Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Łódź

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Osiedle Bałuty Zachodnie, Osiedle Radogoszcz, Osiedle Teofilów-Wielkopolska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Emilia Gabriela Susniło-Gruszka
      3 165 (7,81%)
    2. 6 Agnieszka Maria Wieteska
      3 271 (8,07%)
    3. 2 Bartosz Łukasz Domaszewicz
      6 187 (15,27%)
    4. 7 Katarzyna Skonieczka
      2 622 (6,47%)
    5. 4 Dariusz Michał Pastuszka
      1 738 (4,29%)
    6. 5 Tomasz Zgierski
      1 356 (3,35%)
    7. 1 Mateusz Jan Walasek
      7 157 (17,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Rokita
      38 (0,09%)
    2. 1 Andrzej Stefan Potapczyk
      73 (0,18%)
    3. 3 Iwona Maria Anysz
      20 (0,05%)
    4. 4 Grzegorz Michał Małus
      13 (0,03%)
    5. 5 Katarzyna Justyna Struszczyk
      30 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Anna Korczak
      51 (0,13%)
    2. 1 Emilia Julia Tietianiec
      53 (0,13%)
    3. 2 Wiktoria Barbara Pieczyńska
      24 (0,06%)
    4. 6 Wadim Borowicz
      14 (0,03%)
    5. 5 Bartłomiej Jacek Woźniak
      30 (0,07%)
    6. 4 Adrianna Maria Stępniak
      20 (0,05%)
    7. 7 Patryk Mikołaj Pieczyński
      28 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Michał Grabarczyk
      458 (1,13%)
    2. 2 Ewa Krystyna Zawada
      119 (0,29%)
    3. 3 Michał Jerzy Niewiadomski
      81 (0,20%)
    4. 5 Iwona Elżbieta Orzechowska
      64 (0,16%)
    5. 4 Michał Antoni Kamiński
      379 (0,94%)
    6. 6 Janina Kazimiera Batarowicz
      22 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Ewa Ciesielska
      606 (1,50%)
    2. 2 Tomasz Bogdan Głowacki
      1 053 (2,60%)
    3. 3 Adamina Justyna Sałata
      94 (0,23%)
    4. 6 Wiesława Brykalska-Ludwikiewicz
      27 (0,07%)
    5. 4 Piotr Maciej Krawiec
      103 (0,25%)
    6. 7 Marcin Michał Więckowski
      544 (1,34%)
    7. 5 Maria Małgorzata Janiszewska
      101 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krystyna Maria Bartoszewska
      69 (0,17%)
    2. 2 Krystyna Maria Mudzo
      54 (0,13%)
    3. 1 Ryszard Henryk Krauze
      114 (0,28%)
    4. 5 Wiesława Tomczyk
      36 (0,09%)
    5. 6 Adrian Kamil Mikołajczyk
      53 (0,13%)
    6. 4 Sławomir Witold Szymański
      41 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Szczepaniak
      52 (0,13%)
    2. 1 Mateusz Marek Piasecki
      300 (0,74%)
    3. 4 Krystyna Wilczyńska
      50 (0,12%)
    4. 2 Aleksandra Alicja Knapik
      268 (0,66%)
    5. 5 Michał Krzysztof Przybylski
      25 (0,06%)
    6. 7 Paweł Wojciech Hajncel
      49 (0,12%)
    7. 6 Anna Maria Nowicka
      53 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sebastian Dominik Bulak
      5 288 (13,05%)
    2. 2 Przemysław Olczak
      1 830 (4,52%)
    3. 3 Wiesław Janusz Czech
      395 (0,97%)
    4. 4 Małgorzata Helena Prochowska
      637 (1,57%)
    5. 5 Andrzej Korasiewicz
      377 (0,93%)
    6. 7 Katarzyna Agata Fossa-Szczepaniak
      385 (0,95%)
    7. 6 Dorota Anna Szyszkowska-Bruziek
      306 (0,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Dariusz Frątczak
      225 (0,56%)
    2. 3 Jerzy Jan Nowak
      72 (0,18%)
    3. 2 Ewa Maria Witkowska
      204 (0,50%)
    4. 4 Krzysztof Jacek Kubik
      62 (0,15%)
    5. 5 Teresa Jadwiga Konciak
      0 (0%)

