Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Czołki numery: od początku do końca
Pokaż więcej
Janusz Marian Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
95
(47,03%)
Adam Mazurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(52,97%)
Okręg 2
Sitno numery: od początku do końca
Pokaż więcej
Kamil Pyś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
105
(37,23%)
Piotr Łapaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO
15
(5,32%)
Bogumił Baraś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY
100
(35,46%)
Halina Martyniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(21,99%)
Okręg 3
Stabrów numery: od początku do końca
Pokaż więcej
Krzysztof Blaszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
169
(61,68%)
Andrzej Mariusz Sołoducha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY
105
(38,32%)
Okręg 4
Rozdoły numery: od początku do końca, Stanisławka numery: od początku do końca
Pokaż więcej
Tomasz Gąsior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
83
(51,55%)
Elżbieta Anna Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY
12
(7,45%)
Agnieszka Elżbieta Borowiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(40,99%)
Okręg 5
Janówka numery: od początku do końca, Kolonia Sitno numery: od początku do końca
Pokaż więcej
Beata Katarzyna Czady
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
53
(21,63%)
Sławomir Mariusz Sołoducha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO
66
(26,94%)
Agnieszka Seń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY
43
(17,55%)
Antoni Marian Gazda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(33,88%)
Okręg 6
Kornelówka numery: od początku do końca, Kornelówka-Kolonia numery: od początku do końca
Pokaż więcej
Leszek Krzysztof Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
114
(67,86%)
Jacek Andrzej Kozyra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(32,14%)
Okręg 7
Horyszów Polski numery: od początku do końca
Pokaż więcej
Violetta Iwona Wiech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
137
(60,35%)
Dariusz Jan Zeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY
15
(6,61%)
Jacek Śmiech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(33,04%)
Okręg 8
Horyszów-Nowa Kolonia numery: od początku do końca, Horyszów-Stara Kolonia numery: od początku do końca
Pokaż więcej
Teresa Chmiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
68
(45,33%)
Lech Brzozowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(54,67%)
Okręg 9
Karp numery: od początku do końca, Wólka Horyszowska numery: od początku do końca
Pokaż więcej
Joanna Chaińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
23
(24,73%)
Wiktor Bratko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO
25
(26,88%)
Grażyna Małgorzata Blaszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY
28
(30,11%)
Maria Barbara Pieczykolan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(18,28%)
Okręg 10
Boży Dar numery: od początku do końca
Pokaż więcej
Kazimierz Tokarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
84
(64,62%)
Piotr Palikot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(35,38%)
Okręg 11
Jarosławiec numery: 43 - 128b, 201
Pokaż więcej
Krzysztof Ożóg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
93
(49,73%)
Jan Andrzej Ryszczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(50,27%)
Okręg 12
Jarosławiec numery: 1 - 42, 129 - 199
Pokaż więcej
Ryszard Andrzej Szawarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
54
(26,34%)
Paweł Papuga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO
31
(15,12%)
Tomasz Biłant
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY
17
(8,29%)
Radosław Kwapisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(30,24%)
Wojciech Mariusz Bober
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(20,00%)
Okręg 13
Jarosławiec numery: 200 - 413
Pokaż więcej
Dawid Pawlicha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
28
(13,93%)
Władysław Stanisław Wydmański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SITNO
116
(57,71%)
Wiesław Basaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY
23
(11,44%)
Andrzej Juszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(16,92%)
Okręg 14
Cześniki-Kolonia numery: od początku do końca
Pokaż więcej
Mariusz Jan Skóra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
35
(29,17%)
Roksana Natalia Kotarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SITNO TO MY
85
(70,83%)
Okręg 15
Cześniki numery: od początku do końca
Pokaż więcej
Paweł Bratkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ
66
(37,50%)
Krzysztof Zwolak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(62,50%)