Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Stawiszyn ulice: 1 Maja, Droga Petrycka, Konińska, Leśna, Łąkowa, Ogrodowa, Szosa Konińska, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Woszczyk
79
(37,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Janusz Pilarski
93
(43,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Tomasz Paweł Wiertelak
41
(19,25%)
Okręg 2
Miasto Stawiszyn ulice: Garbarska, Kościelna, Piekarska, Piskorzewska, Plac Wolności, Starościńska, Szkolna, Targowa, Zamkowa, Zamurna, Cicha
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Damian Mariusz Rutkowski
70
(28,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jakub Artur Karwacki
103
(42,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Tadeusz Jan Janczyk
70
(28,81%)
Okręg 3
Miasto Stawiszyn ulice: Kaliska, Niecała, Niwa, Słoneczna, Szosa Pleszewska, Wiśniowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marzena Anna Nowak
96
(39,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maria Hanna Szafrańska
97
(39,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Wojciech Józef Krawczyk
52
(21,22%)
Okręg 4
Sołectwa: Piątek Mały, Piątek Mały-Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Maria Anczykowska
52
(25,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Migdał
108
(52,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Piotr Wierucki
46
(22,33%)
Okręg 5
Sołectwa: Długa Wieś Druga, Długa Wieś Trzecia, Nowy Kiączyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Milena Nowak
97
(36,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Alicja Olejnik
98
(36,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Łukasz Piotr Fabisiak
73
(27,24%)
Okręg 6
Sołectwa: Długa Wieś Pierwsza, Piątek Wielki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Krzysztof Rakowiecki
33
(17,74%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Jan Walas
109
(58,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Mieczysław Józef Bielak
44
(23,66%)
Okręg 7
Sołectwo: Petryki Łyczyn, Petryki od nr 1 do nr 42A, Stary Kiączyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Twardowska
47
(24,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DYNAMICZNI, ODPOWIEDZIALNI, LEPSI
-
14
Tomasz Józef Posiłek
19
(9,74%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Łukasz Piotr Musiał
110
(56,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Edyta Karolina Nowicka
19
(9,74%)
Okręg 8
Sołectwo: Petryki, Petryki od nr 42B do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Iwona Agata Ogórkiewicz
25
(18,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DYNAMICZNI, ODPOWIEDZIALNI, LEPSI
-
14
Marta Ilona Zielińska
7
(5,15%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Katarzyna Sikora
79
(58,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Anna Agnieszka Jagiełło
25
(18,38%)
Okręg 9
Sołectwa: Pólko–Ostrówek, Werginki, Wyrów: Złotniki Małe-Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacek Tomasz Dreczko
28
(14,89%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Janas
123
(65,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Barbara Justyna Bielak
37
(19,68%)
Okręg 10
Sołectwo: Zbiersk, Zbiersk od nr 1 do nr 100
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Renata Marzena Grabka
57
(34,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DYNAMICZNI, ODPOWIEDZIALNI, LEPSI
-
14
Łukasz Grzegorz Blada
0
(0,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Elżbieta Włodarczyk
76
(46,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Adrian Mateusz Cieślak
31
(18,90%)
Okręg 11
Sołectwo: Zbiersk, Zbiersk od nr 100A do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dominik Adam Arent
34
(24,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DYNAMICZNI, ODPOWIEDZIALNI, LEPSI
-
14
Michał Jasiński
2
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Iwona Elżbieta Osajda
71
(50,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Sławomir Klat
34
(24,11%)
Okręg 12
Sołectwo: Zbiersk-Cukrownia, Zbiersk-Cukrownia od nr 1 do nr 59
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Łuczak
89
(33,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DYNAMICZNI, ODPOWIEDZIALNI, LEPSI
-
14
Janina Joanna Przybyła
6
(2,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Danuta Marciniak
101
(38,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Beata Małgorzata Fabisiak
67
(25,48%)
Okręg 13
Sołectwo: Zbiersk-Cukrownia, Zbiersk-Cukrownia od nr 59A do nr 120A
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Milena Agnieszka Szymańska
114
(44,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DYNAMICZNI, ODPOWIEDZIALNI, LEPSI
-
14
Sylwester Krzysztof Jasiński
34
(13,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Stanisław Jagiełło
54
(21,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Jakub Michał Musiał
55
(21,40%)
Okręg 14
Sołectwo: Zbiersk-Cukrownia, Zbiersk-Cukrownia od nr 120B do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Michał Jarzębski
93
(35,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DYNAMICZNI, ODPOWIEDZIALNI, LEPSI
-
14
Marcin Grabka
25
(9,43%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Przemysław Pietrzak
115
(43,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Piotr Grzegorz Mikuła
32
(12,08%)
Okręg 15
Sołectwo: Zbiersk-Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Feliks Mielcarek
53
(30,11%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Andrzejak
67
(38,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NASZEJ GMINY
-
13
Przemysław Mariusz Wojtczak
56
(31,82%)