Zamknij

GazetaWroclawska.pl - aktualności Wrocław, wiadomości Wrocław

Wrocław: Nowy Lidl przy Buforowej już otwarty [CENY, ZDJĘCIA]

Kolejny Lidl we Wrocławiu już otwarty. Od czwartkowego poranka można już robić zakupy w sklepie położonym przy ulicy Buforowej, na granicy trzech dużych

fot. RP

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/78] Następne

Nowy Lidl przy Buforowej już otwarty. Zobacz najlepsze promocje [CENY, ZDJĘCIA]

Kolejny Lidl we Wrocławiu już otwarty. Od czwartkowego poranka można już robić zakupy w sklepie położonym przy ulicy Buforowej, na granicy trzech dużych osiedli: Jagodna, Brochowa i Wojszyc. Budynek z daleka zwraca uwagę z powodu nietypowej dla tej sieci wysokości, obiekt ma aż kilkanaście metrów. Taki projekt był spowodowany wymogami planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z jego zapisami, budowane tam obiekty muszą mieć więcej niż 15 metrów i nie więcej niż 23 metry wysokości. Dlatego też Lidl sprawia wrażenie dwupiętrowego. W rzeczywistości jednak sala sprzedaży zajmuje tylko parter. Od czwartkowego poranka zrobiło się tam bardzo tłoczno, a chętnych na zakupy w atrakcyjnych cenach zdecydowanie nie brakuje. Co można kupić w dniu otwarcia? W promocji są m.in. kuchenki mikrofalowe, telewizory czy roboty kuchenne.

Zobacz zdjęcia i ceny na kolejnych slajdach w galerii. Przejdź dalej przy pomocy strzałek lub gestów na ekranie smartfona.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy