Wrocławianie będą mieli więcej powodów do uśmiechu

Redakcja
Celem akcji, która jest skierowana do mieszkańców Wrocławia jest profilaktyka, czyli wczesne wykrycie problemów w jamie ustnej, które mogą mieć wpływ na zdrowie całego organizmu. Niestety wciąż mało osób przykłada do tego wagę.

Wrocławianie będą mieli więcej powodów do uśmiechu.

Już w najbliższą środę 15 października rusza kampania edukacyjna Dental Corner " Więcej powodów do uśmiechu". Podczas dnia otwartego w Centrum Stomatologii Rodzinnej przy Bezpiecznej we Wrocławiu będzie można poddać się pełnej, bezpłatnej diagnostyce jamy ustnej.

Celem akcji, która jest skierowana do mieszkańców Wrocławia jest profilaktyka, czyli wczesne wykrycie problemów w jamie ustnej, które mogą mieć wpływ na zdrowie całego organizmu. Niestety wciąż mało osób przykłada do tego wagę.

" Najczęściej Idziemy do dentysty, gdy nagle zaboli nas ząb a tylko co 4 Polak decyduje się na odwiedzenie gabinetu w celu wykonania przeglądu stomatologicznego. Czas to zmienić dla własnego dobra - mówi dr Łukasz Wojszwiłło z Dental Corner.

www.dentalcorner.plProfilaktyka, to pojęcie znacznie szersze niż działanie przeciwpróchnicowe. Nie lekceważmy zaleceń lekarzy dotyczących konieczności leczenia wad zgryzu, uzupełniania ubytków zębowych. Konsekwencje takich zaniedbań są bardzo przykre i mogą prowadzić do poważniejszych dolegliwości. Bardzo istotne jest również profilaktyczne badanie błony śluzowej jamy ustnej. Niewielu pacjentów jest świadomych, jak mała jest wykrywalność nowotworów wywodzących się z tkanek jamy ustnej - mówi dr Wojszwiłło.

Dlatego przez cały rok, co miesiąc w Dental Corner organizowany jest dzień otwarty, podczas którego można poddać się bezpłatnym badaniom kontrolnym jamy ustnej. Pierwsze spotkanie w środę 15 października.
Dajemy więcej powodów do uśmiechu!

Dzień Otwarty w Dental Corner we Wrocławiu
Zapraszamy w godz. 9.00 - 20.00
- bezpłatne konsultacje stomatologiczne, implantologiczne i protetyczne
- bezpłatna diagnostyka RTG
-bezpłatne przeglądy stanu zdrowia jamy ustnej

Prosimy o rejestrację telefoniczną, liczba miejsc ograniczona tel. 71 352 63 54
Szczegóły kampanii na www.dentalcorner.pl lub www.facebook.com/dentalcornerpl

Dental Corner
ul. Bezpieczna 2
tel. 71 352 63 54
info@dentalcorner.pl

Wideo

Dodaj ogłoszenie