reklama

Wybory do rad osiedli. Oto pełna lista kandydatów

Malwina Gadawa
Malwina Gadawa
Jarosław Jakubczak
Przedstawiamy pełną listę kandydatów do rad osiedli we Wrocławiu. Wybory odbędą się w niedzielę, 23 kwietnia. Zobacz, kto kandyduje w Twoim okręgu, a kto już teraz może być pewien mandatu.

Wszystkich mandatów w 48 radach jest 798. Nie we wszystkich okręgach wyborczych na poszczególnych osiedlach wybory się odbędą, ponieważ w niektórych zarejestrowano taką samą liczbę kandydatów, ile jest miejsc w radzie, więc osoby te obejmą mandat radnego bez wyborów.

Taka sytuacja ma miejsce na osiedlach: Świniary, Bieńkowice, Huby (okręg nr 2), Pilczyce-Kozanów-Popowice Płn. (okręg nr 1), Pracze Odrzańskie (okręg nr 1), Strachocin-Swojczyce-Wojnów (okręg nr 1), Osobowice-Rędzin (okręg nr 2), Kuźniki (okręg nr 2) i Powstańców Śląskich (okręg nr 2).

Głosowanie odbędzie się 23 kwietnia. Będzie trwała od godz. 8.00 do 20.00. Co może rada osiedla? Rady osiedla opiniują m.in. decyzje o lokalizacji handlu, usług, rzemiosła, a także zmian w rozkładzie komunikacji miejskiej czy inwestycje planowane przez miejskie władze.

PEŁNA LISTA KANDYDATÓW DO RAD OSIEDLI WE WROCŁAWIU:

Bieńkowice

Okręg wyborczy nr 1

  • Andrzej Czesław Babij
  • Józef Gabryluk
  • Małgorzata Hornik
  • Joanna Elżbieta Kozłowska-Kempa
  • Grzegorz Krawczyszyn
  • Adam Krzysztof Kuś
  • Aleksander Martin
  • Jacek Aleksander Martin
  • Włodzimierz Marek Misieczko
  • Rajmund Jacek Papiernik
  • Dominika Pawłowska
  • Andrzej Zbigniew Siciński
  • Jolanta Maria Stefanik
  • Marcin Wasilewski
  • Andrzej Michał Wysocki

W okręgu wyborczym głosowania nie przeprowadza się, ponieważ liczba zarejestrowanych kandydatów jest równa liczbie mandatów przypadających na ten okręg.

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice
Okręg wyborczy nr 1

  • Marcin Bobiński
  • Aleksander Henryk Ciok
  • Anna Dudziuk-Dudzik
  • Jowita Anna Gross-Mazurska
  • Jakub Bartłomiej Horbaczewski
  • Mateusz Zbigniew Janusz
  • Iwona Zofia Jędrychowska
  • Barbara Bronisława Krzyszkowska
  • Artur Wojciech Mazurski
  • Katarzyna Anna Okonek-Kańczukowska
  • Leszek Papuszka
  • Paweł Kordian Wawrzynowic

z

Okręg wyborczy nr 2

  • Leszek Grzegorz
  • Janusz Stanisław Dac
  • Damian Wojciech Dudała
  • Grażyna Magdalena Jaworska
  • Ignacy Mieczysław Jurowicz
  • Jędrzej Jerzy Kałuża
  • Karolina Korona
  • Sebastian Jan Kosendiak
  • Agnieszka Kubit
  • Maria Joanna Mazur

Okręg wyborczy nr 3

  • Ryszard Franciszek Banach
  • Bogdan Marian Chmielak
  • Olga Joanna Dokowicz
  • Łukasz Andrzej Fedak
  • Elżbieta Francuz
  • Maciej Wołodko
  • Jan Piotr Żuczkowski

Borek

Okręg wyborczy nr 1

  • Ewa Małgorzata Barska
  • Miłosław Aleksander Czekaj
  • Adam Aleksander Furtak
  • Maria Holak Aniceta
  • Łukasz Władysław Malitowski
  • Marek Daniel Matkowski
  • Filip Matusiak
  • Piotr Zbigniew Palacz
  • Stanisław Rogala
  • Mariusz Robert Sinior
  • Jadwiga Szpala
  • Tomasz Krzysztof Turalski

Okręg wyborczy nr 2

  • Piotr Bronowicki
  • Tytus Kacper Dudek
  • Gerard Jakub Dudziński
  • Jacek Hamkało
  • Dominik Marek Janeczko
  • Krzysztof Dariusz Kamiński
  • Marek Leśniak
  • Agnieszka Mikulska
  • Henryk Niżniowski
  • Maria Ewa Nowak
  • Szymon Siwek
  • Krzysztof Ryszard Superson
  • Krzysztof Karol Śledziński
  • Marcin Robert Wolny

Brochów

Okręg wyborczy nr 1

  • Elżbieta Bożena Anusiewicz
  • Artur Foczpaniak
  • Marek Henryk Górecki
  • Marcin Piotr Grabowski
  • Sebastian Jerzy Hruszczak
  • Bogusława Kramarz
  • Wanda Jadwiga Krawczyk
  • Anna Maria Palińska
  • Janusz Antoni Rutański
  • Marek Dariusz Sadowski
  • Jakub Jan Szymczak
  • Irena Róża Terpiłowska
  • Barbara Teresa Wosik

Okręg wyborczy nr 2

  • Gołębiewski Janusz
  • Hardej Ryszard
  • Kita Tomasz
  • Michoński Jarosław Eugeniusz
  • Narolski Józef Marian
  • Ozdoba Remigiusz
  • Pacholska Agata Jadwiga
  • Reczulska Beata
  • Szymański Piotr
  • Świrski Kazimierz Bronisław
  • Zborowski Artur Robert

Gaj

Okręg nr 1

  • Michał Andrzej Bartoszko
  • Tadeusz Bystry
  • Maciej Jacek Dusza
  • Robert Artur Januszkiewicz
  • Wojciech Krzysztof Januszkiewicz
  • Anna Katarzyna Jurkiewicz
  • Marcin Michał Kaczkowski
  • Wojciech Mateusz Kurzyjamski
  • Krzysztof Konrad Lewandowski
  • Sławomir Piotr Lewandowski
  • Zofia Krystyna Michalska
  • Bolesław Krzysztof Olszewski
  • Elżbieta Marta Pindral
  • Małgorzata Gabriela Ryfa
  • Andrzej Soliński
  • Wojciech Walczak
  • Jerzy Antoni Wardecki

Okręg nr 2

  • Marian Badziak
  • Barbara Dziekan
  • Andrzej Nawrot
  • Marian Pultowicz
  • Jan Adam Surma
  • Michał Urbański
  • Jolanta Wybieralska
  • Stefan Zydorowicz

Okręg nr 3

  • Adam Mieczysław Chodaczyński
  • Danuta Kamieńska-Lenczner
  • Piotr Łukasz Nawrotek
  • Józef Nowakowski
  • Grzegorz Piotr Pytlarz
  • Adam Andrzej Wojtaszewski
  • Kazimierz Szczepan Zagrodnik

Gajowice

Okręg wyborczy nr 1

  • Janusz Chudzik
  • Krzysztof Derenowski
  • Ryszard Stefan Kessler
  • Krystyna Maria Nankowska
  • Bronisława Kazimiera Springer
  • Magdalena Tuła
  • Stanisława Zalewska

Okręg wyborczy nr 2

  • Andrzej Stanisław Bokało
  • Michał Paweł Janusik
  • Józefa Kozłowska
  • Bogdan Lewandowski
  • Krystyna Mazurek
  • Małgorzata Anna Mikołajewska-Janiaczyk
  • Patrycja Anna Nocula Rydz
  • Paweł Pomian
  • Marcin Rydz
  • Eugenia Teresa Sadłowska-Kucharska
  • Jan Sęk
  • Henryk Swół
  • Stefan Andrzej Świgoń

Okręg wyborczy nr 3

  • Janina Barbara Boczkowska
  • Mirosław Waldemar Iwanicki
  • Paweł Maciej Jarnicki
  • Adam Jerzy Kruk
  • Jacek Edward Makówka
  • Adam Murawski
  • Irena Zofia Popiel
  • Andrzej Puzio
  • Anna Wiśniewska

Gądów – Popowice Płd.

Okręg wyborczy nr 1

  • Andrzejczak Marian Władysław
  • Burska-Urbanowicz Alicja
  • Gawlińska Danuta Teresa
  • Mazij Wojciech Jerzy
  • Skulski Zbigniew
  • Walaszczyk Łukasz Patryk

Okręg wyborczy nr 2

  • Katarzyna Maria Biernat
  • Grzegorz Artur Domagała
  • Anna Irena Gancarz
  • Artur Paweł Iwan
  • Sławomir Andrzej Kluszycki
  • Janusz Feliks Kryciński
  • Łukasz Krzyśko
  • Michał Andrzej Piegzik
  • Andrzej Płocki

Okręg wyborczy nr 3

  • Władysław Kazimierz Dąbrowski
  • Tadeusz Antoni Duszeńko
  • Ryszard Jan Kempiński
  • Kornel Kazimierz Kołczyk
  • Marian Krzysztofik
  • Andrzej Marek Makowski
  • Aleksander Albert Szczepanowski
  • Nowicka Maria Józefa Szudy
  • Dariusz Walerian Tadeuszyk
  • Teresa Tadeuszyk
  • Bogdan Wodecki

Grabiszyn-Grabiszynek

Okręg wyborczy nr 1

  • Diana Magdalena Ambroziak
  • Beata Cecylia Andrejewicz
  • Władysław Andrejewicz
  • Czesław Edward Bieś
  • Michał Edmund Chrisowergis
  • Piotr Paweł Czerwiński
  • Oskar Damian Dolot
  • Elżbieta Dziągwa
  • Henryk Jędrysiak
  • Bartosz Leszek Jungiewicz
  • Jakub Stefan Kopacz
  • Andrzej Kosiek
  • Matthew Aaron La Fontaine
  • Katarzyna Elżbieta Lubiniecka-Różyło
  • Jakub Edward Malicki
  • Krzysztof Klemens Matolicz
  • Joanna Beata Motylska-Komsta
  • Marcin Bronisław Pawłowicz
  • Alina Stanisława Purzyc
  • Bartosz Aleksander Senderek
  • Maciej Łukasz Szczepanik
  • Michał Sznajder
  • Krystyna Zagórna
  • Bożena Elżbieta Zajączkowska
  • Teresa Zofia Zielińska

Okręg wyborczy nr 2

  • Katarzyna Bańcerowska
  • Paweł Łukasz Borecki
  • Sylwia Dorota Charłampowicz
  • Anna Krystyna Daleszyńska
  • Maria Jagoda Kostrzewa-Żołnierz
  • Ryszard Maksymilian Makowski
  • Janina Dorota Pławnicka
  • Małgorzata Bogumiła Pyka
  • Wioletta Anna Smardz
  • Agnieszka Maria Stanimir
  • Małgorzata Subzda
  • Marta Szumielewicz
  • Wojciech Maciej Wereszko
  • Waldemar Krzysztof Wójcik

Huby

Okręg wyborczy nr 1

  • Piotr Krzysztof Lipiński
  • Czesław Piekaruk
  • Piotr Ireneusz Przybyszewski
  • Jan Socha
  • Michał Oskar Stawowczyk
  • Sylwia Anna Szafrańska
  • Robert Alfred Wagner
  • Jadwiga Iwona Wasilewska
  • Urszula Włodarska
  • Stanisław Wysoczański
  • Krzysztof Zalewski

Okręg wyborczy nr 2

  • Maria Jolanta Helińska
  • Halina Teresa Kuberska
  • Krzysztof Piotr Kulig
  • Ewa Maria Miedzińska
  • Ilona Monika Szemerda
  • Andrzej Szopa
  • Monika Włodarczyk

Okręg wyborczy nr 3

  • Maciej Borowski
  • Mateusz Robert Cieniawski
  • Barbara Madej
  • Angelika Milczanowska
  • Jan Nosowicz
  • Patrycja Maria Sikora
  • Wanda Franciszka Skwarka

W okręgu wyborczym numer 3 głosowania nie przeprowadza się, ponieważ liczba zarejestrowanych kandydatów jest równa liczbie mandatów przypadających na ten okręg.

Jagodno

Okręg wyborczy nr 1

  • Sebastian Piotr Adkonis
  • Agata Elżbieta Bensari
  • Sylwia Mariola Celińska
  • Paweł Janusz Daroch
  • Agnieszka Frankowska
  • Anna Jadwiga Gawęska-Dąbrowska
  • Marcin Wojciech Iwaniuk
  • Agnieszka Kamila Karlińska
  • Grażyna Teresa Kępa
  • Izabela Delfina Klisowska
  • Małgorzata Konieczna
  • Łukasz Kościński
  • Maria Krystyna Kowalska
  • Aniela Łukaszewicz-Sławińska
  • Grzegorz Ossowski
  • Arkadiusz Adam Petryszyn
  • Magdalena Teresa Watemborska
  • Jadwiga Bożena Wiśniewska
  • Bartosz Jaromir Zdrzałka
  • Tomasz Stanisław Żak

Jerzmanowo - Jarnołtów - Strachowice - Osiniec

Okręg wyborczy nr 1

  • Jarosław Andrzej Barański
  • Zofia Dąbrowska
  • Władysław Marian Drelichowski
  • Maciej Ryszard Izdebski
  • Danuta Jurczyk
  • Wiesław Zbigniew Kasjan
  • Jerzy Adam Kędzior
  • Beata Katarzyna Majecka
  • Grzegorz Kazimierz Majecki
  • Agnieszka Malicka
  • Tadeusz Jerzy Owczarek
  • Agnieszka Sylwia Polak
  • Jacek Jerzy Popecki
  • Zofia Elżbieta Rak
  • Jolanta Małgorzata Silingiewicz
  • Sławomir Roman Strzelecki
  • Dariusz Adam Żełubowski
  • Alfred Żygadło

Karłowice-Różanka

Okręg wyborczy nr 1

  • Barbara Anna Borzymowska
  • Piotr Tomasz Dołęga
  • Marek Mieczysław Dziedzic
  • Mariusz Lipiński
  • Ewa Mazela
  • Barbara Teresa Pokorny
  • Anna Grażyna Salamon
  • Joanna Daria Soja
  • Janina Tarnowska
  • Magdalena Anna Urbaniak
  • Marek Maciej Wąsowski

Okręg wyborczy nr 2

  • Małgorzata Jarmusz
  • Radosław Krupa
  • Irena Julia Lis
  • Marcin Robert Luraniec
  • Grzegorz Sebastian Maślanka
  • Stanisław Lucjan Pieńkowski
  • Ewa Suchożebrska

Okręg wyborczy nr 3

  • Dorota Helena Dzioba
  • Katarzyna Helena Klimkowska
  • Wojciech Józef Koredczuk
  • Dorota Irena Luzar
  • Agnieszka Marcinkowska
  • Jan Niemczyk
  • Aleksandra Kinga Obuchowicz-Sawicz
  • Hanna Puślecka
  • Mateusz Świerczyński
  • Michał Karol Zaporowski

Okręg wyborczy nr 4

  • Magdalena Kaczkowska
  • Henryk Kozłowski
  • Marcin Bogdan Krzykowski
  • Jan Łukowski
  • Agnieszka Malec
  • Edward Milewski
  • Piotr Jan Porowski
  • Dagmara Anna Rawska
  • Mariola Skowron
  • Wojciech Wincenty Wojtasi

k

Okręg wyborczy nr 5

  • Katarzyna Agnieszka Figaszewska
  • Paweł Grzegorz Gajdecki
  • Jakub Andrzej Józefiak
  • Łukasz Henryk Kaczkowski
  • Artur Jan Klamka
  • Irena Teresa Łacina
  • Wojciech Zbigniew Olszewski
  • Jan Sobociński
  • Adam Zabor
  • Przemysław Zankowski

Klecina

Okręg wyborczy nr 1

  • Ewa Lidia Cząstkiewicz
  • Agata Justyna Dras-Chmielewska
  • Zofia Drzewiecka
  • Ireneusz Zygmunt Gawiński
  • Monika Małgorzata Hauzer
  • Katarzyna Agnieszka Heliasz
  • Anna Huzarska
  • Eugenia Jedynak
  • Liliana Kiczak
  • Renata Anna Kolpenicka
  • Marek Krukowski
  • Agnieszka Kurek
  • Joanna Małgorzata Launer-Kubik
  • Maciej Adam Leńczyk
  • Henryk Józef Maciejewski
  • Wincenty Magnowski
  • Zbigniew Michalewski
  • Wiktor Mikołaj Pelc
  • Justyna Marta Piechota
  • Krystyna Maria Sawicka
  • Ewa Grażyna Sorsa
  • Rafał Marian Stryjak
  • Krystyna Tylman
  • Barbara Kinga Wajda
  • Grzegorz Jan Wajda
  • Rafał Marcin Walkowiak
  • Regina Ewa Zapart

Kleczków

Okręg wyborczy nr 1

  • Marcin Mariusz Chabier
  • Ryszard Józef Dydacki
  • Ewa Ibron
  • Katarzyna Ibron
  • Urszula Kosoń
  • Joanna Makul
  • Piotr Midek
  • Maria Iwona Morawska
  • Małgorzata Bożena Mróz
  • Elżbieta Maria Olejniczak
  • Rafał Krzysztof Olejniczak
  • Zbigniew Antoni Pikus
  • Paweł Wojciech Piotrowicz
  • Agnieszka Karolina Rodzik
  • Barbara Rodzik
  • Grzegorz Janusz Rodzik
  • Irena Maria Rozwandowicz
  • Remigiusz Szczytko

Kowale

Okręg wyborczy nr 1

  • Radosław Tomasz Dobrucki
  • Elżbieta Furmańska
  • Marta Helena Garbacz
  • Marek Władysław Jakób
  • Artur Stanisław Kazimierowicz
  • Maria Anna Lewandowska
  • Katarzyna Elżbieta Matuszak
  • Maciej Leszek Matuszak
  • Marzena Ewa Mickiewicz
  • Michał Marcin Mierzejewski
  • Maciej Piotr Pietruńko
  • Andrzej Rosowski
  • Renata Elżbieta Trojak
  • Sebastian Cezary Ucinek
  • Wanda Wierzbołowska
  • Arkadiusz Włodarski
  • Maciej Aleksander Wolak
  • Agnieszka Barbara Wypart
  • Marek Włodzimierz Żuk

Krzyki-Partynice
Okręg wyborczy nr 1

  • Alicja Dominika Bachmińska
  • Mariusz Tomasz Bigos
  • Robert Mirosław Butwicki
  • Stanisław Grzegorz Chudy
  • Adam Sławomir Domagała
  • Jadwiga Jolanta Domaszewicz
  • Joanna Marta Furtak-Pobrotyn
  • Maria Jaracz
  • Barbara Jodłowska-Żak
  • Anna Małgorzata Siedlęczka
  • Krzysztof Zbigniew Szłapka
  • Bartosz Sergiusz Woźny

Okręg nr 2

  • Izabela Katarzyna Burak
  • Mateusz Jacek Cedro
  • Monika Chudzicka
  • Barbara Krystyna Dojlido
  • Danuta Dudek
  • Antoni Ferenc
  • Krystyna Halina Gęsiak-Piątkowska
  • Przemysław Witold Gruca
  • Daniela Inorowicz
  • Eugeniusz Marek Kaniasty
  • Mieczysław Kwiecień
  • Iwo Karol Matecki
  • Alicja Michalska
  • Beata Joanna Olejnik
  • Urszula Opłocka
  • Wojciech Jakub Piątkowski
  • Andrzej Justyn Piszel
  • Agnieszka Zofia Superson-Winkowska
  • Teresa Sycz
  • Łukasz Szczepara
  • Kazimierz Marian Szosler
  • Florian Johannes Urbański
  • Marcin Winkowski
  • Marcin Wojtera
  • Agnieszka Wojtyczka
  • Marian Żak

Księże

Okręg wyborczy nr 1

  • Sławomir Bryłka
  • Teresa Maria Bryłka
  • Barbara Małgorzata Choinka
  • Krzysztof Demków
  • Franciszek Jerzy Figiel
  • Marzena Fortuna
  • Dariusz Jan Jodłowski
  • Wiesław Edward Jurasz
  • Jacek Adam Kliszczak
  • Waldemar Jacek Kłodnicki
  • Arkadiusz Julian Kmieć
  • Marek Krawców
  • Rafał Jan Kuczykowski
  • Ireneusz Łukasz Łabuda
  • Dariusz Mącarz
  • Robert Marian Rękawik
  • Witold Jan Studniarczyk
  • Ewa Barbara Trzcińska
  • Zofia Antonina Zdanowicz

Kuźniki

Okręg wyborczy nr 1

  • Wojciech Bogdan Biskup
  • Dariusz Duczemiński
  • Stanisława Jakubowska
  • Patrycja Ewa Nowakowska
  • Michał Tomasz Pers
  • Łucja Rachalewska
  • Renata Sobczyńska-Baron

Okręg wyborczy nr 2

  • Dorota Bożek
  • Waldemar Dziekan
  • Adam Garbicz
  • Stanisław Grocholski
  • Henryk Haba
  • Maria Jędrycha
  • Danuta Potaczek
  • Elżbieta Stępień
  • Zygmunt Sutkowski
  • Bożena Wójcik

W okręgu wyborczym numer 2 głosowania nie przeprowadza się, ponieważ liczba zarejestrowanych kandydatów jest równa liczbie mandatów przypadających na ten okręg.

Leśnica

Okręg wyborczy nr 1

  • Jacek Dionizy Barski
  • Damian Janczak
  • Arkadiusz Tomasz Kęsoń
  • Jan Andrzej Kułacz
  • Elżbieta Miedzińska
  • Bronisław Piela
  • Anna Maria Pietrońska
  • Józef Piskorski
  • Mariusz Jerzy Rusinek
  • Sebastian Tomasz Rydz
  • Krzysztof Skrypak
  • Mateusz Łukasz Śnieżek

Okręg wyborczy nr 2

  • Wanda Dąbrowska
  • Joanna Dorota Lisowska
  • Bartosz Mateusz Michalak
  • Roman Płatek
  • Tomasz Zbigniew Przystaś
  • Tadeusz Rohatyński
  • Zbigniew Wojciechowski

Okręg wyborczy nr 3

  • Monika Jolanta Brodzka
  • Marian Adam Cieślik
  • Urszula Aleksandra Deska
  • Elżbieta Jadwiga Krzak
  • Teresa Barbara Molęda
  • Kamil Piotr Nowak
  • Izabela Wanda Pieniążczak
  • Agnieszka Katarzyna Ptak
  • Bartosz Jan Rojek
  • Łukasz Władysław Szczęsny
  • Jakub Szpiegowski

Lipa Piotrowska

Okręg wyborczy nr 1

  • Elżbieta Iwona Cegieła
  • Teresa Chmiel
  • Józef Chwedorowicz
  • Grzegorz Cieślik
  • Mariusz Piotr Jaworski
  • Przemysław Piotr Kowalski
  • Aleksandra Alicja Krupa
  • Maria Teresa Kubacka
  • Justyna Marta Leoszkiewicz-Żygadło
  • Jadwiga Mazur
  • Mateusz Piotr Nogala
  • Artur Krzysztof Nowak
  • Mariusz Roman Pigłowski
  • Helena Elżbieta Rak
  • Jacek Robert Rączkowski
  • Krystyna Sikorska-Niemiec
  • Janina Lucyna Suszko
  • Marcin Maciej Syperek

