Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSyców ulice: Adama Asnyka, Bolesława Prusa, Obrońców Westerplatte, Elizy Orzeszkowej, Gen. Stanisława Sikorskiego, Jana III Sobieskiego, Kombatantów, Korczaka, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Lawendowa, Marii Dąbrowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Mjr. Hubala, Nowa, Radosna, Stefana Starzyńskiego, Szarych Szeregów, Wincentego Witosa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Syców ulice: Kaliska od nr 7, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Szczodrego, Dąbrówki, Henryka Brodatego, Henryka Pobożnego, Henryka Probusa, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Leszka Czarnego, Mieszka I, Władysława Łokietka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Syców ulice: Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Kossaka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Syców ulice: Gen. Józefa Bema, Ignacego Daszyńskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Kazimierza Pułaskiego, Komorowska z wyłączeniem nr 1, 2a i 2b, Kościelna, Młyńska, Piastowska, Sportowa, Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Syców ulice: Adama Mickiewicza, Kaliska od nr 1 do nr 6, Komorowska nr 1, 2a i 2b
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Syców ulice: Aleja 15 - lecia, Błękitna, Garncarska, Graniczna, Kępińska, Ludwika Waryńskiego, Malerz, Polna, Szosa Kępińska, Turkusowa, Zawada, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Syców ulice: Cypriana Kamila Norwida, Jacka Malczewskiego, Janusza Kusocińskiego, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Mjr. Sucharskiego, Nowowiejska, Oleśnicka, Olgi Boznańskiej, Przemysłowa, Robotnicza, Rzemieślnicza, Władysława Broniewskiego, Władysława Stanisława Reymonta
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Syców ulice: Juliana Jakimowicza, Kolejowa, Leśna, Parkowa, Partyzantów, Pogodna, Powstańców, Słoneczna, Strefowa, Tęczowa, Wierzbowa, Wrocławska, Zwycięzców
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Syców ulice: 1 Maja, Aleja Nad Wałem, Jana Pawła II, Kasztanowa, Ks. Jana Gorczycy, Ks. Wincentego Rudy, Ogrodowa, Okrężna, Pawłówek, Plac Królowej Jadwigi, Plac Wolności, Szkolna, Środkowa, Wałowa, Wojska Polskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Biskupice, Drołtowice, Komorów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Wioska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Gaszowice, Szczodrów, Zawada
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Działosza, Nowy Dwór, Wielowieś
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Stradomia Wierzchnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Ślizów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów