Wyniki wyborów 2018 do rady dzielnicy Warszawa Mokotów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Zachodnią granicą Dzielnicy od ul. Racławickiej do północnej granicy Dzielnicy – północną granicą Dzielnicy do ul. Belwederskiej-zachodnią stroną ul. Belwederskiej (strona nieparzysta) do ul. Promenada-północną stroną ul. Promenada (strona parzysta) do ul. Boryszewskiej – północną stroną ul. Boryszewskiej (strona parzysta) do ul. Puławskiej – zachodnią stroną ul. Puławskiej (strona parzysta) do ul. Ursynowskiej – północną stroną ul. Ursynowskiej (strona parzysta) do al. Niepodległości – zachodnią stroną al. Niepodległości (strona nieparzysta) do ul. Odyńca – północną stroną ul. Odyńca (strona parzysta) do ul. Racławickiej – północną stroną ul. Racławickiej (strona parzysta) do zachodniej granicy Dzielnicy.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Norbert Gugulski
      655 (3,13%)
    2. 4 Jerzy Stefan Jakubowski
      342 (1,64%)
    3. 6 Klaudia Jowita Stasikowska
      76 (0,36%)
    4. 7 Magdalena Urszula Żelazko
      304 (1,45%)
    5. 8 Kamila Malik
      175 (0,84%)
    6. 3 Paweł Jerzy Ernst
      396 (1,89%)
    7. 1 Anna Milewska
      2 547 (12,18%)
    8. 5 Tomasz Wojciech Nowak
      172 (0,82%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maria Maciejewska
      285 (1,36%)
    2. 5 Radosław Wiesław Sokół
      43 (0,21%)
    3. 8 Marek Stanisław Marczyk
      33 (0,16%)
    4. 7 Aleksandra Maria Kuklińska
      80 (0,38%)
    5. 1 Maciej Jerzy Raś
      928 (4,44%)
    6. 4 Renata Małgorzata Orłowska
      126 (0,60%)
    7. 3 Paweł Michał Świątkowski
      137 (0,66%)
    8. 6 Elżbieta Pietryka
      67 (0,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Hubert Wiktor Drózd
      42 (0,20%)
    2. 3 Anna Maria Piwowarska
      150 (0,72%)
    3. 5 Ewelina Wójcik
      82 (0,39%)
    4. 4 Joanna Małgorzata Kasperczuk-Synowiec
      24 (0,11%)
    5. 6 Andrzej Marek Ambroziak
      82 (0,39%)
    6. 1 Adrian Mariusz Sawicki
      447 (2,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Hubert Michał Walczyński
      72 (0,34%)
    2. 1 Piotr Barczak
      0 (0%)
    3. 4 Katarzyna Maria Macioszek
      72 (0,34%)
    4. 5 Marcin Bartłomiej Małecki
      46 (0,22%)
    5. 6 Małgorzata Winkowska
      132 (0,63%)
    6. 2 Janina Aniela Zaczek-Peplinska
      534 (2,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mikołaj Łukasz Kołacz
      153 (0,73%)
    2. 5 Konrad Ludwik Czernicki
      49 (0,23%)
    3. 1 Melania Łuczak
      1 212 (5,80%)
    4. 2 Katarzyna Helena Sołtan - Młodożeniec
      582 (2,78%)
    5. 3 Marta Magdalena Mendec
      142 (0,68%)
    6. 6 Witosław Gabriel Klembowski
      34 (0,16%)
    7. 7 Dorota Katarzyna Kupper
      116 (0,55%)
    8. 8 Piotr Ryszard Kubkowski
      70 (0,33%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Joanna Franciszka Lewandowska
      739 (3,53%)
    2. 7 Marcin Wlazło
      422 (2,02%)
    3. 3 Izabella Monika Czaplińska
      2 534 (12,12%)
    4. 5 Wiktor Łukasz Bartko
      293 (1,40%)
    5. 2 Miłosz Górecki
      1 050 (5,02%)
    6. 4 Bożena Maria Kosińska - Krauze
      1 198 (5,73%)
    7. 1 Jan Szczepan Ozimek
      3 114 (14,89%)
    8. 8 Juliusz Wojciech Nowak
      280 (1,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sergiusz Piotr Stawicki
      84 (0,40%)
    2. 1 Teresa Maria Zabelska
      269 (1,29%)
    3. 3 Katarzyna Romanowska
      198 (0,95%)
    4. 6 Jakub Wiktor Czechowski
      94 (0,45%)
    5. 4 Marek Jabłoński
      84 (0,40%)
    6. 5 Liliana Stanisława Wersołowska
      55 (0,26%)

