Wrocław: Umyj auto nie wychodząc z domu. Dzięki aplikacji Moxly zrobisz to szybko i bezpiecznie

Artykuł sponsorowany
Teraz możesz umyć swoje auto nie wychodząc z domu. Bez wyjazdów na myjnię, bez kolejek, bez zużycia dużej ilości wody. Aby to zrobić, wystarczy zainstalować aplikację Moxly.

Moxly to pierwsza w Polsce mobilna myjnia samochodowa w aplikacji z dojazdem do Klienta. Dzięki innowacyjnej metodzie mycia pojazdów, która umożliwia wykonanie usługi wykorzystując zaledwie 1l wody, Moxly może realizować usługę w dowolnej lokalizacji: w garażu, na parkingu czy pod biurem, zachowując jakość wykonywanego mycia na najwyższym poziomie. Z takiej usługi kierowcy mogą skorzystać za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej lub telefonicznie.

Aplikacja Moxly: jak to działa?

Właściciel auta zaznacza jego pozycję na mapie, wybiera termin oraz zakres zamawianej usługi. Jeśli zdecyduje się na samo mycie karoserii, nie musi być nawet obecny przy jej realizacji. W przypadku pakietu obejmującego także czyszczenie wnętrza Washer (wykwalifikowany pracownik Moxly) wysyła powiadomienie do klienta z prośbą o otwarcie/zamknięcie samochodu.

Bezpieczeństwo z mobilną myjnią Moxly

Obecnie, mając na uwadze bieżącą sytuację epidemiologiczną, nasi pracownicy realizują usługę z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności bez bezpośredniego kontaktu z klientem. Moxly wprowadziło również dodatkowe usługi dające Klientom możliwość bezpiecznego korzystania ze swojego pojazdu. W trakcie realizacji dowolnej usługi mycia wprowadzono bezpłatną dezynfekcję certyfikowanymi środkami chemicznymi kabiny samochodowej. Można również ją zamówić jako osobny program. Wrocławski start-up oferuje też usługę ozonowania wnętrza auta. Proces ten zabija bakterie i wirusy skutecznie dezynfekując wnętrze pojazdu.

A tak wygląda usługa w realizacji:

Wrocław: mycie aut bez wychodzenia z domu

Moxly udowadnia, że w dzisiejszych trudnych dla wszystkich czasach, można korzystać z myjni samochodowej w sposób całkowicie bezpieczny. Jest to wygodna alternatywa dla myjni tradycyjnych i sposób na czyste auto, nie wychodząc z domu. Usługa mobilnej myjni Moxly jest dostępna na terenie Wrocławia.

Aplikacja Moxly jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Więcej o technologii i usługach świadczonych przez mobilnych Washerów, można przeczytać pod adresem www.moxly.me oraz na profilach w mediach społecznościowych facebook.com/MoxlyMe i www.linkedin.com/company/moxly.

Dla czytelników Gazety Wrocławskiej mamy specjalny kod rabatowy: GAZWRO, który należy wprowadzić w aplikacji Moxly

Wideo

Dodaj ogłoszenie