Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sołectwa Złota: os. Graby; ulice: Słoneczna ; Mała
Pokaż więcej
Jacek Edward Paździor
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
40
(25,32%)
Kazimierz Marian Czarnecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
17
(10,76%)
Maciej Piotr Pieczonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
101
(63,92%)
Okręg 2
Część Sołectwa Złota: os. Lubowiec ulice: Sienkiewicza od nr 1 do nr 53, Łąkowa, Źródłowa
Pokaż więcej
Ewa Kazimiera Piotrowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
53
(29,12%)
Jarosław Marek Zmarzły
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6
(3,30%)
Monika Anna Gręda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
49
(26,92%)
Marek Sylwester Mlaskawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAREK MLASKAWA
42
(23,08%)
Henryka Kazimiera Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
32
(17,58%)
Okręg 3
Część Sołectwa Złota: ulice: Parkowa, Wiśniowa, Krótka, Kwiatowa, Sienkiewicza od nr 54 do końca
Pokaż więcej
Andrzej Jan Nowak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
28
(20,59%)
Jadwiga Barbara Dubiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
9
(6,62%)
Paweł Marcin Kumor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
65
(47,79%)
Kamil Jerzy Szczepański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(25,00%)
Okręg 4
Sołectwa: Biskupice Żurawniki
Pokaż więcej
Paweł Obważanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(30,41%)
Michał Grzegorz Jach
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
25
(16,89%)
Włodzimierz Stanisław Grzęda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
12
(8,11%)
Sławomir Władysław Firka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
66
(44,59%)
Okręg 5
Sołectwo: Niegosławice
Pokaż więcej
Urszula Małgorzata Trocka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
26
(18,84%)
Sylwester Bogdan Arak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
18
(13,04%)
Mariusz Golowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
64
(46,38%)
Radosław Paweł Walocha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(21,74%)
Okręg 6
Część Sołectwa: Chroberz ulice: Ogrodowa, Olszyk, Podzamcze, Cicha, Gliniki, Chrobrego od nr 51 do końca
Pokaż więcej
Alina Jolanta Czerw
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
30
(20,27%)
Wojciech Jarosław Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
54
(36,49%)
Adam Jacenty Wypych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
64
(43,24%)
Okręg 7
Część Sołectwa : Chroberz ulice: Staropolska, Słoneczna, Kolejowa, Akacjowa od nr 1 do nr 11A, Chrobrego od nr 1 do nr 50
Pokaż więcej
Michał Przemysław Bujak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
100
(53,76%)
Agnieszka Jolanta Piątek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(9,14%)
Tadeusz Stanisław Bochniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BOCHNIAKA
69
(37,10%)
Okręg 8
Część Sołectwa : Chroberz ulice: Parkowa, Leśna, Bobrowa, Akacjowa od nr 12 do końca
Pokaż więcej
Krzysztof Andrzej Fortuna
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
25
(26,32%)
Jolanta Pragnąca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
15
(15,79%)
Dariusz Piotr Tarka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
55
(57,89%)
Okręg 9
Sołectwo: Nieprowice
Pokaż więcej
Mirosław Stanisław Krawczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
67
(38,73%)
Zbigniew Bogdan Krzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
56
(32,37%)
Bernardyna Helena Mider-Skura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(28,90%)
Okręg 10
Sołectwa: Rudawa, Wojsławice
Pokaż więcej
Bogusław Stanisław Machynia
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
28
(16,47%)
Aneta Marzena Molenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
17
(10,00%)
Anna Walocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
47
(27,65%)
Dariusz Andrzej Jaworski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(45,88%)
Okręg 11
Sołectwa: Kostrzeszyn, Wola Chroberska
Pokaż więcej
Edward Śliwa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(10,26%)
Małgorzata Barbara Przyłucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
22
(11,28%)
Edmund Bolesław Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
70
(35,90%)
Krzysztof Mirosław Antos
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(42,56%)
Okręg 12
Sołectwo: Pełczyska
Pokaż więcej
Barbara Elżbieta Górniak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
79
(39,70%)
Rafał Szczepan Górniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
56
(28,14%)
Ryszard Andrzej Sobieraj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(32,16%)
Okręg 13
Sołectwo: Miernów
Pokaż więcej
Izabela Helena Pobiega
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
21
(18,58%)
Jacek Wojciech Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4
(3,54%)
Jan Piotr Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
42
(37,17%)
Lucjan Kazimierz Adamczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(40,71%)
Okręg 14
Sołectwo: Probołowice
Pokaż więcej
Wioletta Joanna Łątka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
105
(69,08%)
Stanisław Robert Nawrot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1
(0,66%)
Włodzimierz Mlaskawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
46
(30,26%)
Okręg 15
Sołectwo: Stawiszyce
Pokaż więcej
Mariusz Stanisław Wójcik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
51
(29,31%)
Tadeusz Józef Swat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA SUŁKA
123
(70,69%)