    Okręg 2

    Osiedle Bałuty Centrum, Osiedle Stare Polesie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Adam Janusz Jarecki
      1 598 (4,85%)
    2. 7 Michał Paweł Milewski
      947 (2,87%)
    3. 6 Agnieszka Janina Pancer
      548 (1,66%)
    4. 2 Joanna Budzińska
      5 508 (16,71%)
    5. 1 Sebastian Bohuszewicz
      4 878 (14,80%)
    6. 5 Justyna Maria Chojnacka-Duraj
      2 082 (6,32%)
    7. 4 Maciej Bogusław Rakowski
      4 202 (12,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Adrian Waldemar Struszczyk
      15 (0,05%)
    2. 2 Krzysztof Maciej Madej
      57 (0,17%)
    3. 4 Paulina Agnieszka Kiełek
      12 (0,04%)
    4. 1 Michał Radzikowski
      108 (0,33%)
    5. 3 Jolanta Maria Pawłowska
      31 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Adam Tadeusz Grzesik
      24 (0,07%)
    2. 5 Jolanta Ewa Bilińska
      54 (0,16%)
    3. 2 Paulina Mrówczyńska
      40 (0,12%)
    4. 1 Jakub Sławomir Wójcik
      59 (0,18%)
    5. 4 Marika Kamila Sobczak
      31 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jacek Hubert Solecki
      74 (0,22%)
    2. 1 Karol Wojciech Sobański
      270 (0,82%)
    3. 3 Agata Anna Sandelewska
      84 (0,25%)
    4. 4 Zuzanna Anna Chochulska
      58 (0,18%)
    5. 5 Klaudia Ewa Domagała
      97 (0,29%)
    6. 6 Patryk Dariusz Guzek
      21 (0,06%)
    7. 7 Bartłomiej Krzysztof Chmielarski
      41 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Łukasz Janeczko
      118 (0,36%)
    2. 5 Anna Lucyna Matysiak
      119 (0,36%)
    3. 3 Daniela Zabłocka
      172 (0,52%)
    4. 1 Mikołaj Jakub Siwiński
      514 (1,56%)
    5. 2 Jakub Krzysztof Dyktyński
      181 (0,55%)
    6. 4 Łukasz Grzegorz Rymer
      62 (0,19%)
    7. 7 Dorota Mariola Wiosna-Lenart
      120 (0,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Adam Lewandowski
      66 (0,20%)
    2. 2 Damian Mirosław Wielgus
      59 (0,18%)
    3. 4 Krystyna Jakóbowska
      66 (0,20%)
    4. 1 Dorota Maria Mikołajczyk
      282 (0,86%)
    5. 3 Izabela Ewa Szczawińska
      59 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marcin Miłosz Latko
      0 (0%)
    2. 5 Dominika Karolina Szeleszczyk
      40 (0,12%)
    3. 3 Małgorzata Teresa Bajur
      60 (0,18%)
    4. 6 Artur Wojciech Chrzanowski
      55 (0,17%)
    5. 7 Aleksandra Katarzyna Płoszka-Kabza
      50 (0,15%)
    6. 1 Urszula Edyta Niziołek-Janiak
      873 (2,65%)
    7. 2 Merab Gabunia
      194 (0,59%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Monika Agnieszka Słowiańska
      244 (0,74%)
    2. 1 Włodzimierz Tomaszewski
      4 832 (14,66%)
    3. 4 Kinga Małgorzata Wiernicka
      378 (1,15%)
    4. 2 Tomasz Lucjan Anielak
      1 064 (3,23%)
    5. 3 Sławomir Pietrzak
      898 (2,72%)
    6. 5 Jacek Władysław Lipiński
      722 (2,19%)
    7. 7 Dorota Masłocha
      250 (0,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Wiesława Anna Plewińska-Głodek
      99 (0,30%)
    2. 4 Grażyna Mirosława Najbert
      50 (0,15%)
    3. 5 Urszula Maciejewska
      168 (0,51%)
    4. 2 Krzysztof Stanisław Fryd
      46 (0,14%)
    5. 1 Witold Waldemar Barszcz
      184 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jerzy Kazimierz Zieliński
      31 (0,09%)
    2. 5 Piotr Jędrzejak
      24 (0,07%)
    3. 3 Beata Jolanta Karpierz
      4 (0,01%)
    4. 2 Mateusz Piotr Mróz
      25 (0,08%)
    5. 4 Aneta Bogumiła Smużna
      7 (0,02%)

