Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Obrzycko Miasto, Obrzycko Gmina, Ostroróg
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Natalia Zofia Szydłowska
85
(1,64%)
-
3
Elżbieta Ewa Drewniak
107
(2,07%)
-
1
Anna Jadwiga Rudy
725
(14,01%)
-
5
Przemysław Piotr Nowak
660
(12,75%)
-
2
Włodzimierz Kuczyński
307
(5,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Andrzej Stanisław Bekasiak
74
(1,43%)
-
1
Marek Rybski
476
(9,20%)
-
2
Ewa Linka
59
(1,14%)
-
4
Grażyna Jadwiga Król-Węglorz
92
(1,78%)
-
5
Radosław Klauze
177
(3,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Anna Popiela
99
(1,91%)
-
2
Honorata Wachowiak
99
(1,91%)
-
1
Andrzej Grzeszczyk
646
(12,48%)
-
3
Jarosław Libera
354
(6,84%)
-
5
Konrad Kaszkowiak
60
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NOWA INICJATYWA
-
5
Roman Juraszek
18
(0,35%)
-
4
Agnieszka Katarzyna Maślona
69
(1,33%)
-
3
Anna Katarzyna Gendera
18
(0,35%)
-
1
Ludwik Błajet
521
(10,07%)
-
2
Magdalena Sylwia Dąbrowska
313
(6,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU SZAMOTULSKIEGO
-
1
Andrea Błoch
121
(2,34%)
-
3
Sebastian Łączny
16
(0,31%)
-
2
Roman Jan Napierała
80
(1,55%)
Okręg 2
Duszniki, Kaźmierz
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Ewa Świerkiel-Szymańska
267
(3,82%)
-
1
Włodzimierz Marian Malinowski
556
(7,95%)
-
5
Agata Renata Schulz
280
(4,01%)
-
3
Grzegorz Józef Reinholz
401
(5,74%)
-
6
Magdalena Elżbieta Spychała
97
(1,39%)
-
4
Tomasz Ireneusz Śpiączka
339
(4,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Dorota Maria Jaskuła
377
(5,39%)
-
2
Kazimierz Augustynek
532
(7,61%)
-
3
Mieczysław Stanisław Piotrowski
95
(1,36%)
-
6
Anna Muszyńska-Neumann
62
(0,89%)
-
5
Sławomir Wojciech Adamowicz
106
(1,52%)
-
4
Grażyna Czapracka
191
(2,73%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Radosław Paweł Łanoszka
899
(12,86%)
-
2
Ryszard Wojciech Gąska
247
(3,53%)
-
6
Maria Woźniak
170
(2,43%)
-
4
Justyna Barańska
72
(1,03%)
-
5
Angelika Gotowa-Grabowska
36
(0,51%)
-
3
Marian Zaglaniczny
383
(5,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NOWA INICJATYWA
-
6
Emilia Maria Szczechowiak
62
(0,89%)
-
5
Sylwia Anna Małachowska-Zgoła
161
(2,30%)
-
2
Tomasz Jacek Augustyn
559
(8,00%)
-
1
Jan Józef Pieprzyk
456
(6,52%)
-
4
Wojciech Mieczysław Drab
54
(0,77%)
-
3
Maria Dorota Czubaszek
161
(2,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU SZAMOTULSKIEGO
-
2
Piotr Gotowy
73
(1,04%)
-
3
Piotr Zbigniew Przybysz
78
(1,12%)
-
1
Beata Kontusz-Iwańczuk
196
(2,80%)
-
4
Dorota Zaremba
28
(0,40%)
-
5
Andrzej Radke
53
(0,76%)
Okręg 3
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Roman Jan Hojan
431
(8,05%)
-
2
Agnieszka Anna Andrzejewska
131
(2,45%)
-
3
Eugeniusz Siminiak
135
(2,52%)
-
5
Damian Maciej Łęszczak
390
(7,29%)
-
4
Katarzyna Małgorzata Piechocka
131
(2,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Aldona Maria Frąckowiak
109
(2,04%)
-
1
Sławomir Łukasz Chamczyk
509
(9,51%)
-
2
Wiesław Michał Ratajczak
389
(7,27%)
-
4
Marek Stanisław Jandy
136
(2,54%)
-
3
Anna Patan
146
(2,73%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jerzy Frąckowiak
394
(7,36%)
-
2
Marek Wieczorek
331
(6,18%)
-
4
Andrzej Hładki
418
(7,81%)
-
5
Henryka Smejda-Nagadowska
44
(0,82%)
-
3
Halina Barbara Szlachciuk
118
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NOWA INICJATYWA
-
1
Jarosław Rajmund Szurka
566
(10,58%)
-
3
Mateusz Duda
116
(2,17%)
-
5
Krzysztof Maria Radomski
130
(2,43%)
-
2
Agnieszka Raczkowska
310
(5,79%)
-
4
Agnieszka Agata Szmyt
87
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY PNIEWY
-
3
Natalia Małgorzata Andrzejewska
52
(0,97%)
-
2
Małgorzata Klimas-Kozłowska
55
(1,03%)
-
1
Mirosław Józef Jandy
224
(4,19%)
Okręg 4
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Małgorzata Agnieszka Racek
188
(1,55%)
-
2
Piotr Mikołaj Michalak
1 464
(12,09%)
-
1
Beata Małgorzata Hanyżak
1 152
(9,51%)
-
6
Adrian Marian Płachecki
247
(2,04%)
-
3
Michał Piotr Karwacki
906
(7,48%)
-
9
Maciej Józef Trąbczyński
427
(3,53%)
-
8
Jaromir Paweł Zieliński
226
(1,87%)
-
4
Małgorzata Barbara Jagiełłowicz
153
(1,26%)
-
7
Hanna Barbara Andrzejewska
62
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Robert Piotr Kasprzak
163
(1,35%)
-
3
Maciej Stanisław Galus
192
(1,59%)
-
2
Sławomir Hazak
374
(3,09%)
-
1
Maria Małgorzata Przybylska
1 011
(8,35%)
-
5
Maria Pilch
99
(0,82%)
-
6
Dorota Krystyna Bartczak-Goldberg
62
(0,51%)
-
7
Gerard Stanisław Matuszewski
82
(0,68%)
-
9
Jadwiga Teresa Kaczmarek
183
(1,51%)
-
8
Franciszek Kus
77
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Józef Kazimierz Kwaśniewicz
1 485
(12,26%)
-
2
Agnieszka Błoch
193
(1,59%)
-
4
Robert Piechota
116
(0,96%)
-
3
Tomasz Runowski
447
(3,69%)
-
5
Karolina Małgorzata Borowczak
62
(0,51%)
-
6
Bartłomiej Janusz Synowiec
83
(0,69%)
-
9
Urszula Grzęda
322
(2,66%)
-
7
Wojciech Jan Jaskuła
129
(1,07%)
-
8
Joanna Kaczmarek
75
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NOWA INICJATYWA
-
1
Bernadeta Markiewicz
523
(4,32%)
-
8
Krystian Jarosław Nowakowski
23
(0,19%)
-
6
Marcin Stanisław Fidler
146
(1,21%)
-
9
Agnieszka Maria Bojszczak
73
(0,60%)
-
2
Jacek Bernard Kucnerowicz
377
(3,11%)
-
7
Alicja Kulska
368
(3,04%)
-
5
Grzegorz Łech
130
(1,07%)
-
3
Ryszard Filipiak
361
(2,98%)
-
4
Romualda Krystyna Hońdo-Przybylska
127
(1,05%)
Okręg 5
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Marcin Piotr Idaszek
229
(2,67%)
-
6
Monika Kinowska
249
(2,90%)
-
3
Ewa Mrowińska
113
(1,32%)
-
1
Kazimierz Michalak
1 853
(21,58%)
-
2
Rafał Grzegorz Zimny
1 460
(17,01%)
-
4
Marta Jadwiga Spychała
189
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Barbara Maria Konieczna
173
(2,02%)
-
5
Adriana Katarzyna Stańko
154
(1,79%)
-
2
Marek Paweł Erenc
275
(3,20%)
-
1
Bogdan Stanisław Dziubała
451
(5,25%)
-
4
Katarzyna Maria Dziubała
45
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Mieczysław Jerzy Sobański
290
(3,38%)
-
2
Witold Jan Waroś
376
(4,38%)
-
5
Ewa Kaszkowiak
34
(0,40%)
-
6
Ryszard Andrzej Firlet
941
(10,96%)
-
3
Maria Jolanta Kwiecińska
172
(2,00%)
-
4
Agnieszka Anna Proch
242
(2,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NOWA INICJATYWA
-
2
Emilia Maria Nogaj
250
(2,91%)
-
3
Marcin Andrzej Górowski
107
(1,25%)
-
1
Stanisław Marian Żołądkowski
145
(1,69%)
-
4
Agnieszka Beze
59
(0,69%)
-
5
Robert Sikora
130
(1,51%)
-
6
Angelika Marietta Beze-Kaczmarek
26
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU SZAMOTULSKIEGO
-
1
Aleksandra Krystyna Jankowska
88
(1,03%)
-
2
Zbigniew Jerzy Kałek
86
(1,00%)
-
3
Maria Dembina
34
(0,40%)
-
5
Gniewomir Jan Knapski
166
(1,93%)
-
4
Wiesława Barbara Jabłońska
138
(1,61%)
-
6
Michał Przemysław Poniewski
110
(1,28%)