Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bezledy od nr 1 do nr 5; od nr 13 do nr 51 i od nr 59 do nr 63, Wysieka, Wola, Solno, Piergozy, Piersele, Molwity, Lejdy, Styligi, Karolewko, Żardyny
Pokaż więcej
Agnieszka Szoka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
23
(8,07%)
Aldona Urszula Tyszewska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
18
(6,32%)
Agnieszka Obrębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ DYCHA
30
(10,53%)
Roman Boras
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(35,09%)
Paweł Groszyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
114
(40,00%)
Okręg 2
Bezledy od nr 6 do nr 12 i od nr 52 do nr 58B, Kisity, Głomno, Kromarki, Ganitajny
Pokaż więcej
Kamil Kaplewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
21
(7,22%)
Mieczysław Kocuń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
161
(55,33%)
Beata Teresa Dubrowna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
109
(37,46%)
Okręg 3
Bąsze, Łapkiejmy, Łoskajmy, Parkoszewo, Posłusze, Skitno, Leginy, Zawiersze, Żydowo, Nowe Witki
Pokaż więcej
Patrycja Anna Woronowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
20
(7,55%)
Natalia Jasiukiewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
37
(13,96%)
Urszula Anna Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ DYCHA
68
(25,66%)
Andrzej Klemens Kuligowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(23,77%)
Beata Czaplicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
77
(29,06%)
Okręg 4
Dąbrowa, Nalikajmy, Wipławki, Szylina Mała, Szylina Wielka, Falczewo, Wiatrak, Wirwilty
Pokaż więcej
Marek Rząd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
12
(3,81%)
Robert Kuciński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
45
(14,29%)
Andrzej Mieczysław Dycha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ DYCHA
149
(47,30%)
Robert Turuta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(17,46%)
Sylwia Maria Kondraciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
54
(17,14%)
Okręg 5
Łojdy, Markiny, Pilwa, Kiertyny Małe, Kiertyny Wielkie
Pokaż więcej
Artur Szoka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
28
(14,29%)
Iwona Beata Niedźwiedź
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
9
(4,59%)
Marek Staniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ DYCHA
23
(11,73%)
Stanisław Dąbkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(12,24%)
Piotr Krzysztof Czaplicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
112
(57,14%)
Okręg 6
Barciszewo, Wólka, Merguny, Tapilkajmy, Wojciechy
Pokaż więcej
Mirosław Bogdan Ciekliński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
33
(11,42%)
Adam Dębek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(30,45%)
Krzysztof Iwański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
168
(58,13%)
Okręg 7
Burkarty, Kicina, Rodnowo, Wojtkowo, Szczeciny, Wajsnory, Wargielity, Kiersity, Sortławki, Wyręba
Pokaż więcej
Jan Pauperowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
32
(10,19%)
Jacek Wojtkiewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5
(1,59%)
Agnieszka Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ DYCHA
41
(13,06%)
Sylwia Nikraszewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(10,83%)
Małgorzata Niebrzegowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(18,15%)
Wojciech Ferdycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
145
(46,18%)
Okręg 8
Ardapy , Borki , Spytajny , Tolko
Pokaż więcej
Wiesław Stanisław Kaplewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
1
(0,29%)
Adam Marek Tiszuk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
23
(6,67%)
Jarosław Józef Popławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ DYCHA
58
(16,81%)
Jolanta Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
143
(41,45%)
Robert Jan Huszcza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(11,30%)
Stanisława Rogaluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
81
(23,48%)
Okręg 9
Bukowo, Lipina, Osieka, Ceglarki, Perkujki, Plęsy, Połęcze, Wawrzyny
Pokaż więcej
Arkadiusz Monkiewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
44
(13,46%)
Artur Pleskot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(21,10%)
Witold Czapla
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(26,30%)
Adam Stanulewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
128
(39,14%)
Okręg 10
Czerwona Górka, Glitajny, Lusiny, Kinkajmy, Pasaria, Sędławki, Tromity, Dębówko, Karolewka, Gile, Okopa, Witki
Pokaż więcej
Jan Piotr Suberlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNI"
39
(14,13%)
Stanisław Andrzejewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
21
(7,61%)
Barbara Ignaciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ DYCHA
62
(22,46%)
Marcin Swacha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(20,65%)
Sergiusz Antoni Sobótka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
97
(35,14%)
Okręg 11
Dębiany, Łabędnik Mały, Maszewy, Nuny, Wardomy, Gruda, Sokolica, Spurgle
Pokaż więcej
Eugeniusz Jacek Świdwa
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
13
(5,86%)
Edyta Jurewicz-Bach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(16,22%)
Jolanta Huszcza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(21,17%)
Mirosław Bogdan Przybyłek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
126
(56,76%)
Okręg 12
Bajdyty, Bieliny, Drawa, Matyjaszki, Łabędnik, Sporwiny
Pokaż więcej
Maria Matulewicz-Jedynak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
8
(4,06%)
Janina Teresa Kosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ DYCHA
94
(47,72%)
Marzanna Ewa Hercer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(25,38%)
Jan Maculewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
45
(22,84%)
Okręg 13
Klekotki, Krawczyki, Brzostkowo, Minty, Szwarunki, Szwaruny
Pokaż więcej
Ewa Andrzejewska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7
(2,52%)
Bogusław Łatanyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ DYCHA
82
(29,50%)
Łukasz Artur Opoka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(13,31%)
Seweryn Bykowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(27,70%)
Marek Kołowrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
75
(26,98%)
Okręg 14
Kosy, Węgoryty, Galinki, Gromki, Króle, Trutnowo, Borki Sędrowskie, Galiny od nr 75
Pokaż więcej
Jerzy Makarewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ DYCHA
47
(20,43%)
Eugeniusz Aleksander Walczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(21,30%)
Tadeusz Rodziewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(25,65%)
Andrzej Kosakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
75
(32,61%)
Okręg 15
Ciemna Wola, Galiny od nr 1 do nr 74
Pokaż więcej
Monika Anna Sokólska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5
(2,26%)
Krzysztof Prokop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ DYCHA
99
(44,80%)
Henryk Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(22,62%)
Teresa Lila Tyszkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(9,50%)
Stanisława Aniela Szwed
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW MILUSKI
46
(20,81%)