Maślice

Okręg wyborczy nr 1

  • Robert Marek Gąsiecki
  • Tomasz Kuna
  • Robert Kunysz
  • Joanna Masiak
  • Maja Konstancja Olszowy
  • Bartosz Błażej Rochmiński
  • Marta Magdalena Rybińska
  • Joanna Stasiak
  • Ewa Olga Szymczak-Korusiewicz
  • Marek Jan Witek
  • Bożena Wyszomirska-Pióro

Okręg wyborczy nr 2

  • Renata Cierniak
  • Waldemar Grzegorz Cwynar
  • Sławomir Antoni Czerwiński
  • Barbara Duliniec
  • Iwona Magdalena Guderska
  • Michał Sebastian Kot
  • Grażyna Krystyna Lange
  • Jakub Jerzy Mańkowski
  • Przemysław Oktawian Miara
  • Katarzyna Elwira Mielniczek
  • Maria Paprota-Borak
  • Tomasz Zygmunt Patoła
  • Gabriela Ryczek
  • Tadeusz Maria Smulikowski
  • Michał Adam Sobczak
  • Michał Gabriel Stelmasiński
  • Aleksandra Karolina Szczygieł
  • Karolina Maria Szczygieł
  • Irena Teresa Szpyrko
  • Jakub Szrajber
  • Magdalena Tarczyńska
  • Kamil Robert Tarczyński
  • Ewa Wojewoda
  • Mariusz Stanisław Wojtków

Muchobór Mały

Okręg wyborczy nr 1

  • Krzysztof Cyprian Krzyżoś
  • Artur Robert Mizuro
  • Marek Robert Monieta
  • Urszula Maria Nowak
  • Krystian Andrzej Nyz
  • Wojciech Andrzej Partyka
  • Piotr Roman Poliszuk
  • Małgorzata Justyna Skórzyńska
  • Maciej Mikołaj Skórzyński
  • Henryk Wardzyński
  • Irena Halina Wasilewska

Okręg wyborczy nr 2

  • Mirosław Andrzej Dusza
  • Marianna Kazimiera Gidaszewska
  • Czesław Wojciech Gliński
  • Rafał Klisiewicz
  • Maciej Krzysztof Lachowicz
  • Marcin Jan Miszczyk
  • Wojciech Zdzisław Mizuro
  • Mateusz Sułot

Muchobór Wielki

Okręg wyborczy nr 1

  • Jan Adamowicz
  • Andrzej Konrad Borsuk
  • Daniel Michał Cisło
  • Iwona Małgorzata Cisło
  • Damian Dariusz Dumycz
  • Miłosz Fąferek
  • Łukasz Geisler
  • Jarosław Góral
  • Ewa Maria Jażdżyk
  • Agnieszka Kapysz
  • Lilia Kilian
  • Władysław Adam Kłysa
  • Tomasz Paweł Kucharski
  • Anna Dorota Kurgan
  • Marcin Zygmunt Mękarski
  • Krzysztof Zygmunt Nemś
  • Marek Olchówka
  • Sławomir Marek Stawicki
  • Piotr Stefan Sterc
  • Mariusz Strzelecki
  • Wiesław Maksymilian Suropek
  • Jacek Andrzej Szczykowski
  • Tomasz Franciszek Szkudlarski
  • Katarzyna Szkwerko
  • Adam Szylko
  • Bartłomiej Arkadiusz Tylkowski
  • Wioleta Ludwika Wiśniewska
  • Gabriel Michał Wiśniewski
  • Jolanta Maria Wołąsewicz

Nadodrze

Okręg wyborczy nr 1

  • Marian Franciszek Adamski
  • Agnieszka Anna Bielińska
  • Marek Zbigniew Dudek
  • Piotr Jakub Fereński
  • Urszula Horak Eugenia
  • Joanna Emilia Kamecka
  • Arkadiusz Łukasz Kuna
  • Aleksandra Kwaśniak
  • Bartłomiej Marian Lis
  • Justyna Wanda Misiewicz
  • Danuta Małgorzata Naskręcka
  • Beata Małgorzata Nienartowicz
  • Aleksander Marek Obłąk
  • Katarzyna Anna Piwko
  • Lucyna Stanisława Ratajczak
  • Dorota Romanowska
  • Jerzy Józef Skoczylas
  • Józef Smętek
  • Aleksandra Marta Sochańczak

Okręg wyborczy nr 2

  • Joanna Buszek
  • Alicja Caban
  • Izabela Maria Duchnowska
  • Jadwiga Gałęcka
  • Kazimierz Adam Kołodziej
  • Michał Adam Litwiniec
  • Jan Lupomesky
  • Agnieszka Miciuk
  • Bernard Olszewski
  • Edward Pałysa
  • Robert Paweł Reisigovă-Kielawski
  • Ewa Sawidis
  • Sawas Sawidis
  • Marcin Łukasz Sporek
  • Jarosław Robert Steciuk
  • Jerzy Antoni Sznerch
  • Małgorzata Zygadło
  • Marek Dariusz Zygadło

Nowy Dwór
Okręg wyborczy nr 1

  • Krzysztof Borczyk
  • Anna Krawczyk
  • Krystyna Henryka Niementowska
  • Krzysztof Olbert
  • Janina Maria Ostrowska
  • Jerzy Kazimierz Sekulski
  • Elżbieta Anna Wojtuś

Okręg wyborczy nr 2

  • Władysława Rozalia Galej
  • Maciej Roman Iwanczewski
  • Leszek Czesław Kobryń
  • Małgorzata Molenda
  • Michał Tomasz Selucha
  • Lucyna Beata Wegnerowicz-Kieda

Okręg wyborczy nr 3

  • Alicja Huk
  • Krzysztof Kaucz
  • Józefa Kubacka
  • Marlena Joanna Mermel
  • Łukasz Olbert
  • Agnieszka Pajkert
  • Bożena Jadwiga Rybark
  • Aneta Agnieszka Tokarz
  • Monika Witkowska

Ołbin

Okręg wyborczy nr 1

  • Małgorzata Karolina Domal-Kowalska
  • Wiesław Gosławski
  • Maria Kraszewska
  • Stanisław Kraszewski
  • Marcin Stanisław Kurowski
  • Tomasz Orlicz
  • Małgorzata Puchalska
  • Anna Sawicka
  • Władysław Sikorski
  • Jarosław Skórski
  • Jan Świerzewicz
  • Katarzyna Walachowska
  • Grażyna Joanna Wilk

Okręg wyborczy nr 2

  • Barbara Maria Ginter
  • Klaudia Krystyna Jachira
  • Anastazja Kaczyńska
  • Edyta Anna Kolasińska
  • Elżbieta Katarzyna Leśny
  • Zdzisław Kazimierz Matyniak
  • Grzegorz Sławomir Pochodyła
  • Damian Andrzej Sandelewski
  • Maciej Piotr Słobodzian
  • Marek Lech Stefan
  • Paweł Piotr Wikliński

Okręg wyborczy nr 3

  • Daniel Henryk Bronowicki
  • Małgorzata Cichosz
  • Michał Krzysztof Jankowski
  • Rafał Paweł Kwiatkowski
  • Jolanta Ewa Łukasik
  • Jadwiga Paszkiewicz
  • Janina Irena Paśnik
  • Bartłomiej Jan Postek
  • Mateusz Marcin Powązka
  • Ewa Franciszka Słowikowska
  • Urszula Słowikowska
  • Estera Małgorzata Szumilak
  • Błażej Jakub Szymczak
  • Iwona Hanna Szymczak
  • Renata Beata Szymik
  • Adrian Rafał Zawisza

Okręg wyborczy nr 4

  • Lidia Maria Jarmułowicz
  • Henryk Koczan
  • Marta Magdalena Kozłowska
  • Elżbieta Krystyna Majchrzak
  • Wiktoria Matejko
  • Halina Bożena Ostapowicz
  • Magdalena Patrycja Rozwadowska
  • Ewa Władysława Steller
  • Karol Adam Steller
  • Łukasz Szatanek

Ołtaszyn

Okręg wyborczy nr 1

  • Dorota Elżbieta Chrzanowska-Jarosławska
  • Przemysław Chybiński
  • Barbara Ewa Focht
  • Urszula Barbara Gabor-Zielińska
  • Sergiusz Łukasz Głód
  • Marek Wojciech Granowicz
  • Beata Justyna Grochmal
  • Katarzyna Iwona Hałaczkiewicz
  • Jacek Wojciech Jońca
  • Bogusława Ilona Kawałko
  • Iwona Elżbieta Kowalska
  • Małgorzata Zenona Kozłowska-Lelito
  • Maciej Jarosław Kucfir
  • Andrzej Jerzy Kwaśnica
  • Anna Ewa Leończyk
  • Marian Moczułowski
  • Eugeniusz Ryszard Piotrowski
  • Paweł Piotr Przybylski
  • Antoni Puć
  • Krystyna Maria Sawińska
  • Edyta Skuła
  • Alicja Danuta Urban
  • Małgorzata Wawrzyńska
  • Mirosław Adam Wiech
  • Sebastian Dariusz Wilk
  • Jadwiga Zawiślak

Oporów

Okręg wyborczy nr 1

  • Barbara Babiszewska
  • Dobrosława Olga Binkowska
  • Jolanta Maria Charzewska-Miller
  • Patryk Ciechanowski-Mirek
  • Alina Drapella Hermansdorfer
  • Sebastian Jan Gonciarz
  • Jakub Kajetan Hetmańczuk
  • Damian Michał Irek
  • Sebastian Łukasz Lorenc
  • Renata Marko
  • Barbara Natalia Mróz-Gorgoń
  • Krzysztof Plewa
  • Paweł Marian Przystawa
  • Włodzimierz Sarniak
  • Karina Julia Wiślicka
  • Jakub Jacek Wolski

Osobowice-Rędzin

  • Okręg wyborczy nr 1
  • Hanna Barbara Adamczyk
  • Waldemar Jacek Basiak
  • Artur Błaszkiewicz
  • Andrzej Dariusz Cymanek
  • Krzysztof Włodzimierz Dubik
  • Igor Łukasz Dubis
  • Piotr Krzysztof Gonet
  • Tomasz Jan Kajdanowicz
  • Paweł Kierakowicz
  • Monika Iwona Kowalska
  • Maciej Radosław Królewicz
  • Artur Kuźniacki
  • Joanna Izabela Nawrot
  • Marek Piotr Nawrot
  • Krzysztof Konrad Nogieć
  • Łukasz Parys
  • Anna Katarzyna Preś
  • Piotr Sietkiewicz
  • Dariusz Piotr Sitarz
  • Sylwia Ewa Spychała
  • Marek Suwara
  • Anna Żebruń

Okręg wyborczy nr 2

  • Hanna Gonciarz
  • Danuta Żygadło

W okręgu wyborczym numer 2 głosowania nie przeprowadza się, ponieważ liczba zarejestrowanych kandydatów jest równa liczbie mandatów przypadających na ten okręg.

Pawłowice

Okręg wyborczy nr 1

  • Aleksandra Anna Bienias
  • Tadeusz Marceli Biliński
  • Marzena Bogusz
  • Gabriela Ciesielska
  • Marcin Jerzy Gruszko
  • Anna Maria Jakiel
  • Karolina Anna Jakiel
  • Wojciech Tadeusz Jakubik
  • Lidia Maria Kamińska
  • Bogusław Andrzej Książek
  • Andrzej Marian Kuczaj
  • Jerzy Mieczysław Łaskawiec
  • Radosław Macuski
  • Marek Tomasz Mazur
  • Ewa Helena Nojek
  • Jacek Paweł Orzechowski
  • Marek Grzegorz Pajdowski
  • Zbigniew Stanisław Pawełkiewicz
  • Marta Pyrcz
  • Magdalena Anna Skrabut-Konderla
  • Beata Małgorzata Szczypka-Marciniak
  • Klaudia Maria Tokar
  • Rafał Ziglewski

Pilczyce-Kozanów-Popowice Płn.

Okręg wyborczy nr 1

  • Emilia Chmura
  • Jadwiga Grabowska
  • Andrzej Horski
  • Barbara Wanda Katarzyńska
  • Ryszard Krzysztof Kuzia
  • Anna Litońska Stawirej
  • Henryk Jan Macała
  • Jerzy Bronisław Mitkiewicz
  • Konrad Postawa
  • Artur Skrzypiec

Okręg wyborczy nr 2

  • Marek Tadeusz Glibowski
  • Rafał Kłosiński
  • Waldemar Małys
  • Wiesław Edward Szczurowski
  • Władysław Szopa

Okręg wyborczy nr 3

  • Marcin Paweł Budzisz
  • Janina Chlebińska
  • Bożena Małgorzata Frączek
  • Edward Humiński
  • Marek Waldemar Lewicki
  • Stanisław Jerzy Zatoń

W okręgu wyborczym numer 3 głosowania nie przeprowadza się, ponieważ liczba zarejestrowanych kandydatów jest równa liczbie mandatów przypadających na ten okręg.

Okręg wyborczy nr 4

  • Józef Bidziński
  • Halina Czapnik
  • Iwona Barbara Czarnecka
  • Rajmund Maria Gołębiowski
  • Wiesław Stanisław Hormański
  • Iwona Krzemińska-Borecka
  • Maria Teresa Miniewska
  • Grażyna Misiec
  • Damian Andrzej Szpalerski
  • Andrzej Przemysław Welc

Okręg wyborczy nr 5

  • Ewa Garncarek-Zarzycka
  • Mirosław Kapłon Tomasz
  • Krystyna Nowacka
  • Marta Agnieszka Słowikowska
  • Elżbieta Wiesława Walat
  • Maria Żłobińska-Perlicka

Plac Grunwaldzki
Okręg wyborczy nr 1

  • Danuta Anna Dorna
  • Halina Harasna
  • Piotr Jerzy Jelonkiewicz
  • Grażyna Hanna Josiak
  • Dariusz Zenon Kruszewski
  • Maciej Janusz Lewandowski
  • Bartłomiej Stanisław Osławski
  • Ryszard Andrzej Rychter
  • Kinga Eliza Senicka
  • Dorota Józefa Surman
  • Adrian Wiktor Wąsik
  • Gabriela Grażyna Wojteczko
  • Aleksandra Małgorzata Zienkiewicz
  • Anna Małgorzata Żurawska

Okręg wyborczy nr 2

  • Irena Bojczuk
  • Jan Bogusław Czarnecki
  • Maria Jankowska
  • Adam Jaworski
  • Andrzej Paweł Kurtyka
  • Marian Litwa
  • Izabela Maria Łęska-Tarczyńska
  • Wanda Merwińska
  • Bożena Pawelec
  • Julia Teresa Rondzisty
  • Krystyna Jadwiga Tuczyńska
  • Wanda Wiesława Ziembicka-Has

Polanowice-Poświętne-Ligota

Okręg wyborczy nr 1

  • Eugeniusz Hipolit Bryda
  • Dorota Dmitruk
  • Maria Grodzicka
  • Zofia Kawecka
  • Joanna Ewa Konewecka-Małek
  • Ryszard Mieczysław Konewecki
  • Bartłomiej Piotr Kucmus
  • Małgorzata Ewa Maciejewska
  • Krzysztof Małek Bogusz
  • Beata Maskos
  • Krzysztof Tadeusz Mąkolski
  • Marzenna Małgorzata Nowicka
  • Michał Nowicki
  • Małgorzata Palinger
  • Anna Magdalena Pasikowska
  • Stanisław Paszkowski
  • Melania Wita Pawlik
  • Katarzyna Pieńko
  • Łukasz Artur Salomon
  • Lesław Tomasz Sławiński
  • Adam Zbigniew Stankiewicz
  • Joanna Stańczyk
  • Maciej Kacper Stańczyk
  • Emilia Stącel
  • Bożena Alicja Szałowska
  • Elżbieta Teresa Świtalska
  • Maria Wolniewicz

Powstańców Śląskich

Okręg wyborczy nr 1

  • Michał Bereza
  • Bogusław Marian Kryszczuk
  • Krzysztof Bronisław Lubicz Miszewski
  • Jan Malina
  • Jolanta Jadwiga Stopa
  • Marek Szpara
  • Martyna Anita Wilk

Okręg wyborczy nr 2

  • Tamara Dorota Bartold
  • Anna Ewa Ekert-Tyszewicz
  • Karol Maluchnik
  • Adam Romuald Przybyszewski
  • Maciej Raińczuk
  • Wiesław Jarosław Samek

Okręg wyborczy nr 3

  • Stanisław Dratwa
  • Ryszard Michał Filiński
  • Mateusz Hertman
  • Małgorzata Irena Lasota
  • Krystyna Stanisława Pobiegun
  • Dariusz Robert Potrac
  • Aleksandra Lucyna Repczyńska-Wildeman

Okręg wyborczy nr 4

  • Krzysztof Andrzej Bielański
  • Antoni Zbigniew Grabowski
  • Barbara Irena Jasnowska
  • Marcin Kaczmarek
  • Michał Stanisław Kwiatkowski
  • Stanisław Zygmunt Mendocha
  • Leszek Wojciech Edward Pałka
  • Kinga Zuzanna Rękawiczna
  • Tadeusz Filip Terlecki

Pracze Odrzańskie
Okręg wyborczy nr 1

  • Józef Michał Baszak
  • Mieczysław Bąk
  • Jan Chaszczewski
  • Helena Cisowska
  • Anna Stanisława Dutczak
  • Leszek Kucharski
  • Justyna Jadwiga Rawska
  • Henryk Zbigniew Rawski
  • Marcin Piotr Sielecki
  • Henryk Szewczyk
  • Joanna Zawartka

W okręgu wyborczym numer 1 głosowania nie przeprowadza się, ponieważ liczba zarejestrowanych kandydatów jest równa liczbie mandatów przypadających na ten okręg.

Okręg wyborczy nr 2

  • Sebastian Grodecki
  • Adam Stanisław Karolczuk
  • Jadwiga Jolanta Miśkiewicz
  • Wojciech Piotr Pasieczny
  • Janina Wójciak

Przedmieście Oławskie

Okręg wyborczy nr 1

  • Magdalena Cypryjańska
  • Barbara Zdzisława Dudek
  • Adriana Urszula Gasik
  • Michał Rafał Głuszek
  • Katarzyna Emma Golimowska
  • Mariusz Golimowski
  • Magdalena Józefa Graszewicz
  • Marlena Ewa Joks
  • Lidia Magdalena Kruszewska
  • Jolanta Grażyna Kryjom
  • Robert Włodzimierz Lenard
  • Edyta Makowska
  • Wojciech Józef Makowski
  • Dominika Agata Mądry
  • Barbara Wiktoria Mitev
  • Magdalena Nawara
  • Monika Niedziałkowska
  • Andrzej Robert Niedziałkowski
  • Agata Magdalena Nowakowska-Duk
  • Bartosz Andrzej Skibiński
  • Jakub Andrzej Skibiński
  • Grzegorz Sobczak
  • Marta Magdalena Stożek
  • Joanna Szumiela
  • Wojciech Jan Wajda
  • Jan Aleksander Wieczorek
  • Andrzej Mirosław Zajst

Okręg wyborczy nr 2

  • Edward Andrzej Brusiłowicz
  • Paweł Maurycy Czechowski
  • Dorota Czesława Drożdżyńska
  • Agnieszka Dubaniowska
  • Piotr Charyton Dudek
  • Janusz Dzielendziak
  • Łukasz Włodzimierz Glina
  • Mirosława Maria Greś-Owsiak
  • Agnieszka Urszula Imiela
  • Mateusz Dawid Jarzembski
  • Bogusław Robert Machalski
  • Janusz Dariusz Micach
  • Stanisław Jan Paderewski
  • Michał Tadeusz Przybyło
  • Martyniusz Rafał Rak
  • Małgorzata Skoczylas
  • Marcin Mieczysław Sobieraj
  • Marta Maria Terkiewicz
  • Halina Justyna Twardowska

Okręg wyborczy nr 3

  • Zygmunt Marian Budzisz
  • Kamila Magdalena Grzegorczyk
  • Łukasz Kopeć
  • Przemysław Edward Kopeć
  • Anna Maria Kuliniak
  • Janusz Kuliniak
  • Alicja Mariola Lewandowska
  • Agata Małgowska
  • Zofia Mielczarek
  • Krystyna Niedźwiecka
  • Daria Małgorzata Pijar
  • Adam Lech Skrzyszewski
  • Jacek Sterczewski
  • Marzena Janina Szwec
  • Renata Helena Szwec
  • Urszula Wanda Szwec
  • Anna Szymańska
  • Tomasz Łukasz Szymański
  • Maria Julita Weber
  • Irena Danuta Władczyk

Przedmieście Świdnickie

Okręg wyborczy nr 1

  • Halina Maria Dąbrowska
  • Krystyna Gałązka
  • Anna Katarzyna Gazda
  • Paweł Jacek Jagiełło
  • Zbigniew Kubowicz
  • Wiktor Miron Lewandowski
  • Maria Franciszka Łój
  • Agnieszka Sylwia Muszyńska
  • Magdalena Szczepaniak
  • Teresa Szkup
  • Robert Remigiusz Śniady
  • Lidia Wardecka
  • Danuta Wojciechowska
  • Mariusz Paweł Zieleziński

Okręg wyborczy nr 2

  • Stanisław Chmura
  • Iwona Beata Dróżdż
  • Urszula Maria Duczyńska
  • Irena Anna Golczak
  • Robert Waldemar Kaczorowski
  • Leokadia Łuniewska
  • Leszek Mirosław Molenda
  • Bożena Dorota Różańska
  • Piotr Andrzej Staszewski
  • Waldemar Zbigniew Staszewski

Okręg wyborczy nr 3

  • Adam Anklewicz
  • Krystyna Dubiel
  • Przemysław Robert Jaworowski
  • Leokadia Irena Kamińska
  • Janina Lis
  • Mariusz Janusz Put
  • Łukasz Leszek Sieradzki
  • Małgorzata Wanda Sołtys

Psie Pole-Zawidawie

Okręg wyborczy nr 1

  • Sandra Aneta Domańska
  • Jakub Sebastian Kalwat
  • Marzena Elżbieta Kostanowicz
  • Jarosław Jerzy Kowalski
  • Paweł Jan Kurzynski
  • Monika Katarzyna Muter
  • Magdalena Maria Witkowska
  • Zdzisław Jan Wrona

Okręg wyborczy nr 2

  • Marcin Paweł Barszczyk
  • Rafał Dariusz Łukaczyk
  • Aleksandra Agnieszka Mazurkiewicz
  • Tadeusz Albert Mincer
  • Leszek Reszka
  • Jan Bogumił Solarek
  • Norbert Jerzy Szymkowiak
  • Radosław Zdzisław Włodarski
  • Rafał Grzegorz Włodarski

Okręg wyborczy nr 3

  • Lech Wojciech Błaczkowski
  • Adam Karol Chaszczewicz
  • Wojciech Władysław Chowaniec
  • Monika Ewa Glińska
  • Adrianna Klimaszewska
  • Brygida Barbara Kościuszko
  • Michał Tymoteusz Kurczewski

Okręg wyborczy nr 4

  • Marcin Dawid Gliński
  • Bartosz Ryszard Głowacki
  • Ewa Miszczuk
  • Maria Antonina Osowska
  • Bogdan Władysław Sierzchuła

