Wrocław: Pijany w sztok kierowca ciężarówki zasnął w aucie

G
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay
Kierowca dostawczego renault był tak pijany, że podczas policyjnej kontroli na jednej z ulic wrocławskiej Leśnicy miał problemy z otwarciem drzwi. W alkomacie wydmuchał aż 3,5 promila alkoholu. Grożą mu teraz dwa lata więzienia.

Mężczyznę udało się zatrzymać dzięki pracownikowi firmy, do której wcześniej kierowca renault przyjechał po towar. - Zdradziła go bełkotliwa mowa oraz chwiejny krok - opowiada sierż. Krzysztof Marcjan z policji. - Kiedy pracownik firmy zasugerował mężczyźnie, że jest nietrzeźwy i nie powinien nigdzie jechać w takim stanie, ten szybko wsiadł za kierownicę i odjechał - relacjonuje.

Po kilkunastu minutach na miejscu była już policja. Policjanci szybko znaleźli dostawcze renault. Stało kilkaset metrów dalej na poboczu. - Okazało się, że 44-letni kierowca zasnął za kierownicą. Był tak pijany, że trudność sprawiało mu nawet otworzenie drzwi samochodu - mówi Marcjan.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Policjanci zatrzymali również jego prawo jazdy.

Później okazało się, że mężczyzna ten był już wcześniej karany za kierowanie autem po pijanemu.

Spadły ceny paliw z powodu epidemii koronawirusa

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 10

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

R
Rudy żelaza toitoia
2019-05-16T13:46:43 02:00, Kiero:

Dlaczego pism@ku nieudolny piszesz, że to kierowca ciężarówki???? Znowu polecą hejty na nic niewinnych kierowców dużych zestawów ciężarowych.

2019-05-16T23:56:14 02:00, Gość:

Kierowcy dużych zestawów często popisują się swoim zachowaniem. Widać to na drogach, a na parkingach, gdzie mają postoje to jest dopiero meksyk

2019-05-17T08:21:15 02:00, MadMaxSyndrom.:

Taaaa, a żeby nie ci w dużych zestawach, to ci z osobóweczek musieliby jeździć zbiorkomem, albo rowerami, cieszcie się, że jeszcze ci kierowcy są, bo jest ich coraz mniej.

Moim zdaniem gorszej patologii niż woźnicy w autach osobowych, to nie ma. Ludzie bez pojęcia biorom się za coś, czego nie potrafią robić.

Nie wyobrażam sobie, żeby budowlaniec przyszedł do biura i robił robotę urzędnika, a urzędnik poszedł do warsztatu i naprawiał samochody, to tak właśnie wygląda sytuacja z kierującymi autami osobowymi...

Max wstawaj ... zesrałeś się.

M
MadMaxSyndrom.
2019-05-16T13:46:43 02:00, Kiero:

Dlaczego pism@ku nieudolny piszesz, że to kierowca ciężarówki???? Znowu polecą hejty na nic niewinnych kierowców dużych zestawów ciężarowych.

2019-05-16T23:56:14 02:00, Gość:

Kierowcy dużych zestawów często popisują się swoim zachowaniem. Widać to na drogach, a na parkingach, gdzie mają postoje to jest dopiero meksyk

Taaaa, a żeby nie ci w dużych zestawach, to ci z osobóweczek musieliby jeździć zbiorkomem, albo rowerami, cieszcie się, że jeszcze ci kierowcy są, bo jest ich coraz mniej.

Moim zdaniem gorszej patologii niż woźnicy w autach osobowych, to nie ma. Ludzie bez pojęcia biorom się za coś, czego nie potrafią robić.

Nie wyobrażam sobie, żeby budowlaniec przyszedł do biura i robił robotę urzędnika, a urzędnik poszedł do warsztatu i naprawiał samochody, to tak właśnie wygląda sytuacja z kierującymi autami osobowymi...

G
Gość
2019-05-16T13:46:43 02:00, Kiero:

Dlaczego pism@ku nieudolny piszesz, że to kierowca ciężarówki???? Znowu polecą hejty na nic niewinnych kierowców dużych zestawów ciężarowych.

Kierowcy dużych zestawów często popisują się swoim zachowaniem. Widać to na drogach, a na parkingach, gdzie mają postoje to jest dopiero meksyk

G
Gość
2019-05-16T12:42:01 02:00, Ina:

Zabieranie prawa jazdy jest nieludzkie. A jak on ma horom curke i musi jeździć samochodem żeby ja utrzymać? I musi jeździć nawet jak jest pijany bo inaczej nie zarobi?

2019-05-16T20:28:22 02:00, Obserwator:

Twoja ortografia to tragedia

Osoba zwracająca uwagę na ortografię, a mianowicie na "horą curkę" jest najwyraźniej nowa w internetach. Wskakuj na jednorożca, oprowadzę Cię

O
Obserwator
2019-05-16T12:42:01 02:00, Ina:

Zabieranie prawa jazdy jest nieludzkie. A jak on ma horom curke i musi jeździć samochodem żeby ja utrzymać? I musi jeździć nawet jak jest pijany bo inaczej nie zarobi?

Twoja ortografia to tragedia

d
dan

skoro zasnął to znaczy ,że nie prowadził pod wpływem.

G
Gość

Alkohol to depresant, ciężko łączyć picie z robotą. Poco pić..... Dla strat! itp.

K
Kiero

Dlaczego pism@ku nieudolny piszesz, że to kierowca ciężarówki???? Znowu polecą hejty na nic niewinnych kierowców dużych zestawów ciężarowych.

M
MadMaxSyndrom.

Ale chłop jest słowny, miał być na załadunku i był, nawet alkohol mu w tym nie przeszkodził, taki pracownik to skarb dla firmy ;-)

I
Ina

Zabieranie prawa jazdy jest nieludzkie. A jak on ma horom curke i musi jeździć samochodem żeby ja utrzymać? I musi jeździć nawet jak jest pijany bo inaczej nie zarobi?

Dodaj ogłoszenie