    Okręg 3

    Osiedle im. Józefa Montwiłła-Mireckiego, Osiedle Karolew-Retkinia Wschód, Osiedle Retkinia Zachód-Smulsko, Osiedle Koziny, Osiedle Zdrowie-Mania, Osiedle Złotno

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Łukasz Gołaszewski
      10 858 (24,65%)
    2. 4 Jakub Dudek
      942 (2,14%)
    3. 6 Aleksandra Ewa Strojna
      1 318 (2,99%)
    4. 3 Mariusz Przybyła
      2 063 (4,68%)
    5. 2 Karolina Izabela Kępka
      9 316 (21,15%)
    6. 5 Grażyna Ostojska
      1 985 (4,51%)
    7. 7 Władysław Skwarka
      2 591 (5,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Piotr Rafał Gasiński
      34 (0,08%)
    2. 1 Marcin Mariusz Makowski
      156 (0,35%)
    3. 4 Wiesława Mierzejewska
      15 (0,03%)
    4. 3 Barbara Piotrowska
      27 (0,06%)
    5. 2 Piotr Sergiusz Tabachowicz
      25 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Natalia Patrycja Kępka
      134 (0,30%)
    2. 1 Sarian Patryk Szumowski
      82 (0,19%)
    3. 2 Adrian Cieciorowski
      19 (0,04%)
    4. 3 Wiktoria Weronika Bojanowska
      25 (0,06%)
    5. 5 Renata Mirosława Kompa
      30 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Sebastian Modrzejewski
      58 (0,13%)
    2. 2 Łukasz Adam Rengert
      58 (0,13%)
    3. 1 Joanna Sylwia Mazur
      446 (1,01%)
    4. 7 Piotr Zbyszko Lipczyk
      142 (0,32%)
    5. 5 Ewa Wacława Stefaniak-Piasek
      29 (0,07%)
    6. 6 Katarzyna Barbara Wojciechowska-Wacławiak
      42 (0,10%)
    7. 4 Robert Kacper Gosławski
      47 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Piotr Jędrasik
      785 (1,78%)
    2. 3 Mariusz Jacek Federowicz
      101 (0,23%)
    3. 2 Agata Kuleszka
      331 (0,75%)
    4. 6 Małgorzata Agata Kurzawska
      101 (0,23%)
    5. 4 Sylwia Kaszubska
      146 (0,33%)
    6. 5 Łukasz Andrzej Odziemek
      43 (0,10%)
    7. 7 Kamil Igor Urbaniec
      88 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Adam Andrzej Michalak
      54 (0,12%)
    2. 5 Krystyna Zofia Wojciechowska
      143 (0,32%)
    3. 3 Ewa Urszula Derecka
      58 (0,13%)
    4. 1 Małgorzata Tatiana Skwarek-Gałęska
      218 (0,50%)
    5. 4 Maciej Karol Karolewski
      32 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Monika Joanna Mamulska
      444 (1,01%)
    2. 6 Leokadia Wiesława Kaczorowska
      15 (0,03%)
    3. 5 Kinga Dorota Karp
      59 (0,13%)
    4. 2 Paweł Krzysztof Sobutka
      72 (0,16%)
    5. 3 Waldemar Marzec
      69 (0,16%)
    6. 4 Martyn Sebastian Gill
      26 (0,06%)
    7. 7 Piotr Michał Trzebiński
      43 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Adam Marian Szydłowski
      361 (0,82%)
    2. 3 Paweł Wiśniewski
      639 (1,45%)
    3. 2 Jacek Grzegorz Jakubowski
      1 428 (3,24%)
    4. 1 Marta Katarzyna Grzeszczyk
      6 092 (13,83%)
    5. 6 Monika Ewa Zalega
      230 (0,52%)
    6. 7 Tomasz Arkadiusz Margiewicz
      465 (1,06%)
    7. 5 Anna Przybył
      717 (1,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janusz Bolesław Zgit
      87 (0,20%)
    2. 4 Aneta Monika Kwiatkowska
      155 (0,35%)
    3. 1 Karol Tomasz Bartosik
      269 (0,61%)
    4. 3 Sylwia Agnieszka Maciejewska-Frątczak
      143 (0,32%)
    5. 5 Sławomir Janusz Bors
      184 (0,42%)

    Okręg 4

    Osiedle Chojny, Osiedle Lublinek-Pienista, Osiedle Nad Nerem, Osiedle Piastów-Kurak, Osiedle Rokicie, Osiedle Ruda

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marcin Krzysztof Hencz
      1 933 (4,71%)
    2. 5 Ismena Lechowska
      1 443 (3,52%)
    3. 1 Tomasz Dominik Trela
      14 412 (35,13%)
    4. 2 Paulina Setnik
      3 434 (8,37%)
    5. 3 Katarzyna Marianna Wachowska
      1 861 (4,54%)
    6. 7 Mikołaj Mirosław Stefanowski
      1 704 (4,15%)
    7. 6 Katarzyna Anna Czternastkiewicz
      702 (1,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Michał Jan Barański
      27 (0,07%)
    2. 2 Tadeusz Wacław Jędrzejczak
      25 (0,06%)
    3. 5 Irena Elżbieta Wodzinowska
      24 (0,06%)
    4. 3 Halina Kowalska
      32 (0,08%)
    5. 1 Witold Kucharski
      94 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Beata Wdowiak
      115 (0,28%)
    2. 5 Wojciech Nowak
      53 (0,13%)
    3. 2 Ewa Rorbach
      24 (0,06%)
    4. 4 Anna Laura Skibińska
      37 (0,09%)
    5. 3 Jacek Robert Wdowiak
      26 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Karolina Mrozek
      83 (0,20%)
    2. 5 Jakub Prusik
      31 (0,08%)
    3. 2 Mateusz Piotr Florczak
      128 (0,31%)
    4. 1 Tomasz Andrzej Słota
      307 (0,75%)
    5. 3 Małgorzata Agnieszka Turek
      82 (0,20%)
    6. 6 Justyna Anna Majewska
      88 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Zdzisław Walicki
      126 (0,31%)
    2. 4 Paulina Justyna Korycka
      157 (0,38%)
    3. 2 Wioletta Maria Hojeńska
      138 (0,34%)
    4. 5 Natalia Agnieszka Golańska
      113 (0,28%)
    5. 1 Piotr Witold Piekielny
      737 (1,80%)
    6. 6 Radosław Jacek Sulej
      111 (0,27%)
    7. 7 Marcin Tomasz Jończyk
      277 (0,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Joanna Janina Gizgier
      186 (0,45%)
    2. 3 Janusz Wojciech Gajewski
      63 (0,15%)
    3. 2 Jacek Szymon Rysz
      55 (0,13%)
    4. 6 Tadeusz Mieczysław Stefanowski
      46 (0,11%)
    5. 5 Danuta Zofia Majkowska-Siekiera
      64 (0,16%)
    6. 4 Elżbieta Janina Pabich
      118 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Daniel Walczak
      129 (0,31%)
    2. 1 Dominik Evan Artomski
      302 (0,74%)
    3. 5 Anna Katarzyna Kołodzik
      42 (0,10%)
    4. 3 Beata Katarzyna Dziurda
      59 (0,14%)
    5. 6 Mirosław Marek Szczepaniak
      13 (0,03%)
    6. 7 Gabriela Anna Zajfert
      63 (0,15%)
    7. 4 Tomasz Wojciech Majewski
      50 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jadwiga Bogumiła Beda
      629 (1,53%)
    2. 7 Krzysztof Zbigniew Szymański
      564 (1,37%)
    3. 6 Monika Joanna Peczyńska
      440 (1,07%)
    4. 1 Radosław Marzec
      6 562 (16,00%)
    5. 2 Halina Węcław
      1 283 (3,13%)
    6. 3 Marcin Sebastian Chruścik
      1 106 (2,70%)
    7. 5 Andrzej Franciszek Donatowicz
      206 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Barbara Fryd
      233 (0,57%)
    2. 2 Anna Ewa Wojciechowska-Górska
      239 (0,58%)
    3. 4 Sławek Stefan Tumasz
      32 (0,08%)
    4. 3 Zdzisław Maciejewski
      63 (0,15%)
    5. 5 Mirosław Zygmunt Turek
      65 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Maciej Adam Popczyk
      8 (0,02%)
    2. 2 Monika Maria Lewandowska-Gloc
      25 (0,06%)
    3. 3 Arkadiusz Henryk Tomczak
      10 (0,02%)
    4. 5 Daria Anna Strzelecka
      15 (0,04%)
    5. 1 Martyna Anna Gloc
      25 (0,06%)

    Okręg 5

    Osiedle Górniak, Osiedle Katedralna, Osiedle Stary Widzew

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Aneta Renata Sobczyk
      844 (2,98%)
    2. 2 Damian Łukasz Raczkowski
      1 791 (6,32%)
    3. 1 Małgorzata Moskwa-Wodnicka
      6 793 (23,95%)
    4. 3 Rafał Kamil Reszpondek
      2 463 (8,69%)
    5. 6 Adam Tomasz Kacprzycki
      623 (2,20%)
    6. 4 Małgorzata Bartosiak
      1 676 (5,91%)
    7. 7 Krzysztof Michał Makowski
      2 650 (9,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Robert Musierowicz
      31 (0,11%)
    2. 5 Stanisław Oleksik
      17 (0,06%)
    3. 1 Józef Mieczysław Struszczyk
      86 (0,30%)
    4. 2 Anna Maria Strzałkowska
      39 (0,14%)
    5. 4 Aleksandra Maria Nastarowicz
      22 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Agnieszka Anna Matysiak
      36 (0,13%)
    2. 4 Jarosław Antoni Pawlikowski
      18 (0,06%)
    3. 5 Jolanta Katarzyna Olszyca
      24 (0,08%)
    4. 1 Michał Dawid Workowski
      39 (0,14%)
    5. 3 Szymon Łukasz Zonenberg
      28 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Krystyna Maria Modrzejewska
      35 (0,12%)
    2. 7 Anna Paulina Cieślak
      102 (0,36%)
    3. 2 Jarosław Jacek Nowiński
      63 (0,22%)
    4. 3 Tomasz Szczepan Ługowski
      37 (0,13%)
    5. 4 Maria Jolanta Wierzbicka
      72 (0,25%)
    6. 1 Filip Tomasz Chojnacki
      272 (0,96%)
    7. 6 Jakub Dawid Podgórski
      32 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Henryk Adamiak
      225 (0,79%)
    2. 5 Magdalena Monika Sławińska
      74 (0,26%)
    3. 1 Piotr Patryk Kuklis
      702 (2,48%)
    4. 3 Barbara Jędrzejewska-Wysocka
      108 (0,38%)
    5. 4 Małgorzata Zofia Starzyńska
      90 (0,32%)
    6. 6 Andrzej Paweł Bobek
      91 (0,32%)
    7. 7 Tomasz Włodzimierz Bogdański
      65 (0,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Agnieszka Krystyna Wojciechowska-Van Heukelom
      749 (2,64%)
    2. 2 Magdalena Dorota Śmielewska
      45 (0,16%)
    3. 3 Anna Maria Zaraś
      35 (0,12%)
    4. 4 Piotr Potasiak
      17 (0,06%)
    5. 5 Marcin Piotr Mikołajczyk
      22 (0,08%)
    6. 7 Wojciech Adam Łapczyński
      17 (0,06%)
    7. 6 Elżbieta Iwona Majewska-Woźniak
      38 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Filip Maziarz
      60 (0,21%)
    2. 1 Hanna Beata Gill-Piątek
      427 (1,51%)
    3. 6 Anna Katarzyna Ginalska
      62 (0,22%)
    4. 5 Andrzej Edward Chętko
      31 (0,11%)
    5. 3 Ewa Maria Drewnowicz
      169 (0,60%)
    6. 4 Wojciech Makowski
      91 (0,32%)
    7. 7 Elżbieta Bogumiła Pędziwiatr
      85 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Agnieszka Joanna Urbaniak
      496 (1,75%)
    2. 6 Małgorzata Jolanta Kliszewska
      297 (1,05%)
    3. 1 Kamil Przemysław Jeziorski
      3 553 (12,53%)
    4. 2 Wojciech Zakrzewski
      906 (3,19%)
    5. 3 Eugeniusz Jan Pawlicki
      298 (1,05%)
    6. 5 Sebastian Karol Zawalski
      562 (1,98%)
    7. 4 Ewelina Anna Zientalak
      385 (1,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Daniel Emil Gowarzewski
      155 (0,55%)
    2. 3 Wiesław Zbigniew Malinowski
      70 (0,25%)
    3. 1 Andrzej Paweł Maciejewski
      330 (1,16%)
    4. 4 Grażyna Zofia Walczyńska
      63 (0,22%)
    5. 5 Agnieszka Majewska
      172 (0,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Hanna Wójcik
      16 (0,06%)
    2. 2 Aleksandra Karolina Bartosiewicz
      7 (0,02%)
    3. 1 Janusz Antoni Rutkowski
      42 (0,15%)
    4. 4 Marek Wojciech Szor
      6 (0,02%)
    5. 5 Józef Adam Piskorek
      4 (0,01%)

