Wybory samorządowe 2018 WYNIKI WYBORÓW Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Lublin, Białystok, Kielce, Warszawa. Kto wygrał?

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018. Lokale wyborcze zostały zamknięte! Publikujemy wyniki wyborów w największych polskich miastach (Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Lublin, Białystok, Kielce, Opole, Olsztyn, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Rzeszów, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Warszawa) w oparciu o badania exit polls. Wyniki wyborów samorządowych 2018 będą na bieżąco uzupełniane o oficjalne dane podawane przez PKW.

Wybory samorządowe 2018. Kto wygrał w największych polskich miastach?

Wybory samorządowe 2018 odbyły się 21 października. Do głosowania w całej Polsce uprawnionych było 30 237 136 osób. Wybieraliśmy 1547 wójtów, 823 burmistrzów, 106 prezydentów miast. Tam, gdzie żaden spośród kandydatów nie uzyskał więcej niż połowy głosów ważnych, do ostatecznego rozstrzygnięcia potrzebna będzie II tura, która odbędzie się za dwa tygodnie - 4 listopada. Wezmą w niej udział politycy z dwoma najlepszymi wynikami z I tury.

[WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 | RELACJA NA ŻYWO | FREKWENCJA

WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2018](https://polskatimes.pl/wybory-samorzadowe-2018-oficjalne-wyniki-pkw-2410-kto-wygral-wyniki-wyborow-w-miastach-i-do-sejmikow-wojewodzkich/ar/c1-13601966 "WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 | RELACJA NA ŻYWO | FREKWENCJA<br>WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2018")

Wybory samorządowe 2018 WYNIKI WYBORÓW Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Lublin, Białystok, Kielce, Szczecin, Opole, Olsztyn, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Rzeszów, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Warszawa

W galerii prezentujemy wyniki wyborów prezydentów największych polskich miast. Zobaczcie, kto wygrał w I turze w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Lublinie, Białymstoku, Kielcach, Szczecinie, Opolu, Olsztynie, Toruniu, Bydgoszczy, Rzeszowie, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, a także, czy w którymś z tych miast potrzebna będzie dogrywka w II turze.

Wybory samorządowe 2018 WYNIKI WYBORÓW Kraków, Gdańsk, Wrocł...

Wybory samorządowe 2018: Najśmieszniejsze i najdziwniejsze plakaty kampanii wyborczej.

Wybory samorządowe 2018: Plakaty wyborcze śmieszne, ale skut...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 13

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Było już blisko.
Jak mawiał Stalin: - Nie jest ważne kto jak głosuje, ważne, kto liczy głosy.
G
Gość
Tu kandydat Koalicji Obywatelskiej zdobył 83,78 proc. - 31 głosów - osób uprawnionych do głosowania. Patryka Jakiego wybrały 3 osoby (8,11 proc.).
l
lach_katol
a babcię skąd przywieźli do Wrocławia?
g
gol
Jak spodziewano sie kandydat Kukiz 15 został zmarginalizowany w Poznaniu.

Poznan wyrósł na najbardziej konserwatywne miasto w Polsce. Nierozwojowe , niechetne zmianom, poprawy sytuacji.
Wybrano znowu kogos kto w ogole nie nadaje na gospodarza. Tylko dlatego ,ze glosi jakieś poglady kojarzone z antypisowską paranoją. Pomimo tego, że ten sam powiekszył zadlużenie miasta i , oklada licznymi haraczami mieszkancow. Poznań czeka dalsza degradacja, chaos komunikacyjny, afery kolesiowwskie, wyludnianie, fala bankructwa i chwalebne ognisko ideologicznego trzepania piany.
j
joo
Dlaczego płaczesz chciałeś zarobić przeszło trzy stówki za 2 godz i nie wyszło musisz posiedzieć więcej?
p
pokulan
Żeby Gdańsk był tak mocno spenetrowany przez Pisiorów to nie możliwe, byle kacperek się poślizgnął bo kamień na kamieniu z kamienic nie zostanie.
C
Członek komisji
Większość komisji wyborczych nie pracuje. Głosy policzyliśmy dawno temu. Siedzimy i nic nie robimy. My skończyliśmy koło 3.00 od tamtej pory czekamy na odbiór worków. Wszystko zaczęło się przez to że na jednym papierku brakło podpisów członków komisji ds. przeprowadzania wyborów. Wszystko się zgadza i głosy ważne i nieważne a system przyjął dane. Czekamy by ktoś odebrał protokół i zawiózł na Kromera. Ta pani jedzie do nas. Powiedziała 2 godziny temu że będzie za pół godziny!
Bez dowiezienia tego nikt nie odbierze od nas tych pieprzonych worków. Jest 7.30 rano. Nie ma picia i jedzenia a wyjść nam nie wolno do czasu odbioru pracy.
Błędne koło a do pracy nie mogę iść. Za pracę w komisji nawet urlopu płatnego nie dają.
Nigdy więcej żadnej komisji.
G
Gość
fufajkę by my sobie kupili bo by było nas stać.
G
Gość
mozg ci wyparował
Z
Znany Socjolog
Nie jest niespodzianką, że na Piss głosują tylko gumofilce.
R
Rybbak
Na wschodzie twojej okolicy
g
gosc
najwiecej bezmozgich jest na wschodzie
A
ANTYpoLSKA HOŁOTA
az tylu bezmózgowych ćwiercgłupków poSZLO do urn w Warszawie, Łodzi Wrocławiu, Krakowie
brak słów strzelac sobie i i nnym POLAKOM prawdziwym w kolano
masakra
Przejdź na stronę główną Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie