Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwa: Tobolice, Czarnowiec
Pokaż więcej
Anna Sylwia Wojsz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
208
(49,52%)
Piotr Chludziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”
81
(19,29%)
Wiesława Milewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
131
(31,19%)
Okręg 2
część sołectwa Rzekuń ulice:-Kościuszki od nr 1 do 27a, Srebrna, Złota, Platynowa, Sadowa, Wiśniowa, Jarzębinowa, Cicha, Łękowa, Diamentowa, Jaśminowa, Wiosenna, Czereśniowa, Leszczynowa, Rubinowa, Kryształowa, Kalinowa, Ogrodowa
Pokaż więcej
Marzena Pędzich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
65
(27,90%)
Andrzej Paszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”
38
(16,31%)
Włodzimierz Sikorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
130
(55,79%)
Okręg 3
część sołectwa Rzekuń ulice: Topolowa,-Malinowa, Agrestowa, Porzeczkowa, Polna, Krótka, Szkolna, Słowackiego, Mickiewicza, Nowa, Spokojna, Sportowa, ks. Skłodowskiego, Baśniowa, Miła, Jana Pawła II, Pogodna, Dobra, Piękna, Mała, Radosna, kpt. Bednarczyka,-Kawaleryjska-jeżynowa, Przyjazna, Przytulna Wiolinowa, Leśna
Pokaż więcej
Joanna Fronczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
91
(22,52%)
Adam Dąbkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”
71
(17,57%)
Jarosław Namiotko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
242
(59,90%)
Okręg 4
część sołectwa Rzekuń ulice: Kościuszki od nr 28 do nr 86, ul. Armii Krajowej, Al. Armii Krajowej, Bema, Sienkiewicza, Mazowiecka (Od ronda do ul. Ostrowskiej) Kopernika, Czarnieckiego
Pokaż więcej
Sławomir Wysocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
99
(33,67%)
Wiesław Wrzosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”
25
(8,50%)
Małgorzata Żebrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
170
(57,82%)
Okręg 5
część sołectwa Rzekuń ulice:-Wesoła, Przechodnia, Batorego, Słoneczna, Ostrowska, Kolonia, Mazowiecka (od ul. Ostrowskiej do ostatniego numeru), Ławska, Kwiatowa, Chabrowa, Rolna, Spacerowa
Pokaż więcej
Małgorzata Lubecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
101
(31,17%)
Sławomir Marek Rulka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”
26
(8,02%)
Zdzisław Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
197
(60,80%)
Okręg 6
sołectwo Dzbenin
Pokaż więcej
Bożenna Romanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
59
(10,97%)
Piotr Robert Antośkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”
109
(20,26%)
Rafał Marcin Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
223
(41,45%)
Wojciech Rogoziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECH ROGOZIŃSKI
147
(27,32%)
Okręg 7
sołectwo Borawe
Pokaż więcej
Paweł Kupis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
131
(31,95%)
Wiesław Lech Chełstowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”
28
(6,83%)
Edward Gryczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
251
(61,22%)
Okręg 8
sołectwa: Kamianka, Korczaki
Pokaż więcej
Beata Kulas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
36
(14,52%)
Ryszard Jakub Lewicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”
72
(29,03%)
Stanisław Dmochowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
102
(41,13%)
Sławomir Zacharek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ZACHAREK
38
(15,32%)
Okręg 9
sołectwa: Susk Nowy, Daniszewo, Drwęcz
Pokaż więcej
Kazimierz Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
133
(33,42%)
Janusz Liżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”
47
(11,81%)
Ireneusz Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
218
(54,77%)
Okręg 10
sołectwa: Ławy, Goworki
Pokaż więcej
Dariusz Olech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
249
(52,42%)
Paweł Marek Kostrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”
71
(14,95%)
Antoni Smoliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
155
(32,63%)
Okręg 11
sołectwa: Zabiele, Susk Stary
Pokaż więcej
Bogdan Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
127
(55,22%)
Bronisław Wiktor Młodzianowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
103
(44,78%)
Okręg 12
sołectwa: Rozwory, Przytuły Nowe, Ołdaki, Przytuły Stare
Pokaż więcej
Anna Baczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
133
(35,56%)
Robert Rajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”
78
(20,86%)
Łucja Łada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
163
(43,58%)
Okręg 13
Sołectwa: Teodorowo, Nowa Wieś Wschodnia
Pokaż więcej
Janusz Kubeł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
58
(22,22%)
Elżbieta Greloch-Sęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”
14
(5,36%)
Jerzy Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KONOPKI
84
(32,18%)
Lidia Jolanta Trzeciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZE JUTRO GMINY
22
(8,43%)
Tomasz Chrzanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
83
(31,80%)
Okręg 14
część sołectwa Laskowiec ulice: Długa od nr 88 - 156, Leśna, Szkolna, Wesoła, Kościelna,-Środkowa, Ogrodowa, Jasna, Krótka, Wrzosowa, Brzozowa, Sowia, Energetyczna
Pokaż więcej
Zdzisław Gudelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
83
(30,51%)
Paweł Krzysztof Poręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZONA GMINA - PIOTR ANTOŚKIEWICZ”
45
(16,54%)
Rafał Pupek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
144
(52,94%)
Okręg 15
część sołectwa Laskowiec ulice: Długa od nr 1 do nr 87, Nowa, Polna, Cicha, Zielona, Zaciszna, Graniczna, Mazurska, Malinowa, Jagodowa, Spokojna, Sosnowa,-Słoneczna, Grzybowa, Krótka
Pokaż więcej
Grzegorz Dziewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS STANISŁAWA GODZINY”
114
(45,42%)
Andrzej Gierwatowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RZEKUNIA
137
(54,58%)