Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo Człuchy, część sołectwa Smołdzino-ulice: Kościuszki, Kościelna, Daszyńskiego
Pokaż więcej
Urszula Wioletta Lahutta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SMOŁDZINO
46
(40,00%)
Marlena Marzena Makowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
69
(60,00%)
Okręg 2
część sołectwa Smołdzino-ulice: Bohaterów Warszawy, Lipowa, Mostnika, Mostowa, Generała Bema
Pokaż więcej
Beata Klaudia Jurałowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SMOŁDZINO
68
(66,02%)
Janusz Goleń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
35
(33,98%)
Okręg 3
część sołectwa Smołdzino-ulica Jeziorna 5, 5A, 5B, 5C, 9, 11, 13, Smołdzino Leśniczówka
Pokaż więcej
Piotr Bogdan Kopiniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SMOŁDZINO
50
(52,63%)
Marcin Paweł Stelmaszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
45
(47,37%)
Okręg 4
część sołectwa Smołdzino-ulice: Jeziorna 1 - 4, 6 - 8, 10, 12, 14 - 26, Akacjowa, Brzozowa, Czubińskiego, Kopernika, Leśna, Ogrodowa, Smołdzino-Poligon
Pokaż więcej
Violetta Kazimieruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SMOŁDZINO
49
(48,04%)
Izabela Krystyna Stawicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
53
(51,96%)
Okręg 5
sołectwo Kluki, sołectwo Łokciowe (miejscowości: Łokciowe, Przybynin)
Pokaż więcej
Jacek Cichewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SMOŁDZINO
33
(40,24%)
Paweł Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
49
(59,76%)
Okręg 6
sołectwo Smołdziński Las
Pokaż więcej
Beata Sabina Wyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SMOŁDZINO
42
(44,68%)
Arkadiusz Karol Miller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
52
(55,32%)
Okręg 7
sołectwo Żelazo
Pokaż więcej
Justyna Anna Popławska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
86
(66,15%)
Izabela Anna Smagoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻELAZO 2018
44
(33,85%)
Okręg 8
sołectwo Wierzchocino
Pokaż więcej
Tomasz Hałaburda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SMOŁDZINO
63
(61,17%)
Maria Zbytniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
40
(38,83%)
Okręg 9
sołectwo Witkowo, sołectwo Siecie
Pokaż więcej
Ryszard Romanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SMOŁDZINO
27
(32,53%)
Tadeusz Wietrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
56
(67,47%)
Okręg 10
sołectwo Gardna Mała (miejscowości: Gardna Mała, Wysoka)
Pokaż więcej
Ewelina Małgorzata Gamułka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
0
(0,00%)
Okręg 11
sołectwo Czysta, sołectwo Komnino, sołectwo Retowo
Pokaż więcej
Renata Wanda Knitter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SMOŁDZINO
55
(62,50%)
Janina Formela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
33
(37,50%)
Okręg 12
sołectwo Bukowa, sołectwo Stojcino
Pokaż więcej
Jacek Władysław Lahutta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SMOŁDZINO
8
(11,59%)
Tomasz Bielecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
61
(88,41%)
Okręg 13
część sołectwa Gardna Wielka-ulica Mickiewicza
Pokaż więcej
Jan Fleszer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
0
(0,00%)
Okręg 14
część sołectwa Gardna Wielka-ulice: Ogońska, 9 Maja, Pomorska, Bałtycka, Słowackiego, Pl. Wolności, Niecała, Paderewskiego
Pokaż więcej
Mariusz Stosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
0
(0,00%)
Okręg 15
część sołectwa Gardna Wielka-ulice: Daszyńskiego, Kościuszki, Partyzantów, Widokowa
Pokaż więcej
Jarosław Godau
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZRÓBMY WIĘCEJ
0
(0,00%)