    Okręg 6

    Osiedle Bałuty-Doły, Osiedle Julianów-Marysin-Rogi, Osiedle Łagiewniki, Osiedle Śródmieście-Wschód, Osiedle Wzniesień Łódzkich

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Michał Andrzej Olejniczak
      2 211 (6,49%)
    2. 1 Monika Sylwia Malinowska-Olszowy
      7 362 (21,62%)
    3. 3 Kamil Łukasz Deptuła
      2 541 (7,46%)
    4. 5 Agata Patrycja Stacewicz
      2 199 (6,46%)
    5. 2 Elżbieta Barbara Bartczak
      4 242 (12,46%)
    6. 7 Piotr Przemysław Paduszyński
      1 364 (4,01%)
    7. 4 Paweł Jędrachowicz
      1 127 (3,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jan Nikodem Waliszewski
      122 (0,36%)
    2. 2 Tomasz Stanisław Sobczak
      31 (0,09%)
    3. 5 Józef Stępień
      24 (0,07%)
    4. 3 Anna Smolińska
      32 (0,09%)
    5. 4 Anna Leks
      17 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Patrycja Dłutkiewicz-Workowska
      28 (0,08%)
    2. 1 Angelika Anna Skibińska
      96 (0,28%)
    3. 2 Beata Józefa Skibińska
      29 (0,09%)
    4. 3 Małgorzata Katarzyna Dłutkiewicz
      26 (0,08%)
    5. 5 Daniel Krzysztof Duda
      65 (0,19%)
    6. 7 Michał Chmielewski
      39 (0,11%)
    7. 6 Łukasz Paweł Tomczyk
      24 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Aleksander Kacper Kozakiewicz
      52 (0,15%)
    2. 3 Mateusz Jan Kosiński
      65 (0,19%)
    3. 4 Halina Małgorzata Spanopulos
      51 (0,15%)
    4. 1 Wojciech Antoni Górski
      430 (1,26%)
    5. 6 Karolina Bogumiła Dzikowska
      55 (0,16%)
    6. 7 Artur Jan Brylikowski
      51 (0,15%)
    7. 5 Katarzyna Paczyńska
      63 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Grażyna Kietla
      84 (0,25%)
    2. 2 Marianna Michalina Skrobiszewska
      168 (0,49%)
    3. 3 Piotr Jarosław Bartczak
      146 (0,43%)
    4. 1 Rafał Witold Górski
      1 042 (3,06%)
    5. 6 Izabela Henryka Leśniewska
      104 (0,31%)
    6. 5 Bartosz Mikołaj Chonorowicz
      37 (0,11%)
    7. 7 Łukasz Jan Kamiński
      188 (0,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Elżbieta Ewa Fidelus-Kosielska
      84 (0,25%)
    2. 5 Marek Franciszek Siekiera
      68 (0,20%)
    3. 4 Roger Sebastian Tokarz
      28 (0,08%)
    4. 1 Dorota Bogumiła Derecka
      285 (0,84%)
    5. 3 Dariusz Andrzej Mikołajczyk
      88 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Kasper Cezary Ługowski
      54 (0,16%)
    2. 1 Michał Adam Gauza
      368 (1,08%)
    3. 6 Ewa Małgorzata Linek
      33 (0,10%)
    4. 2 Mariusz Paweł Sokołowicz
      119 (0,35%)
    5. 5 Maciej Sławomir Kloc
      30 (0,09%)
    6. 3 Grażyna Alicja Skrzekotowska-Sobczak
      125 (0,37%)
    7. 4 Iwona Agata Ławicka
      142 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bartłomiej Waldemar Dyba-Bojarski
      5 039 (14,80%)
    2. 5 Andrzej Stanisław Bujnowski
      163 (0,48%)
    3. 2 Marek Bogumił Gruszka
      785 (2,31%)
    4. 4 Barbara Teresa Sibińska
      413 (1,21%)
    5. 6 Magdalena Katarzyna Kołecka
      352 (1,03%)
    6. 3 Paweł Górski
      1 060 (3,11%)
    7. 7 Monika Anna Dziuba
      616 (1,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Natalia Jadwiga Markowiak
      17 (0,05%)
    2. 3 Kamila Estera Targalska
      8 (0,02%)
    3. 1 Sławomir Stanisław Kobosa
      42 (0,12%)
    4. 5 Małgorzata Aniela Rudzińska
      7 (0,02%)
    5. 4 Robert Piotr Szczepański
      13 (0,04%)

