Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Trzebnica, Zawonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Henryk Tadeusz Jacukowicz
603
(5,04%)
-
2
Piotr Andrzej Okuniewicz
752
(6,29%)
-
3
Zenon Andrzej Janiak
432
(3,61%)
-
5
Wiesław Tadeusz Krakowiak
56
(0,47%)
-
6
Joanna Alicja Kubiak
94
(0,79%)
-
7
Jolanta Gradowicz
27
(0,23%)
-
8
Krystyna Małgorzata Janowska
86
(0,72%)
-
9
Szymon Szydłowski
275
(2,30%)
-
4
Ewelina Dagmara Jastrząb
183
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
-
7
Janusz Pancerz
504
(4,21%)
-
6
Jadwiga Drobik
278
(2,32%)
-
8
Renata Bisikiewicz
297
(2,48%)
-
1
Jerzy Feliks Trela
1 250
(10,45%)
-
2
Daniel Piotr Buczak
754
(6,30%)
-
3
Dorota Worotniak
511
(4,27%)
-
9
Elżbieta Muszyńska
296
(2,48%)
-
4
Mariusz Szkaradziński
550
(4,60%)
-
5
Bogusław Janusz Rubaszewski
720
(6,02%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Robert Paweł Adach
977
(8,17%)
-
2
Jan Franciszek Zdziarski
615
(5,14%)
-
3
Adam Jan Gubernat
604
(5,05%)
-
4
Wojciech Maciej Wróbel
366
(3,06%)
-
5
Dominika Bogumiła Łasica
71
(0,59%)
-
7
Małgorzata Lucyna Pawelec
102
(0,85%)
-
8
Magdalena Janik
72
(0,60%)
-
6
Ewelina Barbara Budner
23
(0,19%)
-
9
Miłosz Kacper Łapiński
237
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
-
6
Mirosław Zbigniew Wiewiór
24
(0,20%)
-
3
Konrad Przemysław Buczek
82
(0,69%)
-
1
Łukasz Paweł Grześkowicz
65
(0,54%)
-
2
Jolanta Małgorzata Gawor
138
(1,15%)
-
7
Barbara Zofia Kowalak
12
(0,10%)
-
4
Jacek Janusz Zalach
21
(0,18%)
-
8
Tadeusz Tiuchty
61
(0,51%)
-
5
Violetta Agata Olszewska
22
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
-
2
Mirosław Pindor
111
(0,93%)
-
6
Piotr Marcin Bartosik
99
(0,83%)
-
4
Paulina Marianna Młodzik
34
(0,28%)
-
3
Wiesława Wawrzyniak
81
(0,68%)
-
1
Grzegorz Stefan Derela
446
(3,73%)
-
5
Krystyna Górnicz
28
(0,23%)
Okręg 2
Gmina: Wisznia Mała
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Edyta Joanna Boksa
211
(4,48%)
-
1
Tadeusz Iwaszuk
444
(9,42%)
-
3
Wiesław Mróz
185
(3,93%)
-
5
Jolanta Maria Koperniak
87
(1,85%)
-
2
Stanisław Andrzej Skotny
251
(5,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
-
1
Janina Elżbieta Drabiak
86
(1,83%)
-
3
Małgorzata Urszula Pisarek
160
(3,40%)
-
4
Stanisław Sanecki
83
(1,76%)
-
5
Agnieszka Ewelina Witaszczyk-Woda
115
(2,44%)
-
2
Robert Sławomir Cichoński
95
(2,02%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Zygmunt Wojciechowski
208
(4,42%)
-
1
Wiktor Wincenty Lubieniecki
480
(10,19%)
-
3
Ewa Maria Frankiewicz
132
(2,80%)
-
4
Dorota Małgorzata Kowalska
90
(1,91%)
-
5
Maciej Augustyn Łamasz
340
(7,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
-
4
Andrzej Janusz Kunysz
124
(2,63%)
-
1
Sławomira Elżbieta Misiura-Hermann
353
(7,49%)
-
3
Roman Andrzej Piworowicz
289
(6,13%)
-
5
Ernest Cyprian Pociejowski
347
(7,37%)
-
2
Józefa Bebłocińska
210
(4,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
-
2
Bartosz Jerzy Ryszkowski
62
(1,32%)
-
3
Sandra Weronika Kubasik
105
(2,23%)
-
1
Agnieszka Jadwiga Belczyk
205
(4,35%)
-
4
Dominik Stan Wieleba
49
(1,04%)
Okręg 3
