Wrocławscy szermierze na podium w Poznaniu

JG
W Poznaniu rozegrano Europejski Festiwal Szermierki z udziałem 450 zawodniczek i zawodników z 15 krajów. Wrocławscy floreciści wywalczyli pięć miejsc na podium.

W kategorii U-15 drugie miejsce zajął Kacper Szczypiński, a trzecie Magdalena Ławska (oboje KS Wrocławianie); w kategorii U-13 drugi był Maciej Frącek (Kolejarz Wrocław); w U-11 trzecią lokatę zajął Melchior Krawczyński (KS Wrocławianie); w U-9 druga była Bianka Telatyńska (Kolejarz Wrocław).

W tej ostatniej kategorii na szóstej pozycji uplasował się Marcel Cendrowski (Kolejarz), a tuż za nim Filip Hryniewiecki (Wrocławianie).