We Wrocławiu uprawnionych do głosowania jest nieco ponad 483 tys. osób, z czego do lokali wyborczych poszło ponad 26 tys. osób, co dało frekwencję wynoszącą 6 proc. To więcej niż w ostatnich wyborach. W 2013 roku frekwencja wynosiła tylko 3,94 proc. W tym roku największa frekwencja była na osiedlu Osobowice-Rędzin, tam frekwencja wyniosła 21 proc., a na Pawłowicach 20 proc. Najmniejsza frekwencja była na Gajowicach i na Gądowie-Popowice Płd. - 1,2 proc.
CZYTAJ: Wybory do rady osiedla na Nadodrzu nieważne? Kosmisja wskazywała na kogo głosować?
W tegorocznych wyborach o mandat osiedlowego radnego walczyło 1305 kandydatów. Do obsadzenia w 48 wrocławskich radach było 798 miejsc.
Oto lista radnych osiedlowych we Wrocławiu:
Bieńkowice
Okręg wyborczy nr 1
- Andrzej Czesław Babij
- Józef Gabryluk
- Małgorzata Hornik
- Joanna Elżbieta Kozłowska-Kempa
- Grzegorz Krawczyszyn
- Adam Krzysztof Kuś
- Aleksander Martin
- Jacek Aleksander Martin
- Włodzimierz Marek Misieczko
- Rajmund Jacek Papiernik
- Dominika Pawłowska
- Andrzej Zbigniew Siciński
- Jolanta Maria Stefanik
- Marcin Wasilewski
- Andrzej Michał Wysocki
Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice
Okręg wyborczy nr 1
- Iwona Zofia Jędrychowska
- Jakub Bartłomiej Horbaczewski
- Jowita Anna Gross-Mazurska
- Anna Dudziuk-Dudzik
- Katarzyna Anna Okonek-Kańczukowska
- Marcin Bobiński
- Paweł Kordian Wawrzynowicz
- Aleksander Henryk Ciok
- Mateusz Zbigniew Janusz
Okręg wyborczy nr 2
- Sebastian Jan Kosendiak
- Agnieszka Kubit
- Grażyna Magdalena Jaworska
- Damian Wojciech Dudała
- Leszek Grzegorz Adamczyk
- Karolina Korona
- Jędrzej Jerzy Kałuża
- Ignacy Mieczysław Jurowicz
Okręg wyborczy nr 3
- Ryszard Franciszek Banach
- Olga Joanna Dokowicz
- Elżbieta Francuz
- Maciej Wołodko
- Jan Piotr Żuczkowski
Borek
Okręg wyborczy nr 1
- Ewa Małgorzata Barska
- Filip Matusiak
- Łukasz Władysław Malitowski
- Marek Daniel Matkowski
- Stanisław Rogala
- Miłosław Aleksander Czekaj
- Adam Aleksander Furtak
- Maria Holak Aniceta
- Tomasz Krzysztof Turalski
Okręg wyborczy nr 2
- Marcin Robert Wolny
- Maria Ewa Nowak
- Marek Leśniak
- Szymon Siwek
- Agnieszka Mikulska
- Jacek Hamkało
Wyniki wyborów na następnych osiedlach znajdziesz na kolejnej stronie
Brochów
Okręg wyborczy nr 1
- Marek Henryk Górecki
- Barbara Teresa Wosik
- Marek Dariusz Sadowski
- Jakub Jan Szymczak
- Elżbieta Bożena Anusiewicz
- Wanda Jadwiga Krawczyk
- Anna Maria Palińska
- Marcin Piotr Grabowski
Okręg wyborczy nr 2
- Beata Reczulska
- Ryszard Hardej
- Agata Jadwiga Pacholska
- Józef Marian Narolski
- Tomasz Kita
- Piotr Szymański
- Jarosław Eugeniusz Michoński
Gaj
Okręg nr 1
- Michał Andrzej Bartoszko
- Tadeusz Bystry
- Małgorzata Gabriela Ryfa
- Zofia Krystyna Michalska
- Elżbieta Marta Pindral
- Bolesław Krzysztof Olszewski
Okręg nr 2
- Marian Badziak
- Barbara Dziekan
- Jan Adam Surma
- Stefan Zydorowicz
Okręg nr 3
- Adam Mieczysław Chodaczyński
- Grzegorz Piotr Pytlarz
- Adam Andrzej Wojtaszewski
- Kazimierz Szczepan Zagrodnik
- Piotr Łukasz Nawrotek
Gajowice
Okręg wyborczy nr 1
- Janusz Chudzik
- Ryszard Stefan Kessler
- Krystyna Maria Nankowska
- Bronisława Kazimiera Springer
- Magdalena Tuła
- Stanisława Zalewska
Okręg wyborczy nr 2
- Paweł Pomian
- Małgorzata Anna Mikołajewska-Janiaczyk
- Krystyna Mazurek
- Józefa Kozłowska
- Bogdan Lewandowski
- Michał Paweł Janusik
- Andrzej Stanisław Bokało
- Patrycja Anna Nocula Rydz
- Marcin Rydz
Okręg wyborczy nr 3
- Andrzej Puzio
- Janina Barbara Boczkowska
- Anna Wiśniewska
- Mirosław Waldemar Iwanicki
- Jacek Edward Makówka
- Paweł Maciej Jarnicki
Gądów – Popowice Płd.
Okręg wyborczy nr 1
- Burska-Urbanowicz Alicja
- Gawlińska Danuta Teresa
- Mazij Wojciech Jerzy
- Skulski Zbigniew
- Walaszczyk Łukasz Patryk
Okręg wyborczy nr 2
- Katarzyna Maria Biernat
- Janusz Feliks Kryciński
- Łukasz Krzyśko
- Anna Irena Gancarz
- Sławomir Kluszycki
- Artur Paweł Iwan
- Andrzej Płocki
- Michał Andrzej Piegzik
Okręg wyborczy nr 3
- Andrzej Marek Makowski
- Maria Józefa Nowicka Szudy
- Kornel Kazimierz Kołczyk
- Władysław Kazimierz Dąbrowski
- Ryszard Jan Kempiński
- Aleksander Albert Szczepanowski
- Teresa Tadeuszyk
- Bogdan Wodecki
Grabiszyn-Grabiszynek
Okręg wyborczy nr 1
- Krzysztof Klemens Matolicz
- Beata Cecylia Andrejewicz
- Czesław Edward Bieś
- Władysław Andrejewicz
- Bożena Elżbieta Zajączkowska
- Henryk Jędrysiak
- Diana Magdalena Ambroziak
- Bartosz Leszek Jungiewicz
- Alina Stanisława Purzyc
Okręg wyborczy nr 2
- Anna Krystyna Daleszyńska
- Janina Dorota Pławnicka
- Małgorzata Subzda
- Katarzyna Bańcerowska
- Maria Jagoda Kostrzewa-Żołnierz
- Paweł Łukasz Borecki
Huby
Okręg wyborczy nr 1
- Krzysztof Zalewski
- Sylwia Anna Szafrańska
- Urszula Włodarska
- Piotr Krzysztof Lipiński
- Jadwiga Iwona Wasilewska
- Jan Socha
- Michał Oskar Stawowczyk
Okręg wyborczy nr 2
- Maria Jolanta Helińska
- Halina Teresa Kuberska
- Krzysztof Piotr Kulig
- Ewa Maria Miedzińska
- Ilona Monika Szemerda
- Andrzej Szopa
- Monika Włodarczyk
Okręg wyborczy nr 3
- Maciej Borowski
- Mateusz Robert Cieniawski
- Barbara Madej
- Angelika Milczanowska
- Jan Nosowicz
- Patrycja Maria Sikora
- Wanda Franciszka Skwarka
Wyniki wyborów na następnych osiedlach znajdziesz na kolejnej stronie
Jagodno
Okręg wyborczy nr 1
- Małgorzata Konieczna
- Grzegorz Ossowski
- Sebastian Piotr Adkonis
- Agnieszka Frankowska
- Tomasz Stanisław Żak
- Paweł Janusz Daroch
- Magdalena Teresa Watemborska
- Izabela Delfina Klisowska
- Grażyna Teresa Kępa
- Łukasz Kościński
- Sylwia Mariola Celińska
- Arkadiusz Adam Petryszyn
- Aniela Łukaszewicz-Sławińska
- Jadwiga Bożena Wiśniewska
- Agnieszka Kamila Karlińska
Jerzmanowo - Jarnołtów - Strachowice - Osiniec
Okręg wyborczy nr 1
- Agnieszka Sylwia Polak
- Alfred Żygadło
- Agnieszka Malicka
- Tadeusz Jerzy Owczarek
- Jarosław Andrzej Barański
- Jolanta Małgorzata Silingiewicz
- Zofia Dąbrowska
- Władysław Marian Drelichowski
- Maciej Ryszard Izdebski
- Danuta Jurczyk
- Wiesław Zbigniew Kasjan
- Jerzy Adam Kędzior
- Jacek Jerzy Popecki
- Zofia Elżbieta Rak
- Dariusz Adam Żełubowski
Karłowice-Różanka
Okręg wyborczy nr 1
- Barbara Anna Borzymowska
- Ewa Mazela
- Anna Grażyna Salamon
- Mariusz Lipiński
Okręg wyborczy nr 2
- Małgorzata Jarmusz
- Grzegorz Sebastian Maślanka
- Ewa Suchożebrska
Okręg wyborczy nr 3
