Wrocław Trophy 2016 już za nami

  Wrocław Trophy 2016 już za nami

  red.

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Wrocław Trophy 2016 już za nami
  1/5
  przejdź do galerii
  Wrocław Trophy 2016 już za nami. Małe Euro 2016 w stolicy Dolnego Śląska dobiegło końca. W turnieju Wrocław Trophy wystartowało w sumie 195 ekip z 15 krajów. Impreza obywała się w miniony weekend.
  - Jestem bardzo szczęśliwy, bo udało nam się zrealizować wszystkie cele. Byliśmy świadkami pięknych akcji na boiskach, a także wielkiego szczęścia zwycięzców. Z pewnością na wspaniałą grę zawodników miały wpływ ostatnie mecze Euro 2016 we Francji. Dopisali kibice, a i pogoda też – mówi Krzysztof Kopertyński, dyrektor Wrocław Trophy.

  Podczas całego turnieju rozegrano 660 meczów. W zawodach wystartowało blisko 3500 osób. Co ważne, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal ze wstążką RESPEKT.

  W piłkarskim święcie uczestniczyli też kibice. W specjalnie przygotowanej dla nich FUN ZONIE czekały na nich różne atrakcje. Chętni mogli spróbować swoich sił w dyscyplinach nieolimpijskich – lacrosse i frisbee. Drużyny – Kosynierzy Wrocław i Flow Ultimate Wrocław – zachęcały zarówno piłkarzy, jak i kibiców, do udziału w warsztatach.

  Organizatorem wydarzenia był MKS Parasol Wrocław. Wsparcia udzieliły: gmina Wrocław, Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Dolnośląski Związek Piłki Nożnej oraz Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław. Turniej firmuje holenderska fundacja EURO-SPORTRING.


  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo