Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Janusz Szok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
124
(57,41%)
Paweł Szok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
92
(42,59%)
Okręg 2
Antonia, Dudy Puszczańskie, Grądzkie, Warmiak
Pokaż więcej
Mariusz Bałdyga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
106
(44,92%)
Jadwiga Pisowłocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
130
(55,08%)
Okręg 3
Piątkowizna, Klenkor-Wyżega
Pokaż więcej
Mirosław Krysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
112
(47,26%)
Stanisław Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
125
(52,74%)
Okręg 4
Mirosław Bałdyga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
124
(49,21%)
Barbara Jolanta Murach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
128
(50,79%)
Okręg 5
Dęby, Tyczek
Pokaż więcej
Ewa Krysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
101
(54,01%)
Jacek Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
86
(45,99%)
Okręg 6
Adam Żubrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
71
(34,63%)
Damian Grzegorz Bączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
134
(65,37%)
Okręg 7
Pupkowizna, Serafin
Pokaż więcej
Adam Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
147
(45,79%)
Agata Sawicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
174
(54,21%)
Okręg 8
Łyse ulice: Adama Chętnika, Baśniowa, Henryka Sienkiewicza, Jana Pawła II, Krótka, Leśna, Plac 3 - go Maja, Stanisława Krupki
Pokaż więcej
Kazimierz Drężek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
63
(20,59%)
Jarosław Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
204
(66,67%)
Edward Antoni Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA NOWA GMINA
39
(12,75%)
Okręg 9
Łyse ulice: Chabrowa, Jaśminowa, Kurpiowska, Kwiatowa, Liliowa, Łąkowa, Ogrodowa, Piwna, Poległych, Polna, Spokojna, Szkolna, Wesoła
Pokaż więcej
Zbigniew Tadeusz Czyż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
133
(44,19%)
Roman Niedźwiedzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
168
(55,81%)
Okręg 10
Łyse ulice: Generała Zygmunta Padlewskiego, Kościelna, Ostrołęcka, Sosnowa, Świerkowa, Diamentowa, Rubinowa, Topolowa Łyse od nr 1 do nr 66
Pokaż więcej
Adam Grzegorz Pisiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
126
(43,90%)
Paweł Kowalikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
161
(56,10%)
Okręg 11
Łyse od nr 67 do końca
Pokaż więcej
Diana Agata Nasiadka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
118
(43,22%)
Stanisław Eugeniusz Lisek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
155
(56,78%)
Okręg 12
Lipniki ulice: Ks. Kan. E. Sierbińskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Pogodna, Stacha Konwy, Zdrojowa, Lipniki od nr 1 do nr 37
Pokaż więcej
Janusz Adam Krzyżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
96
(35,29%)
Witold Bubrzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
107
(39,34%)
Stanisław Kuliś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA”
69
(25,37%)
Okręg 13
Lipniki od nr 38 do końca
Pokaż więcej
Sławomir Brzózka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
80
(36,53%)
Jarosław Kiernozek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
81
(36,99%)
Kazimierz Dymarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA”
58
(26,48%)
Okręg 14
Szafranki, Tartak
Pokaż więcej
Jarosław Samsel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
133
(51,75%)
Agata Lipowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
124
(48,25%)
Okręg 15
Baba, Dawia, Plewki, Złota Góra
Pokaż więcej
Kazimierz Ciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA
131
(55,98%)
Stanisław Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GODNOŚĆ”
103
(44,02%)