    Okręg 7

    Osiedle Andrzejów, Osiedle Chojny-Dąbrowa, Osiedle Nr 33, Osiedle Wiskitno, Osiedle Zarzew

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Janusz Urbańczyk
      857 (2,43%)
    2. 5 Ewa Agnieszka Bujnowicz-Zelt
      1 517 (4,30%)
    3. 1 Adam Piotr Wieczorek
      6 426 (18,23%)
    4. 6 Agnieszka Dalach
      976 (2,77%)
    5. 7 Robert Ryszard Pawlak
      1 263 (3,58%)
    6. 3 Bogusław Hubert
      3 191 (9,05%)
    7. 2 Małgorzata Krystyna Niewiadomska-Cudak
      7 308 (20,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Oktawian Jerzy Krakowiak
      100 (0,28%)
    2. 2 Marcin Krzysztof Pytka
      39 (0,11%)
    3. 4 Adam Wiesław Skalski
      26 (0,07%)
    4. 5 Jolanta Barbara Biernacka
      15 (0,04%)
    5. 3 Joanna Katarzyna Zarębska
      41 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Kamil Krzysztof Maciąg
      84 (0,24%)
    2. 6 Lech Włodzimierz Stańczyk
      34 (0,10%)
    3. 2 Violetta Agnieszka Maciąg
      53 (0,15%)
    4. 5 Grażyna Janina Rudnicka
      41 (0,12%)
    5. 3 Anna Mokrzycka
      26 (0,07%)
    6. 4 Mateusz Oskar Skibiński
      18 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Gniewomir Lipczyk
      443 (1,26%)
    2. 3 Katarzyna Elżbieta Nowakowska
      90 (0,26%)
    3. 4 Milena Natalia Kaźmierczak
      101 (0,29%)
    4. 2 Mateusz Patryk Miara
      63 (0,18%)
    5. 5 Mikołaj Jan Biskupski
      40 (0,11%)
    6. 6 Elżbieta Jadwiga Wolak
      49 (0,14%)
    7. 7 Krzysztof Marcin Macherzyński
      34 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Robert Jankowski
      824 (2,34%)
    2. 4 Marek Tomasz Micielski
      69 (0,20%)
    3. 6 Marek Adam Mokwiński
      62 (0,18%)
    4. 2 Jan Szałowski
      228 (0,65%)
    5. 5 Jolanta Bogumiła Sielska
      132 (0,37%)
    6. 7 Emilia Marta Karpicka-Jadczak
      152 (0,43%)
    7. 3 Iwona Debora Ritter
      90 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Jerzy Maciej Nowocień
      38 (0,11%)
    2. 1 Elżbieta Jadwiga Wróblewska
      182 (0,52%)
    3. 2 Adam Stanisław Staniszewski
      33 (0,09%)
    4. 5 Julia Magda Czerwińska
      59 (0,17%)
    5. 4 Jakub Hahn
      24 (0,07%)
    6. 6 Maciej Piotr Piorun
      52 (0,15%)
    7. 3 Teresa Lichota
      58 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Martyna Natalia Urbańczyk
      262 (0,74%)
    2. 2 Ewa Magdalena Szmitka
      129 (0,37%)
    3. 4 Piotr Krzysztof Rzeńca
      32 (0,09%)
    4. 6 Tomasz Załuski
      47 (0,13%)
    5. 3 Anna Maria Budecka
      40 (0,11%)
    6. 5 Iwona Alicja Majak
      33 (0,09%)
    7. 7 Bogdan Jerzy Jankowski
      20 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Maciej Stasiak
      5 081 (14,42%)
    2. 2 Sebastian Brunon Tylman
      1 494 (4,24%)
    3. 5 Damian Patryk Wagner
      263 (0,75%)
    4. 4 Mirosław Henryk Buczek
      432 (1,23%)
    5. 6 Krystyna Gondorek
      465 (1,32%)
    6. 7 Aleksandra Anna Warszakowska
      417 (1,18%)
    7. 3 Iwona Maja Rasała
      1 137 (3,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Magdalena Teodozja Walczyńska
      97 (0,28%)
    2. 1 Sławomir Dariusz Dziubek
      175 (0,50%)
    3. 2 Ryszard Bielasik
      44 (0,12%)
    4. 3 Marek Piotr Bińczyk
      79 (0,22%)
    5. 5 Żaneta Mariola Urbańska
      158 (0,45%)

