Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - krakowski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Czernichów, Liszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Barbara Pyla
      1 598 (12,54%)
    2. 4 Wojciech Łukasz Kruk
      1 106 (8,68%)
    3. 2 Janusz Starowicz
      778 (6,11%)
    4. 3 Danuta Filipowicz
      0 (0%)
    5. 5 Krzysztof Krupa
      904 (7,09%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Beata Lucyna Jastrzębska
      274 (2,15%)
    2. 3 Magdalena Starowicz
      179 (1,40%)
    3. 5 Ewa Aneta Chodźko
      155 (1,22%)
    4. 1 Czesław Sadko
      939 (7,37%)
    5. 4 Ryszard Czesław Baka
      82 (0,64%)

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Dorota Monika Machaczka
      506 (3,97%)
    2. 1 Janina Rozalia Grela
      701 (5,50%)
    3. 3 Wacław Janusz Kula
      167 (1,31%)
    4. 5 Jarosław Stanisław Musiał
      251 (1,97%)
    5. 2 Janusz Fajto
      509 (3,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Danuta Konik
      449 (3,52%)
    2. 2 Barbara Czech
      363 (2,85%)
    3. 4 Wojciech Burmistrz
      60 (0,47%)
    4. 5 Joanna Barbara Kędzierska
      265 (2,08%)
    5. 1 Marian Zdzisław Paszcza
      743 (5,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Artur Mariusz Wójcik
      21 (0,16%)
    2. 3 Marta Maria Cyganik
      52 (0,41%)
    3. 5 Barbara Łopacińska
      33 (0,26%)
    4. 1 Piotr Marian Boroń
      488 (3,83%)
    5. 2 Roman Stanisław Kochnowski
      81 (0,64%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Agnieszka Janina Kowal
      119 (0,93%)
    2. 2 Andrzej Robakiewicz
      150 (1,18%)
    3. 4 Wiesław Józef Tekieli
      226 (1,77%)
    4. 1 Zofia Pyla
      1 191 (9,35%)
    5. 5 Mateusz Piotr Konik
      352 (2,76%)

    Okręg 2

    Igołomia-Wawrzeńczyce, Mogilany, Świątniki Górne

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Bolesław Musiał
      1 338 (9,74%)
    2. 1 Wanda Kułaj
      1 625 (11,82%)
    3. 3 Magdalena Maria Kaczmarczyk
      880 (6,40%)
    4. 4 Stanisław Piotr Gruszka
      944 (6,87%)
    5. 5 Łukasz Andrzej Sendor
      524 (3,81%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Paweł Andrzej Żabicki
      342 (2,49%)
    2. 2 Grzegorz Piotr Nędza
      973 (7,08%)
    3. 1 Konrad Edward Szymacha
      1 119 (8,14%)
    4. 3 Agnieszka Marta Haberkiewicz
      221 (1,61%)
    5. 5 Jagna Kinga Marczułajtis-Walczak
      682 (4,96%)

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Julia Serafin
      118 (0,86%)
    2. 1 Marek Władysław Thier
      528 (3,84%)
    3. 3 Zbigniew Wojciech Zając
      161 (1,17%)
    4. 5 Władysław Kwinta
      69 (0,50%)
    5. 4 Józefa Przeworska
      33 (0,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Madeja
      819 (5,96%)
    2. 1 Witold Marek Gawor
      903 (6,57%)
    3. 3 Marek Robert Majewski
      80 (0,58%)
    4. 5 Sandra Aleksandra Jazgar
      174 (1,27%)
    5. 4 Dawid Tadeusz Zieliński
      46 (0,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Teresa Brzegowy
      113 (0,82%)
    2. 2 Jan Tylek
      196 (1,43%)
    3. 3 Marek Paweł Piwoński
      24 (0,17%)
    4. 5 Zdzisław Jan Gawor
      97 (0,71%)
    5. 4 Małgorzata Agata Górnisiewicz
      124 (0,90%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Alicja Maria Ziemianin
      110 (0,80%)
    2. 5 Jan Dzięga
      115 (0,84%)
    3. 2 Natalia Krystyna Batko - Gajda
      220 (1,60%)
    4. 3 Witold Więk
      303 (2,20%)
    5. 1 Małgorzata Elżbieta Mardyła
      862 (6,27%)