    Okręg 2

    Zachodnią granicą Dzielnicy od ul. Marynarskiej do ul. Racławickiej – południową stroną ul. Racławickiej (strona nieparzysta) do ul. Odyńca – południową stronąul. Odyńca (strona nieparzysta) do al. Niepodległości – wschodnią stroną al. Niepodległości (strona parzysta) do ul. Ursynowskiej – południową stroną ul. Ursynowskiej (strona nieparzysta) do ul. Puławskiej – zachodnią stroną ul. Puławskiej (strona parzysta) do al. Wilanowskiej – północną stroną al. Wilanowskiej (strona parzysta) do ul. Marynarskiej – północną stroną ul. Marynarskiej (strona parzysta) do zachodniej granicy Dzielnicy.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Lucyna Cioth
      144 (0,74%)
    2. 7 Agata Ewa Klepaczko
      296 (1,53%)
    3. 5 Krzysztof Gers
      212 (1,09%)
    4. 1 Janusz Antoni Cieszyński
      2 425 (12,50%)
    5. 3 Igor Marcin Dąbrowski
      406 (2,09%)
    6. 2 Grzegorz Owsianko
      475 (2,45%)
    7. 4 Anna Krystowska
      472 (2,43%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Maria Wierzbowska
      378 (1,95%)
    2. 4 Bartosz Sebastian Pociecha
      85 (0,44%)
    3. 1 Jan Andrzej Witkowski
      790 (4,07%)
    4. 6 Elżbieta Janina Wróbel - Wolińska
      136 (0,70%)
    5. 3 Przemysław Jerzy Jaskółowski
      71 (0,37%)
    6. 5 Aleksandra Helena Szeremeta
      178 (0,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Honorata Wiśniewska
      467 (2,41%)
    2. 2 Jan Chrystian Chmielewski
      171 (0,88%)
    3. 3 Maria Anna Chrzanowska
      116 (0,60%)
    4. 4 Alfredo Rafael Romański
      66 (0,34%)
    5. 5 Jerzy Tkaczuk
      91 (0,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Magdalena Damentko
      69 (0,36%)
    2. 3 Anna Krystyna Szydłowska
      98 (0,51%)
    3. 1 Barbara Maria Audycka-Zandberg
      548 (2,83%)
    4. 5 Aleksander Grzegorz Lewandowski
      74 (0,38%)
    5. 2 Adam Ludwik Kiedrowski
      86 (0,44%)
    6. 4 Michał Młynarczyk
      60 (0,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Izabela Grażyna Symanowicz
      363 (1,87%)
    2. 1 Piotr Edward Tubelewicz
      695 (3,58%)
    3. 4 Grażyna Aleksandrowicz
      110 (0,57%)
    4. 5 Roman Jacek Dąbrowski
      59 (0,30%)
    5. 6 Janusz Ryszard Uljasz
      167 (0,86%)
    6. 3 Anna Krzemionka
      178 (0,92%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Piotr Mycka
      2 818 (14,53%)
    2. 2 Małgorzata Hanna Szczęsna
      2 844 (14,66%)
    3. 3 Maciej Robert Ostapkowicz
      892 (4,60%)
    4. 4 Jarosław Woźniak
      412 (2,12%)
    5. 6 Dorota Aleksandra Długosz - Janiak
      444 (2,29%)
    6. 5 Barbara Krupa
      767 (3,95%)
    7. 7 Monika Barbara Czerniewska
      771 (3,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Rutkowska
      252 (1,30%)
    2. 6 Zbigniew Andrzej Adamiec
      108 (0,56%)
    3. 4 Arkadiusz Lech Krawczak
      53 (0,27%)
    4. 1 Małgorzata Liwia Czechowska
      349 (1,80%)
    5. 3 Piotr Tomasz Drapiński
      98 (0,51%)
    6. 5 Regina Agnieszka Rostkowska-Baranowska
      103 (0,53%)

    Okręg 3

    Południową granicą Dzielnicy od al. Komisji Edukacji Narodowej do zachodniej granicy Dzielnicy – zachodnią granicą Dzielnicy do ul. Marynarskiej-południową stroną ul. Marynarskiej (strona nie parzysta) do al. Wilanowskiej – południową stroną al. Wilanowskiej (strona nieparzysta) do ul. Dominikańskiej – zachodnią stroną ul. Dominikańskiej (strona nieparzysta) do ul. Noskowskiego-zachodnią stroną ul. Noskowskiego (strona nieparzysta) do ul. Bacha-północną stroną ul. Bacha (strona parzysta) do wysokości al. Komisji Edukacji Narodowej-zachodnią stroną al. Komisji Edukacji Narodowej do południowej granicy Dzielnicy.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Katarzyna Skarbek
      519 (2,65%)
    2. 7 Anna Karina Figlewicz
      505 (2,57%)
    3. 3 Grażyna Alicja Harding
      486 (2,48%)
    4. 6 Piotr Paweł Gołaś
      249 (1,27%)
    5. 1 Remigiusz Grodecki
      1 924 (9,81%)
    6. 4 Michał Bogdan Dobiszewski
      247 (1,26%)
    7. 2 Arkadiusz Słodkowski
      851 (4,34%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Hanna Janina Brózda
      1 026 (5,23%)
    2. 3 Beata Danuta Postnikoff
      123 (0,63%)
    3. 7 Jan Paweł Wołąs
      85 (0,43%)
    4. 2 Grzegorz Ilka
      116 (0,59%)
    5. 5 Michał Wiśniewski
      279 (1,42%)
    6. 6 Wanda Barbara Piskorowska
      118 (0,60%)
    7. 4 Grażyna Klaudia Gaczoł
      83 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Janina Bielińska
      75 (0,38%)
    2. 1 Juliusz Jakub Zawłocki
      485 (2,47%)
    3. 4 Ewelina Brakoniecka
      61 (0,31%)
    4. 2 Ewa Barbara Grotek
      140 (0,71%)
    5. 5 Jan Maurycy Weryński
      139 (0,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Katarzyna Teresa Peplinska
      71 (0,36%)
    2. 5 Jan Ludwik Winkowski
      24 (0,12%)
    3. 2 Janina Maria Tłuczkiewcz
      77 (0,39%)
    4. 3 Mikołaj Maksymilian Małecki
      75 (0,38%)
    5. 1 Piotr Karol Kempa
      472 (2,41%)
    6. 6 Patrycja Maria Marciniak
      81 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Łucja Jastrzębska
      774 (3,95%)
    2. 2 Marta Bagnicka
      387 (1,97%)
    3. 4 Ewa Agnieszka Kucharska
      155 (0,79%)
    4. 7 Małgorzata Zofia Ciecierska
      79 (0,40%)
    5. 3 Dariusz Andrzej Wojno
      56 (0,29%)
    6. 6 Jakub Stanisław Kielak
      39 (0,20%)
    7. 5 Marcin Chodkowski
      111 (0,57%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Tkacz
      3 178 (16,20%)
    2. 3 Natalia Katarzyna Polubiec
      1 351 (6,89%)
    3. 5 Ewa Szaniewska
      659 (3,36%)
    4. 4 Joanna Szymańska
      1 451 (7,40%)
    5. 6 Maria Izabella Szreder
      1 105 (5,63%)
    6. 2 Dariusz Adam Michalski
      875 (4,46%)
    7. 7 Teodor Brewczyński
      193 (0,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Roman Wersołowski
      296 (1,51%)
    2. 2 Maria Jolanta Pusłowska
      179 (0,91%)
    3. 3 Michał Jerzy Kożuch
      85 (0,43%)
    4. 4 Maria Gasińska
      133 (0,68%)
    5. 5 Jakub Olszyna
      77 (0,39%)
    6. 6 Krystyna Wanda Getner
      122 (0,62%)

