Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatBierzewicka, Brzozowa, Ignacego Krasickiego, Łąkowa, Płocka, Przemysłowa, Sportowa, Ziejkowa, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Aleja Księdza Jerzego Popiełuszki, Gen. Józefa Bema, Jana Pawła II
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Adama Mickiewicza, Gliniana, Juliusza Słowackiego, Krótka, Mazowiecka, Nowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Wiosenna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Andrzeja Czapskiego, Andrzeja Małkowskiego, Gen. Marii Wittek, Honorowych Dawców Krwi, Hubalczyków, Kolejowa, Kraśnica, Ks. Józefa Gerwatowskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Floriańska, kard. Stefana Wyszyńskiego, Solidarności, Wacława Kujawy, Wojska Polskiego (do numeru 30)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Armii Krajowej, Jana Kilińskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Józefa Ozdowskiego, Langenfeld, Mikołaja Reja, Spółdzielcza, Zofii Nałkowskiej
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Kościuszkowców, Kowalska, Krośniewicka, Karola Mikulskiego, Michała Jarmolińskiego, Morenowa, Ostatnia, Stanisława Biernackiego, Stanisława Makulińskiego, Stanisława Treli, Szkolna, Targowa, Zazamcze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Aleja Stanisława Mikołajczyka, Browarna, Dybanka, Górna, Kościelna, Kwiatowa, Parkowa, Rynek, Stodólna, Termalna, Zamkowa, Ziemowita, Żabia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
3 Maja, Ogrodowa, Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Legionów Polskich, Romana Dmowskiego, Wojska Polskiego (od numeru 31)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gościnna, Sąsiedzka, Wspólna, Zakładowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Działkowa, Fryderyka Chopina, Kutnowska, Polna, Stanisława Moniuszki, Władysława Broniewskiego, Wrzosowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Cypriana Kamila Norwida, Henryka Sienkiewicza, Jana Marcinkowskiego, Jasna, Kolonia, Mikołaja Kopernika, Polskiego Czerwonego Krzyża, Sosnowa, Świerkowa, Zacisze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Akacjowa, Bolesława Prusa, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Krzysztofa Szydłowieckiego, Leśna, Lipowa, Marii Konopnickiej, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Fabiszewskiego, Stefana Żeromskiego, Wesoła, Wierzbowa, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
18 Stycznia, Eugeniusza Wilczkowskiego, Jana Kochanowskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Mieczysława Święcickiego, Osada Drzewce, Piaskowa, Witolda Sadownika, Ppłk. Zygmunta Kostkiewicza, Zalesie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów