Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sławomir Krzysztof Rosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
126
(51,85%)
Patryk Stankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA KORZENIEWSKIEGO
9
(3,70%)
Artur Marcin Kostrzewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY DĄBRÓWKA
108
(44,44%)
Okręg 2
Marcin Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
144
(34,70%)
Piotr Bereda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR BEREDA
171
(41,20%)
Adam Banasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA KORZENIEWSKIEGO
10
(2,41%)
Stanisław Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY DĄBRÓWKA
90
(21,69%)
Okręg 3
Grzegorz Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
108
(44,81%)
Tomasz Kaszuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA KORZENIEWSKIEGO
38
(15,77%)
Jadwiga Kaszuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY DĄBRÓWKA
95
(39,42%)
Okręg 4
Helena Jadwiga Kuśkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
177
(65,07%)
Robert Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY DĄBRÓWKA
95
(34,93%)
Okręg 5
Małopole, Stanisławów
Pokaż więcej
Marek Pasoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
110
(53,92%)
Paulina Kalinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA KORZENIEWSKIEGO
43
(21,08%)
Magdalena Koziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY DĄBRÓWKA
51
(25,00%)
Okręg 6
Dręszew, Marianów
Pokaż więcej
Regina Maria Łukasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
53
(17,73%)
Krzysztof Ludwik Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR BEREDA
46
(15,38%)
Edyta Joanna Grześkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA KORZENIEWSKIEGO
200
(66,89%)
Okręg 7
Działy Czarnowskie, Guzowatka
Pokaż więcej
Andrzej Szczepan Marcinkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
158
(55,44%)
Marek Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA KORZENIEWSKIEGO
127
(44,56%)
Okręg 8
Kołaków, Teodorów
Pokaż więcej
Mariusz Tadeusz Misztal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
51
(22,87%)
Tomasz Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA KORZENIEWSKIEGO
41
(18,39%)
Andrzej Adam Rosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY DĄBRÓWKA
131
(58,74%)
Okręg 9
Ludwinów, Ostrówek, Sokołówek
Pokaż więcej
Agnieszka Gryglas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
90
(40,18%)
Paweł Szczepanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA KORZENIEWSKIEGO
82
(36,61%)
Anna Gierek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY DĄBRÓWKA
52
(23,21%)
Okręg 10
Cisie, Czarnów, Józefów, Stasiopole
Pokaż więcej
Paweł Winek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
126
(44,06%)
Tomasz Rasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA KORZENIEWSKIEGO
160
(55,94%)
Okręg 11
Kowalicha, Ślężany
Pokaż więcej
Ryszard Klusek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
85
(41,87%)
Kamil Bielecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA KORZENIEWSKIEGO
118
(58,13%)
Okręg 12
Mirosław Józef Kuligowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
63
(25,10%)
Wiktor Oleśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA KORZENIEWSKIEGO
96
(38,25%)
Dagmara Dominika Jaworska-Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY DĄBRÓWKA
92
(36,65%)
Okręg 13
Marek Michał Banasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
135
(51,14%)
Waldemar Stanisław Marcinkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY DĄBRÓWKA
129
(48,86%)
Okręg 14
Karolew, Wszebory
Pokaż więcej
Adam Krzysztof Gzowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
103
(47,69%)
Edyta Zaręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY DĄBRÓWKA
113
(52,31%)
Okręg 15
Chruściele, Zaścienie
Pokaż więcej
Krzysztof Kłębek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA ZADRÓŻNEGO
0
(0,00%)