- Dorota Helena Dzioba
- Agnieszka Marcinkowska
- Jan Niemczyk
- Michał Karol Zaporowski
Okręg wyborczy nr 4
- Henryk Kozłowski
- Magdalena Kaczkowska
- Jan Łukowski
- Edward Milewski
- Mariola Skowron
Okręg wyborczy nr 5
- Katarzyna Agnieszka Figaszewska
- Jakub Andrzej Józefiak
- Artur Jan Klamka
- Wojciech Zbigniew Olszewski
- Przemysław Zankowski
Klecina
Okręg wyborczy nr 1
- Agata Justyna Dras-Chmielewska
- Ireneusz Zygmunt Gawiński
- Monika Małgorzata Hauzer
- Liliana Kiczak
- Maciej Adam Leńczyk
- Justyna Piechota
- Grzegorz Wajda
- Barbara Wajda
- Joanna Małgorzata Launer-Kubik
- Ireneusz Gawiński
- Renata Kolpenicka
- Katarzyna Heliasz
- Henryk Maciejewski
- Krystyna Tylman
- Rafał Walkowiak
- Zofia Drzewiecka
Wyniki wyborów na następnych osiedlach znajdziesz na kolejnej stronie
Kleczków
Okręg wyborczy nr 1
- Marcin Mariusz Chabier
- Ryszard Józef Dydacki
- Ewa Ibron
- Katarzyna Ibron
- Urszula Kosoń
- Joanna Makul
- Piotr Midek
- Maria Iwona Morawska
- Małgorzata Bożena Mróz
- Elżbieta Maria Olejniczak
- Rafał Krzysztof Olejniczak
- Zbigniew Antoni Pikus
- Barbara Rodzik
- Irena Maria Rozwandowicz
- Remigiusz Szczytko
Kowale
Okręg wyborczy nr 1
- Elżbieta Furmańska
- Marta Helena Garbacz
- Marek Władysław Jakób
- Artur Stanisław Kazimierowicz
- Maria Anna Lewandowska
- Marzena Ewa Mickiewicz
- Michał Marcin Mierzejewski
- Maciej Piotr Pietruńko
- Andrzej Rosowski
- Renata Elżbieta Trojak
- Sebastian Cezary Ucinek
- Wanda Wierzbołowska
- Arkadiusz Włodarski
- Maciej Aleksander Wolak
- Marek Włodzimierz Żuk
Krzyki-Partynice
Okręg wyborczy nr 1
- Alicja Dominika Bachmińska
- Robert Mirosław Butwicki
- Stanisław Grzegorz Chudy
- Joanna Marta Furtak-Pobrotyn
- Krzysztof Zbigniew Szłapka
Okręg nr 2
- Monika Chudzicka
- Barbara Krystyna Dojlido
- Danuta Dudek
- Antoni Ferenc
- Krystyna Halina Gęsiak-Piątkowska
- Daniela Inorowicz
- Eugeniusz Marek Kaniasty
- Mieczysław Kwiecień
- Alicja Michalska
- Andrzej Justyn Piszel
Księże
Okręg wyborczy nr 1
- Sławomir Bryłka
- Teresa Maria Bryłka
- Barbara Małgorzata Choinka
- Krzysztof Demków
- Franciszek Jerzy Figiel
- Marzena Fortuna
- Wiesław Edward Jurasz
- Waldemar Jacek Kłodnicki
- Marek Krawców
- Rafał Jan Kuczykowski
- Ireneusz Łukasz Łabuda
- Dariusz Mącarz
- Witold Jan Studniarczyk
- Ewa Barbara Trzcińska
- Zofia Antonina Zdanowicz
Kuźniki
Okręg wyborczy nr 1
- Wojciech Bogdan Biskup
- Dariusz Duczemiński
- Patrycja Ewa Nowakowska
- Michał Tomasz Pers
- Renata Sobczyńska-Baron
Okręg wyborczy nr 2
- Dorota Bożek
- Waldemar Dziekan
- Adam Garbicz
- Stanisław Grocholski
- Henryk Haba
- Maria Jędrycha
- Danuta Potaczek
- Elżbieta Stępień
- Zygmunt Sutkowski