    Okręg 4

    Północną granicą Dzielnicy od ul. Belwederskiej do wschodniej granicy Dzielnicy – wschodnią granicą Dzielnicy (nurt rzeki Wisły) do południowej granicy Dzielnicy – południową granicą Dzielnicy do ul. Powsińskiej – wschodnią stroną ul. Powsińskiej (strona parzysta) do al. W. Witosa – zachodnią stroną al. W. Witosa (strona nieparzysta) do ul. Idzikowskiego – północną stroną ul. Idzikowskiego (strona parzysta) do ul. J. Sobieskiego – zachodnią stroną ul. J. Sobieskiego (strona nieparzysta) do al. Gen. Sikorskiego – zachodnią stroną al. Gen. Sikorskiego (strona nieparzysta) do południowej granicy Toru Łyżwiarskiego Stegny – południową granicą Toru Łyżwiarskiego Stegny do wschodniej granicy ogródków działkowych – wschodnią granicą ogródków działkowych do al. Gen. Sikorskiego – zachodnią stroną al. Gen. Sikorskiego (strona nieparzysta) do południowej granicy Dzielnicy – południową granicą Dzielnicy do al. Komisji Edukacji Narodowej-wschodnią stroną al. Komisji Edukacji Narodowej do wysokości ul. Bacha-południową stroną ul. Bacha (strona nieparzysta) do ul. Noskowskiego-wschodnią stroną ul. Noskowskiego (strona parzysta) do ul. Dominikańskiej-wschodnią stroną ul. Dominikańskiej (strona parzysta) do al. Wilanowskiej-północną stroną al. Wilanowskiej (strona parzysta) do ul. Puławskiej – wschodnią stroną ul. Puławskiej (strona nieparzysta) do ul. Boryszewskiej – południową stroną ul. Boryszewskiej (strona nieparzysta) do ul. Promenada – południową stroną ul. Promenada (strona nieparzysta) do ul. Belwederskiej – wschodnią stroną ul. Belwederskiej (strona parzysta) do północnej granicy Dzielnicy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Szczegielniak
      1 229 (4,34%)
    2. 1 Radosław Artur Sosnowski
      2 876 (10,15%)
    3. 3 Agata Grażyna Wereszczyńska
      528 (1,86%)
    4. 4 Oskar Maria Bramski
      159 (0,56%)
    5. 8 Ewa Maria Stelmaszczyk
      241 (0,85%)
    6. 7 Adam Andrzej Żychliński
      308 (1,09%)
    7. 5 Emilia Elżbieta Politowska - Pisarek
      256 (0,90%)
    8. 6 Żaneta Monika Borchólska
      136 (0,48%)
    9. 9 Agnieszka Sawicka
      647 (2,28%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Paweł Rojszyk
      1 133 (4,00%)
    2. 2 Mariola Iwona Niczyporuk
      284 (1,00%)
    3. 8 Barbara Elżbieta Dowgird
      92 (0,32%)
    4. 9 Beata Anna Kozłowska
      206 (0,73%)
    5. 5 Marcin Jan Górski
      117 (0,41%)
    6. 3 Mirosław Sierawski
      118 (0,42%)
    7. 6 Grażyna Katarzyna Stec
      172 (0,61%)
    8. 4 Krzysztof Mirosław Szymoszek
      107 (0,38%)
    9. 7 Dorota Katarzyna Kubiak
      146 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Janusz Urbanowicz
      592 (2,09%)
    2. 5 Wojciech Adam Wełna
      68 (0,24%)
    3. 4 Izabella Elżbieta Zubczyńska
      84 (0,30%)
    4. 3 Grażyna Ewa Polka
      241 (0,85%)
    5. 2 Robert Grzegorz Osadziński
      88 (0,31%)
    6. 7 Mirosław Sroga
      54 (0,19%)
    7. 6 Mariola Marta Brzezińska
      65 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Aleksandra Aniela Popławska
      955 (3,37%)
    2. 2 Mateusz Piotr Panek
      95 (0,34%)
    3. 3 Alicja Maria Matejuk
      73 (0,26%)
    4. 4 Wojciech Kuśmierek
      64 (0,23%)
    5. 6 Marcin Maria Widawski
      31 (0,11%)
    6. 5 Magdalena Maria Otto
      126 (0,44%)
    7. 7 Andrzej Jacek Wojciechowski
      77 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Julian Grzeszak
      889 (3,14%)
    2. 7 Marcin Wereszczyński
      61 (0,22%)
    3. 4 Marta Jadwiga Marczak
      109 (0,38%)
    4. 3 Łukasz Konrad Bartosiewicz
      157 (0,55%)
    5. 2 Marta Jeżykowska
      920 (3,25%)
    6. 8 Karolina Elżbieta Wolska-Skoczeń
      89 (0,31%)
    7. 6 Karolina Maja Sielicka
      168 (0,59%)
    8. 5 Mariusz Oskar Nowak
      58 (0,20%)
    9. 9 Zuzanna Halina Jędrzejewska
      116 (0,41%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Hanna Barbara Kosowska
      2 493 (8,80%)
    2. 7 Paweł Karol Gustaw
      468 (1,65%)
    3. 8 Joanna Wanda Klimpel
      291 (1,03%)
    4. 9 Joanna Anna Dembowska
      1 782 (6,29%)
    5. 4 Patrycja Laskus
      874 (3,08%)
    6. 2 Marcin Stępień
      1 840 (6,49%)
    7. 6 Monika Anna Krawczonek
      426 (1,50%)
    8. 5 Tomasz Janusz Śmigulski
      415 (1,46%)
    9. 1 Jacek Tomasz Fałek
      4 438 (15,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Łukasz Przemysław Wersołowski
      63 (0,22%)
    2. 4 Żaneta Helena Wnorowska
      97 (0,34%)
    3. 7 Piotr Zbigniew Jaśkiewicz
      94 (0,33%)
    4. 5 Iwona Małkowska
      218 (0,77%)
    5. 1 Maria Przybysz
      648 (2,29%)
    6. 3 Jan Krzysztof Morozowski
      125 (0,44%)
    7. 2 Danuta Maria Rudzka-Gierej
      132 (0,47%)

