Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Baryczka, Mszadla Nowa.
Pokaż więcej
Elżbieta Maria Madejska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
41
(28,08%)
Magdalena Skwarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4
(2,74%)
Teresa Ewa Walasek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY-GMINY PRZYŁĘK
28
(19,18%)
Mirosław Zdzisław Czarnota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(21,92%)
Anna Mizak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA DUSIŃSKIEGO
41
(28,08%)
Okręg 2
Rudki, Szlachecki Las.
Pokaż więcej
Ewa Marta Molenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
38
(20,43%)
Mirosław Jasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(9,14%)
Łukasz Sandomierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY-GMINY PRZYŁĘK
5
(2,69%)
Jadwiga Knieć
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(8,60%)
Bożena Zofia Mistygacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA DUSIŃSKIEGO
110
(59,14%)
Okręg 3
Andrzejów, Lucimia.
Pokaż więcej
Adrian Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
108
(45,19%)
Tadeusz Jaros
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(13,81%)
Agnieszka Jaskólska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(19,25%)
Wioletta Ewa Kramek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA DUSIŃSKIEGO
52
(21,76%)
Okręg 4
Babin, Krzywda.
Pokaż więcej
Marek Andrzej Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
84
(38,53%)
Agnieszka Stanisława Wilk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(24,77%)
Marzena Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA DUSIŃSKIEGO
80
(36,70%)
Okręg 5
Lipiny, Okrężnica.
Pokaż więcej
Jadwiga Kilijanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
66
(31,43%)
Elżbieta Teresa Baryła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(40,00%)
Andrzej Piskorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY-GMINY PRZYŁĘK
16
(7,62%)
Katarzyna Knieć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA DUSIŃSKIEGO
44
(20,95%)
Okręg 6
Teresa Elżbieta Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
35
(17,95%)
Renata Szewczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(16,41%)
Robert Marek Talaga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY-GMINY PRZYŁĘK
31
(15,90%)
Iwona Urbanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA DUSIŃSKIEGO
97
(49,74%)
Okręg 7
Mierziączka, Stefanów, Ruda, Wysocin.
Pokaż więcej
Jadwiga Skoczylas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
78
(34,98%)
Barbara Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(43,05%)
Jarosław Gregorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA DUSIŃSKIEGO
49
(21,97%)
Okręg 8
Grabów nad Wisłą.
Pokaż więcej
Wojciech Szmajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
109
(57,98%)
Krzysztof Pawelec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(14,89%)
Zbigniew Ozga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY-GMINY PRZYŁĘK
19
(10,11%)
Joanna Kulińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA DUSIŃSKIEGO
32
(17,02%)
Okręg 9
Zamość Nowy, Zamość Stary, Wólka Zamojska.
Pokaż więcej
Anna Nędzi
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
52
(26,67%)
Krzysztof Urbanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(15,38%)
Zbigniew Suchecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY-GMINY PRZYŁĘK
46
(23,59%)
Anna Markowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA DUSIŃSKIEGO
67
(34,36%)
Okręg 10
Mszadla Dolna, Kulczyn.
Pokaż więcej
Edward Pawelec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
27
(19,15%)
Marcin Woźniczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(53,19%)
Zbigniew Pawelec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY-GMINY PRZYŁĘK
3
(2,13%)
Robert Piwoński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
14
(9,93%)
Michał Roman Szczepanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA DUSIŃSKIEGO
22
(15,60%)
Okręg 11
Iwona Rzepkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
37
(30,33%)
Andrzej Włudarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(31,15%)
Beata Piskorek-Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA DUSIŃSKIEGO
47
(38,52%)
Okręg 12
Mszadla Stara, Ławeczko Stare.
Pokaż więcej
Grzegorz Kuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
75
(41,44%)
Robert Marek Tworzowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(29,28%)
Dariusz Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(8,29%)
Józef Gaweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA DUSIŃSKIEGO
38
(20,99%)
Okręg 13
Ryszard Bienias
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
123
(52,79%)
Tomasz Mazur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(32,62%)
Marek Józef Brodnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY-GMINY PRZYŁĘK
34
(14,59%)
Okręg 14
Ignaców, Pająków, Wólka Łagowska.
Pokaż więcej
Andrzej Tadeusz Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
81
(49,39%)
Tomasz Łukasz Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(31,71%)
Karol Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY-GMINY PRZYŁĘK
8
(4,88%)
Joanna Rusinowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(6,10%)
Sandra Anna Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘPOWEGO SPOŁECZEŃSTWA
13
(7,93%)
Okręg 15
Łaguszów, Ławeczko Nowe, Helenów.
Pokaż więcej
Andrzej Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA MADEJSKIEGO
78
(37,86%)
Edyta Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(16,50%)
Marcin Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY-GMINY PRZYŁĘK
29
(14,08%)
Małgorzata Anna Binienda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(24,76%)
Małgorzata Wiercioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA DUSIŃSKIEGO
14
(6,80%)