    Okręg 3

    Kocmyrzów-Luborzyca, Słomniki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Włodzimierz Tochowicz
      1 627 (14,73%)
    2. 4 Maria Nawieśniak
      568 (5,14%)
    3. 2 Beata Elżbieta Bartoszek
      921 (8,34%)
    4. 3 Waldemar Grzegorz Cichopek
      403 (3,65%)
    5. 5 Antoni Kazimierz Siry
      472 (4,27%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jarosław Ignaszak
      597 (5,41%)
    2. 3 Sebastian Julian Lis
      271 (2,45%)
    3. 2 Alicja Biczysko
      407 (3,69%)
    4. 4 Kamila Małgorzata Przybyszewska
      214 (1,94%)
    5. 5 Andrzej Tomasz Domagała
      197 (1,78%)

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Janina Jeleń
      75 (0,68%)
    2. 2 Marcin Tomasz Zębala
      147 (1,33%)
    3. 3 Monika Elżbieta Motyczyńska
      91 (0,82%)
    4. 5 Mirosław Chmiel
      71 (0,64%)
    5. 1 Anna Józefa Chrzanowska
      340 (3,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jolanta Anna Prokop
      61 (0,55%)
    2. 3 Małgorzata Irena Wojasińska
      69 (0,62%)
    3. 2 Piotr Skulik
      381 (3,45%)
    4. 1 Jacek Stanisław Regucki
      748 (6,77%)
    5. 5 Mirosław Grzegorz Dej
      176 (1,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Tadeusz Stanisław Wróblewski
      33 (0,30%)
    2. 1 Krzysztof Bartłomiej Pluciński
      142 (1,29%)
    3. 2 Anna Stanisława Bieniecka
      72 (0,65%)
    4. 3 Jolanta Sylwia Urynowicz
      35 (0,32%)
    5. 5 Elżbieta Katarzyna Nowak
      76 (0,69%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Adam Szczęśniak
      149 (1,35%)
    2. 4 Sabina Monika Trela-Kurzydło
      45 (0,41%)
    3. 1 Włodzimierz Wiktor Okrajek
      1 630 (14,76%)
    4. 3 Grażyna Stanisława Gajoch
      321 (2,91%)
    5. 5 Krzysztof Janusz Malik
      703 (6,37%)

    Okręg 4

    Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Skała, Sułoszowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Andrzej Franciszek Duda
      407 (2,48%)
    2. 2 Leszek Ryszard Dolny
      1 092 (6,67%)
    3. 5 Joanna Bożena Jankowska
      211 (1,29%)
    4. 4 Wioletta Kmita
      466 (2,84%)
    5. 6 Aneta Agnieszka Duda
      772 (4,71%)
    6. 1 Marek Piekara
      3 708 (22,63%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Józef Grzyb
      719 (4,39%)
    2. 1 Piotr Marian Opalski
      1 152 (7,03%)
    3. 3 Ewelina Barbara Pogan
      94 (0,57%)
    4. 6 Wiesław Paweł Pobędza
      111 (0,68%)
    5. 4 Barbara Teresa Hanarz
      74 (0,45%)
    6. 5 Edyta Anna Stojewska
      129 (0,79%)

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tadeusz Nabagło
      2 397 (14,63%)
    2. 3 Joanna Pawlik
      279 (1,70%)
    3. 2 Kazimierz Andrzej Mostek
      113 (0,69%)
    4. 4 Adam Łukasz Dusza
      178 (1,09%)
    5. 6 Karolina Teresa Przywora
      39 (0,24%)
    6. 5 Zofia Kaleta
      122 (0,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Sławomir Władysław Ptasiński
      38 (0,23%)
    2. 2 Monika Katarzyna Świątek
      247 (1,51%)
    3. 3 Robert Tomasz Luty
      103 (0,63%)
    4. 4 Grzegorz Tomasz Siuta
      42 (0,26%)
    5. 1 Elżbieta Małgorzata Synowiec
      165 (1,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Iwona Marta Szczurek
      32 (0,20%)
    2. 6 Bogusław Wiesław Kurek
      299 (1,82%)
    3. 5 Teresa Katarzyna Kalęba
      34 (0,21%)
    4. 1 Justyna Mularczyk
      287 (1,75%)
    5. 3 Krzysztof Józef Jaśko
      53 (0,32%)
    6. 2 Lucjan Goraj
      776 (4,74%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Trzcionka
      1 532 (9,35%)
    2. 6 Zbigniew Antoni Tomaszek
      102 (0,62%)
    3. 3 Dorota Ewa Babiuch
      180 (1,10%)
    4. 5 Teodozja Kafel
      122 (0,74%)
    5. 2 Kazimierz Pasternak
      244 (1,49%)
    6. 4 Kazimiera Wójcik
      65 (0,40%)

    Okręg 5

    Krzeszowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Bożena Elżbieta Baster
      371 (2,81%)
    2. 1 Wojciech Łukasz Pałka
      3 302 (24,99%)
    3. 2 Adam Jan Ślusarczyk
      658 (4,98%)
    4. 5 Mariola Bernardyna Woźniak
      356 (2,69%)
    5. 3 Andrzej Józef Furmanik
      476 (3,60%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Franciszek Małodobry
      1 525 (11,54%)
    2. 5 Zenon Hrycaniuk
      170 (1,29%)
    3. 2 Stanisława Zofia Grzęda
      1 377 (10,42%)
    4. 4 Zbigniew Krzysztof Baran
      125 (0,95%)
    5. 3 Barbara Święszek
      238 (1,80%)

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Wiesław Dzidek
      342 (2,59%)
    2. 2 Klaudia Maria Węgrzyn
      716 (5,42%)
    3. 1 Janina Teresa Lasoń
      906 (6,86%)
    4. 3 Janusz Grzegorz Mitka
      337 (2,55%)
    5. 5 Stanisław Kaczor
      77 (0,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Kamil Korzeniak
      44 (0,33%)
    2. 1 Kamil Antoni Woźniak
      92 (0,70%)
    3. 2 Krystyna Kękuś
      52 (0,39%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Elżbieta Urszula Rozmus
      98 (0,74%)
    2. 1 Jerzy Włodzimierz Wnęk
      1 408 (10,66%)
    3. 3 Anna Wójcik
      128 (0,97%)
    4. 5 Janusz Pudełko
      208 (1,57%)
    5. 2 Katarzyna Helena Mitka
      205 (1,55%)

    Okręg 6

    Michałowice, Wielka Wieś, Zielonki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Goraj
      2 306 (11,80%)
    2. 2 Wojciech Tadeusz Karwat
      1 336 (6,84%)
    3. 3 Dorota Anna Dyras
      511 (2,62%)
    4. 6 Joanna Maria Pasek
      423 (2,17%)
    5. 4 Marek Płonka
      388 (1,99%)
    6. 7 Halina Anna Dymek
      571 (2,92%)
    7. 5 Rafał Sylwester Litewka
      324 (1,66%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wojciech Bosak
      3 404 (17,42%)
    2. 4 Anna Barbara Rosa
      484 (2,48%)
    3. 5 Wojciech Jan Patecki
      391 (2,00%)
    4. 2 Marcin Tadeusz Dyna
      375 (1,92%)
    5. 6 Grażyna Kozioł
      236 (1,21%)
    6. 3 Katarzyna Agata Stadnik
      686 (3,51%)
    7. 7 Andrzej Marian Klimczak
      211 (1,08%)

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Elżbieta Bożena Okarma
      244 (1,25%)
    2. 3 Anna Karolina Herezy
      96 (0,49%)
    3. 5 Robert Sławomir Doniec
      146 (0,75%)
    4. 7 Beata Magdalena Trześniewska
      43 (0,22%)
    5. 1 Jarosław Piotr Raźny
      2 237 (11,45%)
    6. 2 Joanna Edyta Patej
      196 (1,00%)
    7. 4 Jarosław Zbigniew Sadowski
      216 (1,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ryszard Nawara
      311 (1,59%)
    2. 1 Anna Barbara Sieńko
      935 (4,79%)
    3. 5 Jacek Stanisław Sokół
      177 (0,91%)
    4. 3 Marek Leszek Jurczyk
      37 (0,19%)
    5. 4 Dorota Kwaśniewicz-Michalik
      46 (0,24%)
    6. 6 Anna Angelika Rzepka-Calik
      64 (0,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Klaudia Anna Potyran
      51 (0,26%)
    2. 7 Paweł Maciej Krawczyk
      149 (0,76%)
    3. 1 Iwona Krystyna Szostek-Wierzbicka
      690 (3,53%)
    4. 6 Edyta Bogusława Krzysztofik
      14 (0,07%)
    5. 2 Marcin Wiesław Nowak
      285 (1,46%)
    6. 5 Patrycja Agnieszka Abramowicz
      45 (0,23%)
    7. 4 Krzysztof Jan Moryś
      129 (0,66%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Czesław Latos
      88 (0,45%)
    2. 6 Maria Rozalia Gorzkowska-Mbeda
      86 (0,44%)
    3. 4 Stanisław Józef Czaplak
      79 (0,40%)
    4. 1 Krystyna Joanna Janecka
      993 (5,08%)
    5. 7 Adam Mikołaj Nogieć
      110 (0,56%)
    6. 5 Teresa Bąbka
      358 (1,83%)
    7. 3 Monika Natalia Kwaczała
      66 (0,34%)

    Okręg 7

    Skawina

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Stanisław Gębala
      1 849 (11,38%)
    2. 2 Arkadiusz Marek Wrzoszczyk
      2 363 (14,54%)
    3. 3 Jolanta Elżbieta Franczuk
      626 (3,85%)
    4. 7 Rafał Stanisław Szczypczyk
      677 (4,17%)
    5. 4 Karolina Bogacz
      259 (1,59%)
    6. 5 Michał Paweł Kozik
      453 (2,79%)
    7. 6 Lucyna Czopek
      302 (1,86%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Paweł Krupa
      2 050 (12,61%)
    2. 3 Kazimiera Woźniak
      198 (1,22%)
    3. 5 Wojciech Krzysztof Machnik
      42 (0,26%)
    4. 2 Anna Agata Wąsowicz
      1 277 (7,86%)
    5. 7 Robert Piotr Pustelnik
      131 (0,81%)
    6. 6 Ewa Urszula Jankowicz
      59 (0,36%)
    7. 4 Wawrzyniec Andrzej Ożóg
      120 (0,74%)

