Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część miasta Moryń obejmująca ulice: Akacjowa, Dojazdowa, Dworcowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jeziorna, Ogrodowa, Piaskowa, Polna, Pszczelarska, Wąska, Wierzbowa, Wodna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIĄTKA
-
12
Barbara Sołoducha
74
(45,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Wiesław Sawicki
36
(22,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Marek Janusz Szynklewski
51
(31,68%)
Okręg 2
Część miasta Moryń obejmująca ulice: część ulicy Brzozowej-budynki o nr 2, 4, 6, 8, północna część ulicy Odrzańskiej do rozwidlenia, Świerkowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIĄTKA
-
12
Romuald Wierzbicki
33
(25,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Rafał Wojciech Biedrawa
38
(29,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Wiesława Anna Alenkowicz
58
(44,96%)
Okręg 3
Część miasta Moryń obejmująca ulice: Leśna, Lipowa, Owocowa, Parkowa, pozostała część ulicy Odrzańskiej, Rybacka, Sadowa, Wiśniowa, Żeglarska, osada Moryń Dwór.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIĄTKA
-
12
Katarzyna Beata Potapińska
109
(63,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Maciej Albin Ostrowski
38
(21,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Grzegorz Tomasz Łyczakowski
26
(15,03%)
Okręg 4
Część miasta Moryń obejmująca ulice: część ulicy Brzozowej-budynki o nr 1, 3, 5, Chopina, Plac Wolności, Szeroka, Szkolna, Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIĄTKA
-
12
Anatol Zenon Markowski
63
(47,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Paweł Andrzej Kaczmarek
32
(24,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Czesław Adam Trubicki
38
(28,57%)
Okręg 5
Część miasta Moryń obejmująca ulice: Kościuszki, Rynkowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIĄTKA
-
12
Krzysztof Mariusz Konecki
56
(59,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Wojciech Krzysztof Wołodźko
28
(29,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Joanna Podsiadły
10
(10,64%)
Okręg 6
Sołectwa: Dolsko, Gądno, Mirowo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Paweł Jóźwik
26
(17,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Ewelina Jadwiga Śmiśniewicz
58
(39,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM LEPIEJ"
-
17
Iwona Wioleta Hirt
62
(42,47%)
Okręg 7
Sołectwo Klępicz.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIĄTKA
-
12
Magdalena Anna Fedorowicz
43
(42,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Bogumił Ślipek
39
(38,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Anna Jałowicka
20
(19,61%)
Okręg 8
Sołectwo Nowe Objezierze, osada Skotnica.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEJSKA WSPÓLNOTA
-
16
Józef Wszołek
56
(52,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Katarzyna Więcławska
24
(22,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Lidia Katarzyna Klonowska
26
(24,53%)
Okręg 9
Sołectwo Stare Objezierze.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIĄTKA
-
12
Mariusz Andrzej Maciejewski
53
(58,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Stanisław Piotr Świątek
33
(36,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Justyna Koziniec
4
(4,44%)
Okręg 10
Sołectwo Przyjezierze.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIĄTKA
-
12
Danuta Elżbieta Piątkowska
50
(45,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Irena Sikora
23
(20,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Urszula Wiesława Dumicz
22
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJEZIERZE
-
15
Władysław Marian Kornalewicz
15
(13,64%)
Okręg 11
Część sołectwa Bielin obejmująca część miejscowości Bielin: budynki nr 8, 9, 10, 31, 32, 34, 35, 37.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIĄTKA
-
12
Anna Sobczyńska
67
(80,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Jacek Birger
16
(19,28%)
Okręg 12
Część sołectwa Bielin obejmująca część miejscowości Bielin: pozostałe budynki, osada Macierz.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIĄTKA
-
12
Piotr Sobczyński
61
(70,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Bogumiła Dorawa
17
(19,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Karolina Katarzyna Dudek-Śmiśniewicz
8
(9,30%)
Okręg 13
Część sołectwa Witnica obejmująca część miejscowości Witnica, ulice: Moryńska, Osiedle Przyszłość, osady: Mierno, Młynary, Niwka, Wisław, Witniczka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIĄTKA
-
12
Renata Stefania Barylska
47
(38,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Franciszek Józef Rutka
43
(35,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Grzegorz Janusz Kornalewicz
32
(26,23%)
Okręg 14
Część sołectwa Witnica obejmująca część miejscowości Witnica, ulice: Kościuszki, Osiedle Parkowe.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIĄTKA
-
12
Paweł Piotr Bielawski
56
(51,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Agata Szwechłowicz-Dominiak
24
(22,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Szczepan Sylwester Pawlicki
28
(25,93%)
Okręg 15
Część sołectwa Witnica obejmująca część miejscowości Witnica, ulica Chojeńska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIĄTKA
-
12
Artur Ryszard Dybizbański
62
(57,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA
-
14
Łukasz Stokłosa
16
(14,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI GMINA MORYŃ
-
13
Ewelina Ewa Bednarz
30
(27,78%)