Gmina: Oborniki Śląskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Tomasz Adam Sokołowski
325
(3,52%)
-
1
Sławomir Andrzej Węgrzynowicz
1 062
(11,51%)
-
5
Ewa Irena Rusztyn
87
(0,94%)
-
3
Ryszard Cymerman
263
(2,85%)
-
7
Zenon Wacław Łodygowski
190
(2,06%)
-
4
Jolanta Maria Dudczenko
190
(2,06%)
-
6
Urszula Spirydowicz
98
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
-
4
Mirosław Kuczera
132
(1,43%)
-
1
Sławomir Błażewski
760
(8,24%)
-
3
Kornel Delczyk
122
(1,32%)
-
2
Dominika Głowaczewska-Nahotko
62
(0,67%)
-
5
Janina Teresa Janeczko
147
(1,59%)
-
6
Halina Kucznier
226
(2,45%)
-
7
Stefan Władysław Gut
120
(1,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Henryk Wiesław Cymerman
1 772
(19,20%)
-
3
Ewa Elżbieta Pasek
338
(3,66%)
-
5
Alicja Justyna Żywiec
240
(2,60%)
-
4
Stanisław Hurkasiewicz
638
(6,91%)
-
6
Sławomir Szypulski
268
(2,90%)
-
7
Łukasz Tomasz Budas
988
(10,71%)
-
2
Jadwiga Krystyna Głodowska
338
(3,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
-
1
Janusz Jaworski
109
(1,18%)
-
2
Alina Danuta Krzychała
57
(0,62%)
-
3
Maria Różańska
27
(0,29%)
-
4
Maria Regina Zielona
17
(0,18%)
-
5
Bronisław Stefan Kasiniak
104
(1,13%)
-
6
Monika Patrycja Kawa
24
(0,26%)
-
7
Jarosław Grobelny
25
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
-
1
Adam Jerzy Stocki
204
(2,21%)
-
7
Przemysław Wojciech Wojciechowski
24
(0,26%)
-
2
Anna Bogusława Żywiec
71
(0,77%)
-
3
Katarzyna Skowronek-Walasek
96
(1,04%)
-
5
Agnieszka Barbara Węgrzycka
23
(0,25%)
-
4
Zdzisław Stanisław Kalita
47
(0,51%)
-
6
Ryszard Andrzej Jakubowski
34
(0,37%)
Okręg 4
Gminy: Żmigród, Prusice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Leszek Kraszewski
266
(2,65%)
-
1
Stanisław Jerzy Maciejewski
537
(5,35%)
-
2
Wanda Kondrat
179
(1,78%)
-
4
Małgorzata Maria Czyściak
109
(1,09%)
-
5
Karolina Maksymów
60
(0,60%)
-
6
Jacek Podrygajło
169
(1,68%)
-
7
Tadeusz Rychczyński
29
(0,29%)
-
8
Przemysław Ludwik Cybulski
128
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA DŁUGOZIMY - SKUTECZNI DLA ROZWOJU
-
1
Waldemar Józef Wysocki
360
(3,59%)
-
3
Piotr Jerzy Kaczałko
529
(5,27%)
-
7
Elżbieta Grzegorczyk
122
(1,22%)
-
2
Katarzyna Stanisława Lech
304
(3,03%)
-
8
Waldemar Szulc
108
(1,08%)
-
6
Lidia Maria Grześniak
90
(0,90%)
-
5
Artur Tomasz Kanicki
78
(0,78%)
-
4
Włodzimierz Grzegorz Drząszcz
243
(2,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Przemysław Sebastian Wroński
251
(2,50%)
-
1
Grzegorz Damian Terebun
1 319
(13,14%)
-
3
Sławomir Tomaszek
343
(3,42%)
-
2
Joanna Wiraszka
509
(5,07%)
-
4
Magdalena Wioletta Brodala
188
(1,87%)
-
8
Paweł Grzyb
471
(4,69%)
-
5
Renata Monika Skiba
72
(0,72%)
-
7
Robert Korytkowski
377
(3,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWO-LUDOWA
-
1
Małgorzata Danuta Matusiak
1 261
(12,56%)
-
5
Sylwia Zuzanna Sułek-Balcerzak
200
(1,99%)
-
7
Robert Stanisław Grabkowski
249
(2,48%)
-
2
Paweł Dawid Oleś
723
(7,20%)
-
6
Robert Zenon Zając
83
(0,83%)
-
3
Sławomir Józef Woźniak
106
(1,06%)
-
4
Paulina Lempart
77
(0,77%)
-
8
Aleksander Marcin Wroński
500
(4,98%)