Wrocław. Złoty Jubileusz Krzysztofa Cugowskiego: „50 lat na...

  Wrocław. Złoty Jubileusz Krzysztofa Cugowskiego: „50 lat na 100 procent” (GDZIE? PO ILE BILETY?)

  opr. rsm

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław. Złoty Jubileusz Krzysztofa Cugowskiego: „50 lat na 100 procent” (GDZIE? PO ILE BILETY?)
  1/12
  przejdź do galerii

  ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

  Jeden z najbardziej charakterystycznych głosów w Polsce, współzałożyciel i wieloletni wokalista Budki Suflera świętuje w tym roku 50-lecie swojej pracy artystycznej. 7 marca Krzysztof Cugowski zagra we wrocławskim Imparcie w jubileuszowym koncercie „50 lat na 100%”! Bilety w sprzedaży.
  To będzie wyjątkowy rok w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. Chociaż nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych dat w kalendarzu, tym razem postanowił uczcić okrągłą rocznicę specjalną trasą koncertową. Niekwestionowana legenda polskiej sceny już 7 marca poprowadzi publiczność przez pięć dekad swojej twórczości, wypełniając Impart wciąż zachwycającymi, wielkimi hitami.

  Polscy Mistrzowie


  W jubileuszową trasę z wokalistą wyrusza Zespół Mistrzów – czterech doświadczonych muzyków, którzy w swoich karierach współpracowali z najlepszymi artystami w Polsce.
  Na gitarach zagra Jacek Królik – współzałożyciel grup Chłopcy z Placu Broni i Brathanki, mający w swoim portfolio granie z zespołami Lombard i Tilt. Na basie będzie można usłyszeć Roberta Kubiszyna, uznanego kontrabasistę i basistę jazzowego, zdobywcę Fryderyka za album „Before Sunrise” i współpracownika m.in. Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua i Marka Napiórkowskiego.

  Na instrumentach klawiszowych zagra Tomasz Kałwak, kompozytor, aranżer, instrumentalista i producent muzyczny, mający na koncie występy m.in. z Ewą Bem, Markiem Grechutą i orkiestrą Adama Sztaby. Na perkusji grupę wesprze Cezary Konrad, muzyk jazzowy, kompozytor i aranżer, współpracownik m.in. z Anny Marii Jopek, Andrzeja Namysłowskiego, Włodka Pawlika, Ireny Santor i zespołu Hey. Zespół Mistrzów już od ponad roku towarzyszy Krzysztofowi Cugowskiemu i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością.

  Złoty Jubileusz Krzysztofa Cugowskiego „50 lat na 100 procent”


  Impart, 7 marca, godz. 19:00

  Bilety (80-100 pln) dostępne na strefakultury.pl, w Imparcie (Mazowiecka 17), Barbarze (ul. Świdnicka 8B) oraz na eventim.pl i stacjonarnych punktach sprzedaży w Empiku i Media Markcie.

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo