Wrocławska firma na szczycie ogólnopolskiego rankingu PR

OZ
Pracownicy Komunikacji plus
Pracownicy Komunikacji plus Materiał prasowy Komunikacji plus
Grupa Komunikacja plus zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu PR w kategorii grupy biznesowe za 2019 rok. Ranking co roku organizuje Związek Firm Public Relations. Celem zestawienia jest ukazanie właściwego charakteru usług public relations na polskim rynku poprzez skupienie się na doradztwie komunikacyjnym i przychodach z honorariów. Zestawienie wyróżnia firmy consultingowe z obszaru doradztwa komunikacyjnego, które wykazały największe fee income* na przestrzeni 12 miesięcy.

Komunikacja plus to wywodząca się z Wrocławia grupa biznesowa specjalizująca się w zintegrowanym doradztwie marketingowym. Tworzy ją osiem doświadczonych zespołów, które od wielu lat doradzają wiodących firmom w kraju i na świecie. Firmy należące do grupy specjalizują się m.in. w public relations, employer brandingu, social mediach, digitalu, badaniach i analizie, sponsoringu oraz kreacji. Komunikacja+ ma na swoim koncie setki projektów komunikacyjnych dla ponad 100 firm, za które w ostatnich latach zdobyła 14 nagród w prestiżowym branżowym konkursie „Złote Spinacze”.

Grupa Komunikacja plus od lat angażuje się również w działania na rynku wrocławskim. Ich efektem była realizacja m.in. projektów takich jak: Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 r. oraz the World Games Wrocław w 2017 r.

*Pojęcie „fee income” jest definiowane jako różnica między przychodem netto ze sprzedaży usług a kosztami zewnętrznymi realizacji projektów, czyli sumą honorariów i prowizji od klientów na rzecz agencji za jej własne usługi.

https://zfpr.pl/wp-content/uploads/2020/07/Raport_PR_2020.pdf

Banki chcą naszych pieniędzy. Zapłacimy ujemne odsetki?

Wideo

Dodaj ogłoszenie