Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Załuski
Pokaż więcej
Zbigniew Krzysztof Pogorzelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOPROWSKIEGO - NOWE OBLICZE SAMORZĄDU
132
(63,16%)
Ryszard Śniadecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
48
(22,97%)
Iwona Ewa Witkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(13,88%)
Okręg 2
Sołectwo: Zdunowo
Pokaż więcej
Aneta Dylewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOPROWSKIEGO - NOWE OBLICZE SAMORZĄDU
36
(23,38%)
Wioletta Agnieszka Mysiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI"
41
(26,62%)
Edward Aleksandrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(50,00%)
Okręg 3
Sołectwa: Stróżewo
Pokaż więcej
Katarzyna Monika Tomczuk-Kuzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOPROWSKIEGO - NOWE OBLICZE SAMORZĄDU
38
(26,39%)
Waldemar Stanisław Ślusarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
0
(0,00%)
Halina Anna Ciarka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(41,67%)
Jacek Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI"
28
(19,44%)
Katarzyna Gniazdowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(12,50%)
Okręg 4
Sołectwa: Nowe Olszyny, Stare Olszyny
Pokaż więcej
Rafał Piekarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOPROWSKIEGO - NOWE OBLICZE SAMORZĄDU
47
(35,61%)
Bogumiła Marianna Księżak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(28,03%)
Marta Kochańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI"
14
(10,61%)
Rafał Figurski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(25,76%)
Okręg 5
Sołectwa: Koryciska, Smulska, Wilamy
Pokaż więcej
Mateusz Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOPROWSKIEGO - NOWE OBLICZE SAMORZĄDU
42
(25,93%)
Leszek Grzegorz Jabłoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
9
(5,56%)
Łukasz Waśniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(15,43%)
Małgorzata Szymankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI"
45
(27,78%)
Bogdan Zdzisław Janusiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(25,31%)
Okręg 6
Sołectwa: Szczytno, Szczytniki
Pokaż więcej
Tomasz Stanisław Witczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(12,83%)
Paweł Stawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI"
110
(48,67%)
Jan Stefan Kazimierczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(38,50%)
Okręg 7
Sołectwa: Nowe Wrońska, Stare Wrońska
Pokaż więcej
Jolanta Zembrzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOPROWSKIEGO - NOWE OBLICZE SAMORZĄDU
20
(10,64%)
Jarosław Błaszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
1
(0,53%)
Danuta Wiesława Dybek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
145
(77,13%)
Grzegorz Czesław Leszczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(11,70%)
Okręg 8
Sołectwa: Karolinowo, Michałówek, Przyborowice Górne
Pokaż więcej
Aneta Pęczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOPROWSKIEGO - NOWE OBLICZE SAMORZĄDU
12
(5,31%)
Piotr Słupecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
21
(9,29%)
Katarzyna Anna Baryga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(28,76%)
Andrzej Daniel Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI"
112
(49,56%)
Paweł Suski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(7,08%)
Okręg 9
Sołectwa: Przyborowice Dolne, Słotwin
Pokaż więcej
Marcin Brześkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOPROWSKIEGO - NOWE OBLICZE SAMORZĄDU
38
(29,69%)
Tadeusz Krzysztof Drząszcz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(25,78%)
Renata Słumińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI"
24
(18,75%)
Stanisław Stangreciak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(25,78%)
Okręg 10
Sołectwa: Falbogi Wielkie, Kroczewo-nr posesji: od nr 69 do nr 69 A, nr 83 od nr 85 do 88, od 90 do nr 119, od nr 121 do nr 129 oraz nr 134 - 134A, nr 137, nr 150, nr 167, nr 169, nr 172, Wojny
Pokaż więcej
Roman Grzegorz Słupecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
74
(71,15%)
Marianna Gmiter
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(20,19%)
Bogdan Fronczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI"
9
(8,65%)
Okręg 11
Sołectwa: Kroczewo-nr posesji: od nr 1 do nr 68, od nr 70 do nr 82, nr 84, nr 89, nr 120, od nr 130 do nr 133, od nr 135 do nr 136, od nr 138 do nr 149, od nr 151 do nr 166, nr 168, nr 168A, nr 168B, nr 171, od nr 173 do nr 181.
Pokaż więcej
Agnieszka Beata Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOPROWSKIEGO - NOWE OBLICZE SAMORZĄDU
87
(36,40%)
Sławomir Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
50
(20,92%)
Adam Dybowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(24,69%)
Zbigniew Józef Biegalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI"
43
(17,99%)
Okręg 12
Sołectwa: Gostolin, Niepiekła, Sobole
Pokaż więcej
Michał Duczman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOPROWSKIEGO - NOWE OBLICZE SAMORZĄDU
107
(57,53%)
Maria Janina Szybińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(13,44%)
Ryszard Józef Ziemiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI"
46
(24,73%)
Joanna Jarominiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8
(4,30%)
Okręg 13
Sołectwa: Kamienica, Kamienica-Wygoda
Pokaż więcej
Joanna Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOPROWSKIEGO - NOWE OBLICZE SAMORZĄDU
73
(28,63%)
Renata Agata Kozarzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
2
(0,78%)
Ewa Janina Mazanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI"
75
(29,41%)
Andrzej Jasiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(41,18%)
Okręg 14
Sołectwa: Naborówiec, Złotopolice
Pokaż więcej
Karol Heronim Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
18
(9,94%)
Jarosław Antosik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(48,07%)
Mariusz Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(41,99%)
Okręg 15
Sołectwa: Naborowo, Naborowo-Parcele, Sadówiec
Pokaż więcej
Bogdan Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMUALDA WOŹNIAKA-"DLA GMINY ZAŁUSKI"
107
(86,29%)
Ryszard Stanisław Niedźwiecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(13,71%)