna Gierka
13
(0,43%)
-
4
Krzysztof Chudziński
16
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Karolina Anna Gawlik
22
(0,72%)
-
6
Barbara Teresa Rosochowicz
14
(0,46%)
-
3
Anna Kasprzycka
47
(1,54%)
-
2
Julita Danuta Pawlaczyk
96
(3,15%)
-
1
Andrzej Walkowski
209
(6,85%)
-
5
Kamil Tecław
68
(2,23%)
-
7
Krzysztof Szwed
25
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY
-
4
Zygmunt Klupczyński
126
(4,13%)
-
1
Paweł Wojciech Dreger
505
(16,56%)
-
2
Edyta Joanna Mikołajczak
331
(10,85%)
-
3
Błażej Pacholski
355
(11,64%)
-
5
Alina Jarząbek
74
(2,43%)
-
6
Mirosława Czajkowska
56
(1,84%)
-
7
Mariusz Kozłowski
284
(9,31%)