Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwo: Kopernica (Babilon, Borne, Kopernica, Styporc); Sołectwo: Swornegacie (Chociński Młyn, Drzewicz, Kamionka, Kokoszka, Małe Swornegacie, Małe Zanie, Owink, Płęsno, Sepiot, Swornegacie, Śluza, Wączos, Wielkie Zanie, Zbrzyca)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Charzykowy ul.: Borówkowa, Cisowa, Czesława Miłosza, Czesława Niemena, Długa, Droga do Chojniczek, Gimnazjalna, Jagodowa, Jana Matejki, Jasna, Jeżynowa, Juliusza Kossaka, Mikołaja Reja, Modrzewiowa, Piaskowa, Pogodna, Polna, Poziomkowa, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Szkolna, Św. Alberta, Św. Wojciecha, Ustronna, Wąska, Widokowa, Willowa, Władysława Grzecy, Wrzosowa, Żwirowa, Żurawinowa; Sołectwo: Funka (Bachorze, Funka, Stary Młyn)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Charzykowy ul.: Agroturystyczna, Akacjowa, Astrów, Biwakowa, Bratków, Brzozowa, Bukowa, Bytowska, Czarna Droga, Dębowa, Droga Pod Strzechę, Fiołków, Jachtowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jaworowa, Jeziorna, Kaczeńców, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Klubowa, Kolonie, Komarowa, Kormoranów, Krótka, Lazurowa, Leśna, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Nagietków, Narcyzów, Olchowa, Ogrody, Podgórna, Podleśna, Różana, Rybacka, Sieciowa, Spławikowa, Stawowa, Stokrotek, Stroma, Szafirowa, Szeroka, Szmaragdowa, Świerkowa, Tatarakowa, Topolowa, Trawiasta, Tulipanów, Turystyczna, Wczasowa, Wędkarska, Wichrowe Wzgórze, Wierzbowa, Wzgórze, Żeglarska; Łukomie, Pomoc, Wolność
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Chojniczki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Klosnowo (Józefowo, Klosnowo); Sołectwo: Kłodawa (Jasnowo, Kłodawa, Kłodawa Leśnictwo, Kłodawka); Sołectwo: Powałki; Sołectwo: Zbeniny
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Czartołomie-Jarcewo (Czartołomie, Jarcewo); Sołectwo: Klawkowo; Sołectwo: Krojanty (Krojanty, Krojanty Wybudowania)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Kruszka (Jasnowo, Jeziorki, Kruszka); Sołectwo: Lotyń (Białe Błoto, Jakubowo, Lotyń, Nicponie, Sternowo); Sołectwo: Nowa Cerkiew (Nowa Cerkiew, Szlachetna Nowa Cerkiew)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Pawłowo; Sołectwo: Pawłówko-Lipienice (Lipienice, Pawłówko)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Gockowice-Objezierze (Gockowice, Objezierze); Sołectwo: Racławki; Sołectwo: Silno
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Ciechocin; Sołectwo: Ostrowite
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Granowo; Sołectwo: Lichnowy
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Nowe Ostrowite; Sołectwo: Sławęcin
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Ogorzeliny (Melanowo, Melanówek, Ogorzeliny, Ogorzeliny Osiedle Słoneczne)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Angowice; Sołectwo: Chojnaty; Sołectwo: Nowy Dwór-Cołdanki (Cołdanki, Nowy Dwór)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo: Doręgowice (Doręgowice, Kamionka); Sołectwo: Moszczenica; Sołectwo: Nieżychowice; Sołectwo: Topole (Karolewo, Topole, Władysławek)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów