Wybory do Sejmu we Wrocławiu. Na kogo z nich zagłosujesz?

mZaktualizowano 
Mirosława Stachowiak - Różecka z Prawa i Sprawiedliwości, Małgorzata Kidawa - Błońska z Koalicji Obywatelskiej, Krzysztof Śmiszek z Lewicy oraz Jacek Protasiewicz z Koalicji Polskiej. To ogłoszeni dotąd liderzy wrocławskich list do Sejmu w październikowych wyborach. Kto z nich powinien znaleźć się w Parlamencie? Głosujcie w naszej sondzie!

Wrocławskie jedynki do Sejmu - głosuj online. Głosy odświeżają się co kilka minut.

Trwa głosowanie...

Na kogo z ogłoszonych dotąd liderów wrocławskich list do Sejmu oddałbyś swój głos?

Tego we Wrocławiu jest za dużo! Wrocławianie się skarżą

polecane: Flesz - Ukraińcy chcą więcej zarabiać

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 174

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

z
znawca tematu
2019-08-22T15:23:32 02:00, stop cenzurze:

Tylko Konfederacja!

Konfederacja jest tak samo wiarygodna jak Kukiz 15. Ruska onuca.

z
znawca tematu
2019-08-21T21:28:04 02:00, wroclawianin:

Nie moge przeciez glosowac na oszustow z PiS, ktorzy zrobili w Ministerstwie Sprawiedliwosci farme trolli i partyjny folwark kolesi. Zaglosuje za stabilnoscia - zaglosuje za PO.

Nie rznij głupa!

s
stop cenzurze

Tylko Konfederacja!

a
aga

gdzie Konfederacja??!!łże media

M
Miś

Nie ma na kogo głosować , bo każda partia reprezentuje interesy obcego kraju. Pis ( usa i izrael) , PO (Niemcy i Izrael) etc. W tym roku nie ma nawet nadziei na to że nasz wybór przyniesie coś dobrego.

N
Nie w Polsce
2019-08-21T06:17:29 02:00, Nie w Polsce:

500 to pieniadze wyrzucone w błoto dla darmozjadów

2019-08-21T22:37:39 02:00, Gość:

Polsat, czy TVN mózg Ci wyprały?

TVP

B
BLS

Ten pseudo sondaż jest wynikiem takich tam obliczeń, jak to kiedyś powiedziała Kidawa w sprawie zniknięcia 19mld z OFE :)

G
Gość
2019-08-20T15:54:32 02:00, mądra polka:

oczywiście, że na mirkę i pis, we wrześniu urodzi mi się czwarty bombelek, przechodzę na macierzyński, a potem rezygnuje z pracy i zostaje na plusach i zasiłkach, niech inni sobie pracują na moje utrzymanie

2019-08-20T20:17:12 02:00, Matka trójki dzieci:

Widać że jesteś trollem i nie masz pojęcia jak funkcjonuje 500 Gratuluję Ci życia za 2 tys z czwórki dzieci.Bo za tą kwotę to raczej ich nie utrzymasz.My mamy trójkę razem z mężem zarabiamy około 10 tys i jest nam ciężko.A 1500zł to inwestujemy w zajęcia dodatkowe dla dzieci.

2019-08-20T20:36:57 02:00, doświadczona mama:

jak się nabrało kredytów i chwilówek to i 10 000 zł nie wystarczy, mam trójkę dziubasków i już dawno zrezygnowałam z pracy, mąż pracuje, zarabia 5000zł i spokojnie nam wystarczy, 500plusy przeznaczam na swoje potrzeby

Przestań bredzić PO- paprańcu. Płatny troll jesteś czy upośledzony?

G
Gość
2019-08-20T10:50:12 02:00, Pytajnik:

A co dotąd dla Wrocławia zrobiła dobrego Stachowiak - Różecka?

Powiedz lepiej ile Wrocław stracił na rzadach Dudkiewicza? Ostatnie przetargi w mieście dlaczego zostały unieważnione?

G
Gość
2019-08-20T15:54:32 02:00, mądra polka:

oczywiście, że na mirkę i pis, we wrześniu urodzi mi się czwarty bombelek, przechodzę na macierzyński, a potem rezygnuje z pracy i zostaje na plusach i zasiłkach, niech inni sobie pracują na moje utrzymanie

2019-08-20T20:17:12 02:00, Matka trójki dzieci:

Widać że jesteś trollem i nie masz pojęcia jak funkcjonuje 500 Gratuluję Ci życia za 2 tys z czwórki dzieci.Bo za tą kwotę to raczej ich nie utrzymasz.My mamy trójkę razem z mężem zarabiamy około 10 tys i jest nam ciężko.A 1500zł to inwestujemy w zajęcia dodatkowe dla dzieci.

Nie jesteś mądra polka lecz upośledzony troll!

G
Gość
2019-08-21T06:17:29 02:00, Nie w Polsce:

500 to pieniadze wyrzucone w błoto dla darmozjadów

Polsat, czy TVN mózg Ci wyprały?

G
Gość
2019-08-21T21:28:04 02:00, wroclawianin:

Nie moge przeciez glosowac na oszustow z PiS, ktorzy zrobili w Ministerstwie Sprawiedliwosci farme trolli i partyjny folwark kolesi. Zaglosuje za stabilnoscia - zaglosuje za PO.

Swój, swojego zawsze znajdzie, pozna Dla mnie PO to zdrajcy i z.......!

w
wroclawianin

Nie moge przeciez glosowac na oszustow z PiS, ktorzy zrobili w Ministerstwie Sprawiedliwosci farme trolli i partyjny folwark kolesi. Zaglosuje za stabilnoscia - zaglosuje za PO.

G
Gość
2019-08-20T08:33:44 02:00, BOLEC:

Na żadnego z nich ! Tylko prawdziwa prawica, czyli KONFEDERACJA !! Żadnym lewusów-platfusów, oni już rządzili wystarczająco długo i dorpwadsili ten kraj nad przepaść. Nam potrzeba polityka pokroju Margateth Teatcher lub Ronalda Reagana, kogoś kto skończy z socjalizmem, obniży naprawdę podatki i da ludziom wędkę zamiast ryby, tak aby mogli sami na siebie pracować !!

Dlaczego GW nie publikuje nikogo z kandydatów KONFEDERACJI skoro to ugrupowanie w sondażach ma realne szanse przekroczyć próg wyborczy ??

2019-08-20T10:26:19 02:00, znawca tematu:

Prawdziwa ruska onuca. Polak nie obraża swoich Rodaków. Chroń Nas Panie Boże przed takimi "patriotami".

2019-08-20T12:55:20 02:00, BOLEC:

Bzdura, ruskich nie trawię, moja rodzina ma z nimi jak najgorsze doświadczenia ! Prawdziwy Patryjota głosuje na KONFEDERACJĘ nie dlatego że ona ma coś wspólnego z Moskową, ale właśnie dlatego że z Moskwa i Brukselą nie chce mieć NIC wspólnego! Ani jedna ani druga centrala nie jest nam potrzebna, umiemy się rządzić sami, a szansą dla Polski jest jedynie własność prywatna, niskie podatki, jak najmniejsza biurokracja i ograniczenie Państwowego inwentarcjonizmu i etatyzmu do minimum. I wtedy kraj będzie się tak rozwijał że żadna Moskwa czy Bruksela z ich marksistowskimi towarzyszami nie będzie nam potrzebna !!

Szanuje!

G
Gość

A gdzie konfederacja?

Dodaj ogłoszenie