- Bożena Wójcik
Leśnica
Okręg wyborczy nr 1
- Jacek Dionizy Barski
- Damian Janczak
- Jan Andrzej Kułacz
- Elżbieta Miedzińska
- Bronisław Piela
- Anna Maria Pietrońska
- Józef Piskorski
- Mateusz Łukasz Śnieżek
Okręg wyborczy nr 2
- Wanda Dąbrowska
- Joanna Dorota Lisowska
- Bartosz Mateusz Michalak
- Tomasz Zbigniew Przystaś
- Zbigniew Wojciechowski
Okręg wyborczy nr 3
- Monika Jolanta Brodzka
- Marian Adam Cieślik
- Elżbieta Jadwiga Krzak
- Teresa Barbara Molęda
- Kamil Piotr Nowak
- Izabela Wanda Pieniążczak
- Agnieszka Katarzyna Ptak
- Jakub Szpiegowski
Lipa Piotrowska
Okręg wyborczy nr 1
- Elżbieta Iwona Cegieła
- Teresa Chmiel
- Grzegorz Cieślik
- Mariusz Piotr Jaworski
- Przemysław Piotr Kowalski
- Aleksandra Alicja Krupa
- Maria Teresa Kubacka
- Justyna Marta Leoszkiewicz-Żygadło
- Jadwiga Mazur
- Mateusz Piotr Nogala
- Artur Krzysztof Nowak
- Helena Elżbieta Rak
- Krystyna Sikorska-Niemiec
- Janina Lucyna Suszko
- Marcin Maciej Syperek
Maślice
Okręg wyborczy nr 1
- Robert Marek Gąsiecki
- Tomasz Kuna
- Robert Kunysz
- Maja Konstancja Olszowy
Okręg wyborczy nr 2
- Renata Cierniak
- Sławomir Antoni Czerwiński
- Grażyna Krystyna Lange
- Przemysław Oktawian Miara
- Tomasz Zygmunt Patoła
- Tadeusz Maria Smulikowski
- Michał Gabriel Stelmasiński
- Michał Adam Sobczak
- Irena Teresa Szpyrko
- Jakub Szrajber
- Ewa Wojewoda
Wyniki wyborów na następnych osiedlach znajdziesz na kolejnej stronie
Muchobór Mały
Okręg wyborczy nr 1
- Krzysztof Cyprian Krzyżoś
- Artur Robert Mizuro
- Marek Robert Monieta
- Urszula Maria Nowak
- Krystian Andrzej Nyz
- Wojciech Andrzej Partyka
- Maciej Mikołaj Skórzyński
- Henryk Wardzyński
- Irena Halina Wasilewska
Okręg wyborczy nr 2
- Mirosław Andrzej Dusza
- Marianna Kazimiera Gidaszewska
- Czesław Wojciech Gliński
- Rafał Klisiewicz
- Marcin Jan Miszczyk
- Mateusz Sułot
Muchobór Wielki
Okręg wyborczy nr 1
- Daniel Michał Cisło
- Iwona Małgorzata Cisło
- Jarosław Góral
- Ewa Maria Jażdżyk
- Agnieszka Kapysz
- Tomasz Paweł Kucharski
- Krzysztof Zygmunt Nemś
- Tomasz Franciszek Szkudlarski
- Bartłomiej Arkadiusz Tylkowski
- Wioleta Ludwika Wiśniewska
- Jacek Szczykowski
- Lilia Kilian
- Gabriel Wiśniewski
- Katarzyna Szkwerko
- Łukasz Geisler
Nadodrze
Okręg wyborczy nr 1
- Agnieszka Anna Bielińska
- Marek Zbigniew Dudek
- Piotr Jakub Fereński
- Joanna Emilia Kamecka
- Arkadiusz Łukasz Kuna
- Bartłomiej Marian Lis
- Beata Małgorzata Nienartowicz
- Katarzyna Anna Piwko
- Dorota Romanowska
- Aleksandra Marta Sochańczak
Okręg wyborczy nr 2
- Joanna Buszek
- Alicja Caban
- Agnieszka Miciuk
- Jerzy Antoni Sznerch
- Małgorzata Zygadło
- Marek Dariusz Zygadło
- Ewa Sawidis
- Kazimierz Kołodziej
- Sawas Sawidis
- Bernard Olszewski
- Edward Pałysa
Nowy Dwór
Okręg wyborczy nr 1
- Anna Krawczyk
- Krystyna Henryka Niementowska
- Krzysztof Olbert
- Jerzy Kazimierz Sekulski
- Elżbieta Anna Wojtuś
Okręg wyborczy nr 2
- Władysława Rozalia Galej
- Leszek Czesław Kobryń
- Małgorzata Molenda
- Michał Tomasz Selucha
- Lucyna Beata Wegnerowicz-Kieda
Okręg wyborczy nr 3
- Alicja Huk
- Józefa Kubacka
- Marlena Joanna Mermel
- Łukasz Olbert
- Bożena Jadwiga Rybark
Ołbin
Okręg wyborczy nr 1
- Małgorzata Karolina Domal-Kowalska
- Maria Kraszewska
- Stanisław Kraszewski
- Tomasz Orlicz
- Małgorzata Puchalska
- Anna Sawicka
Okręg wyborczy nr 2
- Barbara Maria Ginter
- Anastazja Kaczyńska
- Elżbieta Katarzyna Leśny
- Marek Lech Stefan
- Paweł Piotr Wikliński
Okręg wyborczy nr 3
- Rafał Paweł Kwiatkowski
- Jolanta Ewa Łukasik
- Jadwiga Paszkiewicz
- Janina Irena Paśnik
- Błażej Jakub Szymczak
- Iwona Hanna Szymczak
Okręg wyborczy nr 4
- Henryk Koczan
- Marta Magdalena Kozłowska
- Elżbieta Krystyna Majchrzak
- Magdalena Patrycja Rozwadowska
Wyniki wyborów na następnych osiedlach znajdziesz na kolejnej stronie
Ołtaszyn
Okręg wyborczy nr 1
- Dorota Elżbieta Chrzanowska-Jarosławska
- Przemysław Chybiński
- Barbara Ewa Focht
- Urszula Barbara Gabor-Zielińska
- Jacek Wojciech Jońca
- Iwona Elżbieta Kowalska
- Maciej Jarosław Kucfir
- Anna Ewa Leończyk
- Eugeniusz Ryszard Piotrowski
- Paweł Piotr Przybylski
- Antoni Puć
- Krystyna Maria Sawińska
- Edyta Skuła
- Alicja Danuta Urban
- Sebastian Dariusz Wilk
Oporów
Okręg wyborczy nr 1
- Barbara Babiszewska
- Dobrosława Olga Binkowska
- Jolanta Maria Charzewska-Miller
- Patryk Ciechanowski-Mirek
- Alina Drapella Hermansdorfer
- Jakub Kajetan Hetmańczuk
- Damian Michał Irek
- Sebastian Łukasz Lorenc
- Renata Marko
- Barbara Natalia Mróz-Gorgoń
- Krzysztof Plewa
- Paweł Marian Przystawa
- Włodzimierz Sarniak
- Karina Julia Wiślicka
- Jakub Jacek Wolski
Osobowice-Rędzin
Okręg wyborczy nr 1
- Artur Błaszkiewicz
- Krzysztof Włodzimierz Dubik
- Igor Łukasz Dubis
- Piotr Krzysztof Gonet
- Paweł Kierakowicz
- Monika Iwona Kowalska
- Joanna Izabela Nawrot
- Marek Piotr Nawrot
- Łukasz Parys
- Anna Katarzyna Preś
- Dariusz Piotr Sitarz
- Sylwia Ewa Spychała
- Anna Żebruń
Okręg wyborczy nr 2
- Hanna Gonciarz
- Danuta Żygadło
Pawłowice
Okręg wyborczy nr 1
- Tadeusz Marceli Biliński
- Marzena Bogusz
- Anna Maria Jakiel
- Wojciech Tadeusz Jakubik
- Lidia Maria Kamińska
- Bogusław Andrzej Książek
- Jerzy Mieczysław Łaskawiec
- Radosław Macuski
- Marek Tomasz Mazur
- Jacek Paweł Orzechowski
- Marek Grzegorz Pajdowski
- Marta Pyrcz
- Klaudia Maria Tokar
- Aleksandra Bienias
- Andrzej Kuczaj
Pilczyce-Kozanów-Popowice Płn.
Okręg wyborczy nr 1
- Emilia Chmura
- Barbara Wanda Katarzyńska
- Henryk Jan Macała
- Konrad Postawa
Okręg wyborczy nr 2
- Marek Tadeusz Glibowski
- Rafał Kłosiński
- Waldemar Małys
- Władysław Szopa
Okręg wyborczy nr 3
- Marcin Paweł Budzisz
- Janina Chlebińska
- Bożena Małgorzata Frączek
- Edward Humiński
- Marek Waldemar Lewicki
- Stanisław Jerzy Zatoń
Okręg wyborczy nr 4
- Halina Czapnik
- Iwona Barbara Czarnecka
- Józef Bidziński
- Wiesław Stanisław Hormański
Okręg wyborczy nr 5
- Ewa Garncarek-Zarzycka
- Mirosław Kapłon Tomasz
- Marta Agnieszka Słowikowska
Plac Grunwaldzki
Okręg wyborczy nr 1
- Danuta Anna Dorna
- Halina Harasna
- Dariusz Zenon Kruszewski
- Maciej Janusz Lewandowski
- Bartłomiej Stanisław Osławski
- Ryszard Andrzej Rychter
- Kinga Eliza Senicka
- Aleksandra Małgorzata Zienkiewicz
- Anna Małgorzata Żurawska
Okręg wyborczy nr 2
- Maria Jankowska
- Adam Jaworski
- Marian Litwa
- Wanda Merwińska
- Bożena Pawelec
- Wanda Wiesława Ziembicka-Has
Polanowice-Poświętne-Ligota
Okręg wyborczy nr 1
- Dorota Dmitruk
- Maria Grodzicka
- Zofia Kawecka
- Joanna Ewa Konewecka-Małek
- Małgorzata Ewa Maciejewska
- Marzenna Małgorzata Nowicka
- Michał Nowicki
- Anna Magdalena Pasikowska
- Stanisław Paszkowski
- Łukasz Artur Salomon
- Adam Zbigniew Stankiewicz
- Joanna Stańczyk
- Emilia Stącel
- Maria Wolniewicz
- Krzysztof Małek
Wyniki wyborów na następnych osiedlach znajdziesz na kolejnej stronie
Powstańców Śląskich
Okręg wyborczy nr 1
- Bogusław Marian Kryszczuk
- Jolanta Jadwiga Stopa
- Krzysztof Lubicz Miszewski
- Martyna Anita Wilk
Okręg wyborczy nr 2
- Tamara Dorota Bartold
- Anna Ewa Ekert-Tyszewicz
- Karol Maluchnik
- Adam Romuald Przybyszewski
- Maciej Rańczuk
Okręg wyborczy nr 3
- Ryszard Michał Filiński
- Mateusz Hertman
- Małgorzata Irena Lasota
- Krystyna Stanisława Pobiegun
- Aleksandra Lucyna Repczyńska-Wildeman
Okręg wyborczy nr 4
- Krzysztof Andrzej Bielański
- Barbara Irena Jasnowska
- Marcin Kaczmarek
- Michał Stanisław Kwiatkowski
- Leszek Wojciech Edward Pałka
- Kinga Zuzanna Rękawiczna
- Tadeusz Filip Terlecki
Pracze Odrzańskie
Okręg wyborczy nr 1
- Józef Michał Baszak
- Mieczysław Bąk
- Jan Chaszczewski
- Helena Cisowska
- Anna Stanisława Dutczak
- Leszek Kucharski
- Justyna Jadwiga Rawska
- Henryk Zbigniew Rawski
- Marcin Piotr Sielecki
- Henryk Szewczyk
- Joanna Zawartka
Okręg wyborczy nr 2
- Adam Stanisław Karolczuk
- Jadwiga Jolanta Miśkiewicz
- Wojciech Piotr Pasieczny
- Janina Wójciak
Przedmieście Oławskie
Okręg wyborczy nr 1
- Magdalena Cypryjańska
- Barbara Zdzisława Dudek
- Magdalena Józefa Graszewicz
- Robert Włodzimierz Lenard
- Magdalena Nawara
- Agata Magdalena Nowakowska-Duk
- Joanna Szumiela
- Wojciech Jan Wajda
- Grzegorz Sobczak
Okręg wyborczy nr 2
- Dorota Czesława Drożdżyńska
- Agnieszka Dubaniowska
- Janusz Dzielendziak
- Mirosława Maria Greś-Owsiak
- Agnieszka Urszula Imiela
- Mateusz Dawid Jarzembski
Okręg wyborczy nr 3
- Łukasz Kopeć
- Alicja Mariola Lewandowska
- Adam Lech Skrzyszewski
- Jacek Sterczewski
- Maria Julita Weber
- Irena Danuta Władczyk
Przedmieście Świdnickie
Okręg wyborczy nr 1
- Halina Maria Dąbrowska
- Krystyna Gałązka
- Anna Katarzyna Gazda
- Maria Franciszka Łój
- Agnieszka Sylwia Muszyńska
- Magdalena Szczepaniak
Okręg wyborczy nr 2
- Stanisław Chmura
- Irena Anna Golczak
- Leokadia Łuniewska
- Leszek Mirosław Molenda
Okręg wyborczy nr 3
- Krystyna Dubiel
- Przemysław Robert Jaworowski
- Mariusz Janusz Put
- Łukasz Leszek Sieradzki
- Małgorzata Wanda Sołtys
Psie Pole-Zawidawie
Okręg wyborczy nr 1
- Sandra Aneta Domańska
- Jakub Sebastian Kalwat
- Jarosław Jerzy Kowalski
- Paweł Jan Kurzynski
- Zdzisław Jan Wrona
Okręg wyborczy nr 2
- Marcin Paweł Barszczyk
- Rafał Dariusz Łukaczyk
- Aleksandra Agnieszka Mazurkiewicz
- Tadeusz Albert Mincer
- Leszek Reszka
- Jan Bogumił Solarek
- Norbert Jerzy Szymkowiak
- Rafał Grzegorz Włodarski
Okręg wyborczy nr 3
- Lech Wojciech Błaczkowski
- Adam Karol Chaszczewicz
- Wojciech Władysław Chowaniec
- Monika Ewa Glińska
Okręg wyborczy nr 4
- Marcin Dawid Gliński
- Ewa Miszczuk
- Maria Antonina Osowska
- Bogdan Władysław Sierzchuła
Wyniki wyborów na następnych osiedlach znajdziesz na kolejnej stronie
Sołtysowice
Okręg wyborczy nr 1
- Tomasz Basta
- Artur Grzegorz Erd
- Magdalena Ewa Gajewska
- Marek Aleksander Grobelny
- Krzysztof Andrzej Jaszczyński
- Michał Stefan Kaleta
- Marian Tomasz Kobeszko
- Tomasz Aleksander Królicki
- Michał Ławniczak
- Beata Maria Ochman
- Cezary Jan Ochman
- Elżbieta Helena Polna
- Piotr Adam Śnigucki
- Małgorzata Ewa Tyrakowska
- Piotr Krzysztof Wyborski
Stare Miasto
Okręg wyborczy nr 1
- Katarzyna Elżbieta Boratyn
- Marek Jan Gołka
- Jolanta Grażyna Piecuch
- Olga Maria Szelc
Okręg wyborczy nr 2
- Robert Piotr Apiecionek
- Janusz Baleja
- Krystyna Dorota Idzikowska
- Daniel Piotr Joński
- Kamil Piotr Joński
Okręg wyborczy nr 3
- Małgorzata Gierczak
- Justyna Mikołajczyk
- Jolanta Magdalena Niezgodzka
Okręg wyborczy nr 4
- Agnieszka Anna Bittner-Ciołek
- Witold Szymon Grabowski
- Halina Bielecka-Gołka
Strachocin-Swojczyce-Wojnów
Okręg wyborczy nr 1
- Renata Jolanta Berdowicz
- Agnieszka Chruściel
- Anna Kąkalec
- Jarosław Zbigniew Pasierski
- Renata Jolanta Piwko-Wolny
- Tadeusz Reder
- Beata Marzena Skorupa
- Michał Torz
Okręg wyborczy nr 2
- Krystyna Dziedoszycka
- Teresa Maria Nowak
- Stanisław Roman Piątek
- Rafał Mariusz Pietrzak
- Jolanta Grażyna Skowrońska
- Mariusz Tokarz
- Łukasz Tracz
Szczepin
Okręg wyborczy nr 1
- Jarosław Adam Ankudowicz
- Paweł Dembowski
- Wojciech Krzysztof Granowski
- Agna Magdalena Krasińska
- Łukasz Krzysztof Siemież
- Anna Elwira Tarasiewicz
