Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Obrąb, Klewki
Pokaż więcej
Tomasz Kosakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
0
(0,00%)
Okręg 2
Leszno od nr 1 do nr 136
Pokaż więcej
Dariusz Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
0
(0,00%)
Okręg 3
Golany, Cierpigórz, Leszno od nr 137
Pokaż więcej
Roman Modelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
115
(66,86%)
Angelika Wylot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
57
(33,14%)
Okręg 4
Gostkowo, Lisiogóra, Emowo
Pokaż więcej
Ireneusz Jan Majkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
39
(21,91%)
Renata Anna Rutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GOSTKOWA
95
(53,37%)
Aleksandra Weronika Biraga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(24,72%)
Okręg 5
Andrzej Sekuna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
67
(31,02%)
Tomasz Kopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIEJSCOWOŚCI BOGATE
111
(51,39%)
Mariusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(17,59%)
Okręg 6
Wielodróż, Helenowo Nowe, Helenowo Stare
Pokaż więcej
Grzegorz Sobieraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
93
(49,21%)
Andrzej Jeznach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(50,79%)
Okręg 7
Dobrzankowo, Fijałkowo
Pokaż więcej
Ryszarda Danuta Przybysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
0
(0,00%)
Okręg 8
Robert Kacprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
99
(63,46%)
Zofia Kazimiera Pawłowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(36,54%)
Okręg 9
Sierakowo, Góry Karwackie, Zawadki
Pokaż więcej
Zygmunt Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
88
(44,22%)
Jarosław Serafin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(55,78%)
Okręg 10
Bartniki, Zakocie
Pokaż więcej
Przemysław Matusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
33
(13,41%)
Stanisław Waldemar Jankowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(21,14%)
Marzena Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
161
(65,45%)
Okręg 11
Sątrzaska, Dębiny, Wyrąb Karwacki
Pokaż więcej
Ewa Teresa Wenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
62
(47,69%)
Wojciech Jaworski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(52,31%)
Okręg 12
Grabowo, Stara Krępa
Pokaż więcej
Cezary Goliaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
121
(64,02%)
Zdzisław Piotrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(35,98%)
Okręg 13
Szla, Osówiec Szlachecki
Pokaż więcej
Jacek Szczapiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
0
(0,00%)
Okręg 14
Mchowo , Mchówko
Pokaż więcej
Teresa Kuligowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
129
(53,75%)
Monika Sender
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(46,25%)
Okręg 15
Oględa, Mirów, Kijewice, Trzcianka, Osówiec Kmiecy
Pokaż więcej
Zenon Osowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY PRZASNYSZ
91
(43,13%)
Małgorzata Jakubowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(21,80%)
Mariusz Grabowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(35,07%)