Sołtysowice

Okręg wyborczy nr 1

  • Tomasz Basta
  • Marian Jan Bogdziun
  • Artur Grzegorz Erd
  • Magdalena Ewa Gajewska
  • Marek Aleksander Grobelny
  • Krzysztof Andrzej Jaszczyński
  • Michał Stefan Kaleta
  • Marian Tomasz Kobeszko
  • Tomasz Aleksander Królicki
  • Michał Ławniczak
  • Beata Maria Ochman
  • Cezary Jan Ochman
  • Elżbieta Helena Polna
  • Piotr Adam Śnigucki
  • Małgorzata Ewa Tyrakowska
  • Piotr Krzysztof Wyborski
  • Łukasz Grzegorz Ziarkowski

Stare Miasto

Okręg wyborczy nr 1

  • Katarzyna Elżbieta Boratyn
  • Marek Jan Gołka
  • Grzegorz Piotr Makowski
  • Wojciech Julian Nowak
  • Jolanta Grażyna Piecuch
  • Maria Helena Stachorzecka
  • Jędrzej Kalikst Szelc
  • Olga Maria Szelc
  • Andrzej Szmyd
  • Michał Paweł Tekliński
  • Piotr Truchan

Okręg wyborczy nr 2

  • Robert Piotr Apiecionek
  • Janusz Baleja
  • Krystyna Dorota Idzikowska
  • Daniel Piotr Joński
  • Kamil Piotr Joński
  • Gabriela Aniela Stanek
  • Anna Dorota Władyczka

Okręg wyborczy nr 3

  • Elwira Teresa Dawidowicz-Reuter
  • Małgorzata Gierczak
  • Ewa Anna Kawicka
  • Justyna Mikołajczyk
  • Jolanta Magdalena Niezgodzka
  • Andrzej Mikołaj Zawiślański

Okręg wyborczy nr 4

  • Halina Bielecka-Gołka
  • Agnieszka Anna Bittner-Ciołek
  • Witold Szymon Grabowski
  • Grażyna Haba
  • Wojciech Kazimierz Kapułka
  • Krzysztof Mieczysław Narbutowicz
  • Krzysztof Niciejewski
  • Ryszard Rymaszewski
  • Krzysztof Czesław Stachorzecki
  • Igor Marcin Wójcik

Strachocin-Swojczyce-Wojnów

Okręg wyborczy nr 1

  • Renata Jolanta Berdowicz
  • Agnieszka Chruściel
  • Anna Kąkalec
  • Jarosław Zbigniew Pasierski
  • Renata Jolanta Piwko-Wolny
  • Tadeusz Reder
  • Beata Marzena Skorupa
  • Michał Torz

W okręgu wyborczym numer 1 głosowania nie przeprowadza się, ponieważ liczba zarejestrowanych kandydatów jest równa liczbie mandatów przypadających na ten okręg.

Okręg wyborczy nr 2

  • Halszka Beata Bielecka
  • Krystyna Dziedoszycka
  • Teresa Maria Nowak
  • Stanisław Roman Piątek
  • Rafał Mariusz Pietrzak
  • Jolanta Grażyna Skowrońska
  • Mariusz Tokarz
  • Łukasz Tracz
  • Tomasz Wojciech Walczak

Szczepin

Okręg wyborczy nr 1

  • Jarosław Adam Ankudowicz
  • Tadeusz Czerniewski
  • Paweł Dembowski
  • Dariusz Granat
  • Wojciech Krzysztof Granowski
  • Agna Magdalena Krasińska
  • Łukasz Krzysztof Siemież
  • Barbara Antonina Szatkowska
  • Anna Elwira Tarasiewicz
  • Magdalena Maria Wdowiak-Urbańczyk
  • Łucja Żak

Okręg wyborczy nr 2

  • Beata Zofia Ankudowicz
  • Lucyna Kacprzyńska
  • Urszula Lucyna Kalicka
  • Joanna Barbara Klima
  • Katarzyna Maciejewska
  • Arkadiusz Nowicki
  • Roman Sarna
  • Sławomir Skup
  • Aleksandra Zofia Staniorowska
  • Anna Maria Staniorowska
  • Witold Krzysztof Straus
  • Aldona Renata Strzelecka
  • Urszula Ewa Suwalska
  • Piotr Kazimierz Szklarz
  • Marek Tadeusz Szrama
  • Maria Regina Szwec
  • Maria Józefa Tymińska
  • Wojciech Wiktor Warulik
  • Zygmunt Wojciechowski
  • Rafał Michał Woldan
  • Marcin Leon Żurczak

Okręg wyborczy nr 3

  • Marianna Magdalena Brzozowska
  • Andrzej Tomasz Dwojak
  • Małgorzata Dorota Jarocka
  • Edward Konicki
  • Anna Wanda Kordek-Piórek
  • Elżbieta Kubicka
  • Teresa Marianna Mateusiak
  • Magdalena Paździor
  • Jan Feliks Piontek
  • Maria Sioma
  • Marek Jerzy Szcześniewski
  • Tomasz Piotr Warulik

Świniary

Okręg wyborczy nr 1

  • Wioletta Teresa Błachnio
  • Katarzyna Joanna Dymkowska
  • Grzegorz Michał Gronostajski
  • Teresa Bożena Jaworska
  • Agnieszka Kośnikowska
  • Agata Małgorzata Krajewska
  • Grzegorz Mieczysław Marciniak
  • Marta Rylokowska-Maciążek
  • Agnieszka Marta Stępniak
  • Joanna Dominika Szostek
  • Sebastian Szostek
  • Agnieszka Anna Szulc
  • Daniel Szulc
  • Krystyna Maria Szymczyk
  • Mariusz Dariusz Trepka

W okręgu wyborczym numer 1 głosowania nie przeprowadza się, ponieważ liczba zarejestrowanych kandydatów jest równa liczbie mandatów przypadających na ten okręg.

Tarnogaj

Okręg wyborczy nr 1

  • Jadwiga Krystyna Dobkiewicz
  • Krzysztof Dobkiewicz
  • Janina Krystyna Góral
  • Danuta Teresa Heród
  • Witold Janczewski
  • Marcin Michał Kuczyński
  • Łukasz Marian Kula
  • Waldemar Kuraś
  • Jolanta Maria Mentel
  • Tomasz Adam Myszko
  • Iwona Teresa Paczkowska
  • Marcin Paczkowski
  • Barbara Rogalińska
  • Bożena Helena Siemaszko
  • Mieczysław Siemaszko
  • Michał Sikorski
  • Ryszard Sobótka
  • Łukasz Emanuel Tatys
  • Małgorzata Teresa Urbaniak
  • Marek Zygmunt Urbaniak

Widawa

Okręg wyborczy nr 1

  • Paulina Katarzyna Bilska-Marek
  • Wiesław Dusza
  • Mateusz Dyra
  • Józef Ryszard Dziedzicki
  • Bogdan Fedunkiw
  • Anna Barbara Głowa
  • Joanna Janik
  • Agnieszka Maria Kącka
  • Grzegorz Patryk Majewski
  • Ryszard Majewski
  • Paweł Jan Marek
  • Karolina Agnieszka Mielnicka
  • Aleksandra Panowicz
  • Paweł Marcin Panowicz
  • Maria Magdalena Paryż-Zgłobica
  • Maciej Piotr Różański
  • Adriana Katarzyna Salamon
  • Dominika Marta Szkodna
  • Kinga Wiśnik
  • Marcin Łukasz Ziała
  • Mateusz Damian Żak

Wojszyce

Okręg wyborczy nr 1

  • Marzena Barbara Adamczyk
  • Leokadia Katarzyna Biłas
  • Barbara Budrewicz-Wróblewska
  • Agnieszka Dorota Chalamus
  • Zofia Czarna
  • Jan Stefan Długosz
  • Jerzy Tadeusz Dyjakon
  • Waldemar Mariusz Dyrkacz
  • Piotr Jerzy Falkowski
  • Waldemar Andrzej Harewicz
  • Wojciech Jerzy Herfurt
  • Sylwester Jamka
  • Piotr Kilar
  • Wiesława Kilian
  • Natalia Monika Krzesaj
  • Piotr Paweł Krzesaj
  • Edward Jerzy Krzyżak
  • Zygmunt Kulik
  • Agnieszka Katarzyna Kwaśniewska-Dyrkacz
  • Mirosława Lisiak
  • Jerzy Luty
  • Jerzy Kazimierz Malinowski
  • Józef Mazur
  • Marta Małgorzata Moczulska
  • Janina Jadwiga Piechocka
  • Wanda Anna Piechurko
  • Maria Anna Piszak
  • Elżbieta Barbara Sowa
  • Wojciech Mirosław Sowa
  • Magdalena Anna Szymkiewicz
  • Wojciech Zbigniew Świderski
  • Grażyna Teresa Zawada