- Magdalena Maria Wdowiak-Urbańczyk
Okręg wyborczy nr 2
- Joanna Barbara Klima
- Katarzyna Maciejewska
- Sławomir Skup
- Maria Regina Szwec
- Maria Józefa Tymińska
- Zygmunt Wojciechowski
- Marcin Leon Żurczak
- Lucyna Kacprzyńska
Okręg wyborczy nr 3
- Marianna Magdalena Brzozowska
- Andrzej Tomasz Dwojak
- Małgorzata Dorota Jarocka
- Elżbieta Kubicka
- Jan Feliks Piontek
- Tomasz Piotr Warulik
Świniary
Okręg wyborczy nr 1
- Wioletta Teresa Błachnio
- Katarzyna Joanna Dymkowska
- Grzegorz Michał Gronostajski
- Teresa Bożena Jaworska
- Agnieszka Kośnikowska
- Agata Małgorzata Krajewska
- Grzegorz Mieczysław Marciniak
- Marta Rylokowska-Maciążek
- Agnieszka Marta Stępniak
- Joanna Dominika Szostek
- Sebastian Szostek
- Agnieszka Anna Szulc
- Daniel Szulc
- Krystyna Maria Szymczyk
- Mariusz Dariusz Trepka
Tarnogaj
Okręg wyborczy nr 1
- Jadwiga Krystyna Dobkiewicz
- Janina Krystyna Góral
- Danuta Teresa Heród
- Witold Janczewski
- Marcin Michał Kuczyński
- Jolanta Maria Mentel
- Tomasz Adam Myszko
- Iwona Teresa Paczkowska
- Marcin Paczkowski
- Barbara Rogalińska
- Bożena Helena Siemaszko
- Mieczysław Siemaszko
- Michał Sikorski
- Ryszard Sobótka
- Łukasz Emanuel Tatys
Widawa
Okręg wyborczy nr 1
- Paulina Katarzyna Bilska-Marek
- Wiesław Dusza
- Anna Barbara Głowa
- Joanna Janik
- Agnieszka Maria Kącka
- Grzegorz Patryk Majewski
- Ryszard Majewski
- Paweł Jan Marek
- Aleksandra Panowicz
- Paweł Marcin Panowicz
- Maria Magdalena Paryż-Zgłobica
- Adriana Katarzyna Salamon
- Kinga Wiśnik
- Marcin Łukasz Ziała
- Mateusz Damian Żak
Wojszyce
Okręg wyborczy nr 1
- Marzena Barbara Adamczyk
- Agnieszka Dorota Chalamus
- Zofia Czarna
- Jan Stefan Długosz
- Jerzy Tadeusz Dyjakon
- Wojciech Jerzy Herfurt
- Natalia Monika Krzesaj
- Piotr Paweł Krzesaj
- Zygmunt Kulik
- Agnieszka Katarzyna Kwaśniewska-Dyrkacz
- Marta Małgorzata Moczulska
- Elżbieta Barbara Sowa
- Wojciech Mirosław Sowa
- Magdalena Anna Szymkiewicz
- Wojciech Zbigniew Świderski
Zacisze-Zalesie-Szczytniki
Okręg wyborczy nr 1
- Renata Jolanta Bednarz
- Danuta Maria Dudek-Szumowska
- Paweł Maria Muszyński
Okręg wyborczy nr 2
- Józef Andrzej Kmita
- Piotr Jan Kmita
- Ewa Karolina Poźniak
- Rafał Jerzy Werszler
- Krzysztof Zalewski
- Marcin Golema
- Marek Tyszka
Okręg wyborczy nr 3
- Waldemar Bednarz
- Marek Robert Chodowany
- Jolanta Ewa Tracz
- Agnieszka Monika Wolska
- Krzysztof Jan Wysoczański
Żerniki
Okręg wyborczy nr 1
- Halina Dudek
- Ewa Lilla Firlit
- Jarosław Dariusz Firlit
- Michał Paweł Garstka
- Karol Tomasz Iwanek
- Anna Jankowska
- Dagmara Maria Kisiel
- Mariusz Grzegorz Międzybrodzki
- Helena Maria Oczkowska
- Józefa Maria Pryjma
- Anna Katarzyna Ruchlewicz
- Irena Rymaszewska
- Wanda Małgorzata Wawro
- Aldona Emilia Zając
- Marek Żarczyński
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?