    Okręg 8

    Osiedle Dolina Łódki, Osiedle Mileszki, Osiedle Nowosolna, Osiedle Olechów-Janów, Osiedle Stoki-Sikawa-Podgórze, Osiedle Widzew-Wschód

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jakub Bogdan Szymanowicz
      237 (0,61%)
    2. 5 Marta Paulina Przywara
      2 096 (5,36%)
    3. 6 Piotr Grzegorz Kowalski
      724 (1,85%)
    4. 7 Antonina Majchrzak
      1 008 (2,58%)
    5. 2 Tomasz Piotr Kacprzak
      4 612 (11,80%)
    6. 3 Sylwester Stefan Pawłowski
      1 870 (4,78%)
    7. 1 Hanna Elżbieta Zdanowska
      13 591 (34,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Zbigniew Sławomir Maurer
      97 (0,25%)
    2. 2 Marta Justyna Pierzchalska
      36 (0,09%)
    3. 3 Zbigniew Józef Skatulski
      14 (0,04%)
    4. 5 Krzysztof Szczerba
      27 (0,07%)
    5. 4 Joanna Źródelna
      33 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Andrzej Szymowski
      21 (0,05%)
    2. 3 Danuta Zarzycka
      45 (0,12%)
    3. 1 Piotr Wiktor Misztal
      326 (0,83%)
    4. 4 Monika Izabella Skibińska
      30 (0,08%)
    5. 2 Zygmunt Jan Misztal
      37 (0,09%)
    6. 5 Renata Emilia Nowak
      25 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Damian Filip Majewski
      76 (0,19%)
    2. 1 Krzysztof Maria Kiryszewski
      231 (0,59%)
    3. 4 Aleksandra Komorowska
      61 (0,16%)
    4. 7 Michał Ksawery Kociński
      36 (0,09%)
    5. 6 Daniel Teodor Ross
      25 (0,06%)
    6. 3 Maria Jolanta Miś
      128 (0,33%)
    7. 5 Agnieszka Joanna Zawada
      61 (0,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Beata Elżbieta Kołaczyk
      95 (0,24%)
    2. 5 Kamil Ireneusz Jedliński
      80 (0,20%)
    3. 1 Piotr Siemiński
      698 (1,79%)
    4. 3 Tomasz Ryszard Anders
      120 (0,31%)
    5. 4 Kornel Norbert Kołaczyk
      58 (0,15%)
    6. 7 Teresa Maria Adamska
      181 (0,46%)
    7. 2 Janina Genowefa Tropisz
      99 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Damian Radosław Pazdykiewicz
      41 (0,10%)
    2. 3 Jadwiga Bożena Cieślińska
      120 (0,31%)
    3. 1 Mariusz Zieliński
      305 (0,78%)
    4. 2 Mateusz Piotr Frątczak
      96 (0,25%)
    5. 5 Barbara Jolanta Sabela
      128 (0,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewa Łucja Świdzińska
      568 (1,45%)
    2. 4 Marcin Grzegorz Bałczewski
      50 (0,13%)
    3. 5 Damian Włodzimierz Graczyk
      28 (0,07%)
    4. 1 Michał Wojciech Kwiatkowski
      971 (2,48%)
    5. 3 Sławomir Antoni Berdziński
      51 (0,13%)
    6. 7 Joanna Katarzyna Zimmer
      184 (0,47%)
    7. 6 Dominika Karolina Żuk
      46 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Kazimierz Antoni Kluska
      1 544 (3,95%)
    2. 1 Rafał Artur Markwant
      5 183 (13,26%)
    3. 2 Ilona Adrianna Kotleska
      1 505 (3,85%)
    4. 6 Magdalena Teresa Rzadkowolska
      196 (0,50%)
    5. 4 Zbigniew Henryk Karmela
      369 (0,94%)
    6. 5 Maria Joanna Maciaszczyk
      657 (1,68%)
    7. 7 Paweł Cirkot
      271 (0,69%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Polecane

    Jutro rusza cykl 20. wideokonferencji dla przedsiębiorców „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

    Jutro rusza cykl 20. wideokonferencji dla przedsiębiorców „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”

    Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

    Pokaż się w internecie! >> Zapisz się za darmo do lokalnej bazy firm.

    Jak dobrze wybrać ubezpieczenie na życie?

    Jak dobrze wybrać ubezpieczenie na życie?

    Najczęściej czytane