Zacisze-Zalesie-Szczytniki

Okręg wyborczy nr 1

  • Renata Jolanta Bednarz
  • Danuta Maria Dudek-Szumowska
  • Michał Jan Godlewski
  • Robert Jarosław Maurer
  • Paweł Maria Muszyński
  • Urszula Wysoczańska

Okręg wyborczy nr 2

  • Marcin Maciej Golema
  • Tomasz Marek Jakubiec
  • Rafał Krzysztof Jurneczko
  • Józef Andrzej Kmita
  • Piotr Jan Kmita
  • Ewa Karolina Poźniak
  • Marek Tyszka
  • Rafał Jerzy Werszler
  • Krzysztof Feliks Zalewski

Okręg wyborczy nr 3

  • Waldemar Bednarz
  • Marek Robert Chodowany
  • Tomasz Czarski
  • Piotr Jan Księcikowski
  • Włodzimierz Bolesław Sokoła
  • Jolanta Ewa Tracz
  • Agnieszka Monika Wolska
  • Krzysztof Jan Wysoczański
  • Adam Radosław Zimoch

Żerniki

Okręg wyborczy nr 1

  • Krystyna Będkowska
  • Łukasz Stanisław Budych
  • Halina Dudek
  • Ewa Lilla Firlit
  • Jarosław Dariusz Firlit
  • Michał Paweł Garstka
  • Karol Tomasz Iwanek
  • Anna Jankowska
  • Agata Barbara Kalinowska-Tabaka
  • Dagmara Maria Kisiel
  • Tomasz Krzysztof Kosmalski
  • Mariusz Grzegorz Międzybrodzki
  • Helena Maria Oczkowska
  • Józefa Maria Pryjma
  • Elżbieta Alicja Rachel
  • Anna Katarzyna Ruchlewicz
  • Irena Rymaszewska
  • Michał Witold Szymala
  • Wanda Małgorzata Wawro
  • Aldona Emilia Zając
  • Marek Żarczyński

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 50

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

r
robert

skórzyńki i zonka nepotyzm ale co tam !!!!!!

o
ostrożnie z układami

"ku przestrodze" takie info --Żona AG , ministra Donalda Tuska, była w zarządzie firmy, która w 09 r. podpisała bardzo intratny kontrakt ze spółką należącą do „pegenige”. Kontrakt warty był 24 miliony zł.– i firma tej uroczej kobiety zarabiać będzie także na serwisowaniu oprogramowania = jeszcze przez 30 lat, -gdyż taki okres zagwarantowano sobie. a usługę wyceniono na 180 tys. zł. miesięcznie= brawo były rząd PO-PSL

E
Ee

A może jakiś regulamin wyborów? Czy ktoś coś wie o kandydatach? Może mapa okręgów? Nazwy osiedli tez nic mi nie mówią.

r
re

A z czego jest znany chłopczyk Staś Pieńkowski?Syn przypadkowego radnego.-Pieńkowskiego

f
franka

podpowiedzcie mi w jakich komitetach poukrywali się działacze partyjni? wiem że wszystkie duże partie wystawiają kandydatów ale nie pod swoimi szyldami. Pomocy

P
Precz z moherem

Ja pierdziele jak można być tak beznadziejnym jedna babcia pisze że wszystko jej przeszkadza bo są porobione tereny dla studentów a co mam być na każdym rogu przychodnia i kościoł. co drugi komentarz januszów biznesu po co kasę wydawać bo przecież można dać takiemu Januszowi na piwo.straszna beznadzieje pokazliscie w tych głupich komentarzach aż strach mieszkać we Wrocławiu

w
wyborca

W danym okręgu jest jedna lista wyborcza, ale wiem, że do rady osiedla starują ludzie z dwóch tzw. "opcji". Ja chcę głosować na ludzi z jednej opcji. Przy nazwiskach nie ma kto do jakiej opcji należy. Czy muszę na głosowanie zabrać ze sobą kartkę z nazwiskami osób, na które chcę głosować? Wszystkich (15 nazwisk) nie pamiętam. Na liście wyborczej alfabetycznie znajduje się 30 nazwisk.

.

Jestem po lekturze ulotek z mojego osiedla, i powiem szczerze, jestem w szoku. Osoby z takimi pomysłami i wiedzące jak je zrealizować (tak z ulotek wynika), powinny startować co najmniej do Rady Miejskiej albo Sejmiku Województwa.
A tak, z takimi aspiracjami i nastawieniem, po zderzeniu z brutalną rzeczywistością, porzucą działania w radzie i będą gadać o sobie samych -
"radni bezradni".
Żeby do rady osiedlowej wystartować, to chyba najpierw trzeba sprawdzić sytuację. Statut przeczytać, i rady, i Miasta. Porozmawiać z mieszkańcami swojej ulicy, zobaczyć jak działa obecna rada i co ja mógłbym zrobić, aby te działania polepszyć.
Jak nie wiem, nie mam realnych pomysłów, na głowie praca, dzieci i życie, to nie startuję.
Jednak wygląda na to, że najważniejsza jest kiełbasa wyborcza. Napisać na tej ulotce ile się zmieści, naobiecywać niemożliwego, a ciemny lud to kupi, jak mówi klasyk.
Szkoda.

.

powinieneś to zgłosić odpowiednim organom, jeżeli nie, to ciesz się, że nie wszyscy czytają Wrocławską

R
RODOWITY OŁBIŃCZYK

LUDZIE NOWOCZESNEJ !!!
POZOSTAWIAM DO PRZEMYŚLENIA I ROZWARZENIA

S
Senior

Wszędzie te ścieżki rowerowe. Jestem starszą osobą i to co widzę robią rowerzyści na tych wyznaczonych kosztem chodnika ścieżkach, to aż boję się wychodzić po zakupy.
Wszystko robicie dla młodych. Zrobicie park im. Tołpy legowiskiem dla studentów, a po takim ciepłym dniu, to aż nie dobrze się robi co pozostaje na tym terenie. Jedno wielkie śmieciowisko. Wystarczy zobaczyć co dzieje się nad Odrą, w jakim stanie pozostają wały po piknikowaniu młodych ludzi. A co z nami, czyli starszymi ludźmi? My chcemy spokoju, a nie ciągłych imprez czy pikników w parkach!!!! A tak będzie się działo, Wy jesteście młodymi ludźmi i chcecie się bawić. Wszystko zrobicie aby tak było. To jest dzielnica starszych ludzi i studentów. Nie dbacie o seniorów!!!! Stworzycie nam jakieś małe miejsce i mamy się tym cieszyć?

t
thor

darmozjady

P
Przechodzień

Rozdawali po jabłku pod biedronką i dołączali ulotkę.
Czyli kupowali wyborców :) Przypominają się dawne czasy PRL-u.
Upokarzające

P
P.U.

Ciekawy program.
Jakby to się udało zrealizować, to byłoby pięknie. Rozumiem że macie już jakieś doświadczenie w realizacji inwestycji miejskich? Czy dopiero będziecie szukać pomysłu na realizację programu?
Życzę powodzenia i chciałbym abyście pod koniec Waszej ewentualnej kadencji rozliczymy się z obietnic. Społeczeństwo przestało chyba już wierzyć w obietnice.

W
Wrocławianin

Czy ktoś idzie na wybory do Rady Osiedla?
Czy to nie szkoda czasu? Przecież takie instytucje samorządowe nic nie mogą.
Kto płaci za te wybory? Miasto, czyli my podatnicy!

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3