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Zofia Jakubowska
      108 (0,66%)
    2. 1 Paweł Marian Kolasa
      1 437 (8,84%)
    3. 2 Lidia Pycińska
      206 (1,27%)
    4. 4 Halina Janina Buchowska
      300 (1,85%)
    5. 7 Marek Stefan Poniedziałek
      111 (0,68%)
    6. 6 Daniel Sławomir Wilk
      103 (0,63%)
    7. 5 Urszula Osielczak
      81 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Artur Piotr Wątor
      907 (5,58%)
    2. 4 Adam Jacek Bartusik
      50 (0,31%)
    3. 2 Grzegorz Aleksander Hajto
      53 (0,33%)
    4. 5 Anna Maria Szwabowska
      337 (2,07%)
    5. 3 Jadwiga Józefa Niedbała
      107 (0,66%)
    6. 7 Grzegorz Paweł Gruca
      155 (0,95%)
    7. 6 Agnieszka Dorota Zając
      57 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Danuta Gawor
      11 (0,07%)
    2. 3 Paweł Łukasz Zagórski
      55 (0,34%)
    3. 6 Artur Władysław Knecht
      19 (0,12%)
    4. 2 Klaudia Justyna Badura
      75 (0,46%)
    5. 1 Sławomir Jan Seraczyn
      50 (0,31%)
    6. 4 Anna Barbara Płonka
      83 (0,51%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Stanisław Żak
      604 (3,72%)
    2. 7 Zdzisław Opyrchał
      56 (0,34%)
    3. 4 Stanisław Józef Lelek
      113 (0,70%)
    4. 1 Bogdan Wojciech Bogdali
      413 (2,54%)
    5. 5 Katarzyna Monika Okarmus
      75 (0,46%)
    6. 3 Anna Stec
      211 (1,30%)
    7. 6 Grażyna Maria Żmudka
      69 (0,42%)

    Okręg 8

    Zabierzów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Romana Lucyna Maziej-Niewczas
      1 539 (12,45%)
    2. 2 Michał Bronisław Całek
      1 192 (9,64%)
    3. 4 Robert Jan Łuczkoś
      245 (1,98%)
    4. 5 Marzena Błażejak
      339 (2,74%)
    5. 3 Maciej Jerzy Rajpolt
      636 (5,14%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Bożena Maria Bogucka
      407 (3,29%)
    2. 5 Marek Maciejowski
      402 (3,25%)
    3. 2 Łukasz Władysław Matysiak
      428 (3,46%)
    4. 1 Marian Jerzy Janicki
      1 587 (12,83%)
    5. 4 Agnieszka Jasiówka
      222 (1,80%)

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Alicja Barbara Wójcik
      1 361 (11,01%)
    2. 2 Barbara Jadwiga Kowalik
      316 (2,56%)
    3. 4 Jadwiga Kołodzińska
      231 (1,87%)
    4. 3 Dariusz Piotr Kruk
      247 (2,00%)
    5. 5 Artur Łukasz Czerwiec
      258 (2,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Dorota Dąbrowska
      75 (0,61%)
    2. 1 Wojciech Zegzda
      279 (2,26%)
    3. 3 Grzegorz Mirosław Zięba
      331 (2,68%)
    4. 2 Anna Janina Kwaśniewicz
      57 (0,46%)
    5. 5 Mateusz Łukasz Śliwiński
      153 (1,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Katarzyna Paulina Jangrot
      28 (0,23%)
    2. 2 Rafał Jakub Lega
      59 (0,48%)
    3. 5 Tomasz Teodor Kaniowski
      27 (0,22%)
    4. 1 Wiesław Marek Woch
      514 (4,16%)
    5. 4 Katarzyna Barbara Kasprzyk
      71 (0,57%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Bartłomiej Andrzej Szczoczarz
      904 (7,31%)
    2. 2 Anna Matuła
      82 (0,66%)
    3. 1 Gabriela Renata Kucharska
      180 (1,46%)
    4. 3 Grzegorz Paweł Mytnik
      84 (0,68%)
    5. 5 Agnieszka Anna Zawierta
      111 (0,90%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Polecane

    Jutro rusza cykl 20. wideokonferencji dla przedsiębiorców „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

    Jutro rusza cykl 20. wideokonferencji dla przedsiębiorców „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

    Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

    Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

    Jak dobrze wybrać ubezpieczenie na życie?

    Jak dobrze wybrać ubezpieczenie na życie?

    Najczęściej czytane