    Okręg 5

    Południową granicą Dzielnicy od ul. Powsińskiej do al. Gen. Sikorskiego – wschodnią stroną al. Gen. Sikorskiego (strona parzysta) do wschodniej granicy ogródków działkowych – wschodnią granicą ogródków działkowych do południowej granicy Toru Łyżwiarskiego Stegny – południową granicą Toru Łyżwiarskiego Stegny do al. Gen. Sikorskiego – wschodnią stroną al. Gen. Sikorskiego (strona parzysta) do ul. J. Sobieskiego – wschodnią stroną ul. J. Sobieskiego (strona parzysta) do ul. Idzikowskiego – południową stroną ul. Idzikowskiego (strona nieparzysta) do al. W. Witosa – wschodnią stroną al. W. Witosa (strona parzysta) do ul. Powsińskiej – zachodnią stroną ul. Powsińskiej (strona nieparzysta) do południowej granicy Dzielnicy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Witold Ludwik Wasilewski
      3 020 (14,36%)
    2. 2 Michał Bartłomiej Litewski
      526 (2,50%)
    3. 3 Irena Gajewska
      655 (3,12%)
    4. 4 Tadeusz Adam Kupniewski
      166 (0,79%)
    5. 7 Waldemar Napiórkowski
      339 (1,61%)
    6. 5 Monika Iwona Mazur
      384 (1,83%)
    7. 6 Izabela Anna Michnowska
      163 (0,78%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Przybylak
      137 (0,65%)
    2. 4 Arkadiusz Ciupa
      68 (0,32%)
    3. 1 Ewa Maria Rucińska
      1 122 (5,34%)
    4. 5 Zbigniew Tadeusz Sklepkowski
      83 (0,39%)
    5. 3 Elżbieta Teresa Kocberska
      85 (0,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Aleksander Jan Bacciarelli
      99 (0,47%)
    2. 6 Paula Dominika Kamińska
      114 (0,54%)
    3. 4 Marcin Piotr Polisiak
      45 (0,21%)
    4. 1 Katarzyna Karolina Tratkiewicz
      380 (1,81%)
    5. 2 Paweł Piotr Marjański
      175 (0,83%)
    6. 3 Ewa Barbara Kocemba-Gumowska
      154 (0,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Kacper Aleksander Kwiatek
      179 (0,85%)
    2. 1 Magdalena Stefania Hen
      523 (2,49%)
    3. 4 Piotr Stanisław Zaczek
      34 (0,16%)
    4. 5 Martyna Malinowska
      84 (0,40%)
    5. 6 Paweł Chełmiński
      52 (0,25%)
    6. 3 Zuzanna Eliza Rosińska-Waś
      90 (0,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Maria Pytlarz
      121 (0,58%)
    2. 1 Oskar Andrzej Skoczeń
      620 (2,95%)
    3. 5 Antoni Gawlikowski
      78 (0,37%)
    4. 2 Maria Teresa Filcek
      216 (1,03%)
    5. 3 Teresa Maria Wieczorek
      178 (0,85%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Robert Klaudiusz Kotański
      1 085 (5,16%)
    2. 3 Joanna Jadwiga Balińska
      1 712 (8,14%)
    3. 1 Krzysztof Marcin Sosnowski
      4 373 (20,80%)
    4. 5 Krzysztof Edward Szczęsny
      506 (2,41%)
    5. 7 Małgorzata Drop
      818 (3,89%)
    6. 6 Sławomir Jan Rzeszowski
      124 (0,59%)
    7. 4 Kinga Zuzanna Wróblewska
      1 401 (6,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Gorczyca
      343 (1,63%)
    2. 2 Elżbieta Beata Bonder
      259 (1,23%)
    3. 6 Michał Banaszek
      97 (0,46%)
    4. 5 Zbigniew Marcin Domalewski
      55 (0,26%)
    5. 7 Marta Magdalena Trochimczyk
      118 (0,56%)
    6. 4 Anna Małgorzata Pycka
      73 (0,35%)
    7. 3 Elżbieta Zielińska
      171 (0,81%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Polecane

    Jutro rusza cykl 20. wideokonferencji dla przedsiębiorców „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

    Jutro rusza cykl 20. wideokonferencji dla przedsiębiorców „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

    Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

    Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

    Jak dobrze wybrać ubezpieczenie na życie?

    Jak dobrze wybrać ubezpieczenie na życie?

    Najczęściej czytane